DebeoGlupRuzan

Uhhh imam i jednu "produhovljenu"....ne znam dal si videla...sad cu stavim u profil... ali upozoravam unapred....slika je malo slobodnija,nije za devojke sa slabijim srcem....ili za one sto apstiniraju. :lol:
 
latica:
Kada zena zeli lepog muskarca onda je povrsna,kad zeli osecajnog hoce pe. dera, kad zeli pametnog i obrazovanog ne gleda dusu,kad zeli lepo obucenog i sposobnog onda je sponzorusa.Jel resenje debeo glup ruzan? :)

A zasto bi uopste gledala sta ces da ispadnes u necijim ocima,gledaj da tebi bude lepo i ugodno,nije majku mu sve ni u lepoti,ni u izgledu,ni u parama,ni u ne znam vise ni ja u cemu,ako ti neko odgovara kao osoba onda volis i njegove mane i vrline,ja polazim od sebe,ne mora da bude ni lepa,ni nesto pametna,ni bogata itd. ako mi odgovara kao osoba,moze da ima i 100 kila,da nema para ni za gace,da nezna da sabere 2+2 itd.
 
latica:
Kada zena zeli lepog muskarca onda je povrsna,kad zeli osecajnog hoce pe. dera, kad zeli pametnog i obrazovanog ne gleda dusu,kad zeli lepo obucenog i sposobnog onda je sponzorusa.Jel resenje debeo glup ruzan? :)


Pravo pitanje za one koji nisu sposobni da zarade pare,nisu lepi ni šmekeri da
zavedu devojke i ceo svet je izopačen...
 
Vec poceh da trazim smajli koji udara glavom o zid kad se pojavi psihologue i rece sustinu u drugom postu.Ne verujem kako neki ljudi mogu da ne kapiraju, :) Cvele ne opterecujem se ni malo ovom temom.Sedim,pricam s drugaricom i ona pomenu ovo sto je srz teme.I ja se zamislih.Pa Boze koliko samo takvih muskaraca ima,koliko sam samo puta cula nesto tako.I sto da ne postavim temu.Jednostavna stvar prikrivanje svoje nesposobnosti,time da je ceo svet los.Jos jednom mozda tema nije dobro postavljena,al ja ne vidim tu nista nejasno.A svi pricaju o stvarima koje nemaju veze sa temom :)
 
Latice,to bi se desilo kako god da je pitanje formulisano.....svaka tema se u odr.trenutku pretvori vise-manje u cet....ako ti bas toliko smeta skoncentrisi se na odgovore koji su konkretno vezani za tvoje pitanje.....sorry ako ti je smetalo moje zezanje s drugima.....dao sam i ozbiljan odgovor....ali da se svi uniformisano drze samo odgovaranja na zadatu temu bez"improvizacija" bilo bi mnogo dosadno.
 
Pa dobro...dobila si i repete osvrt na politicku situaciju u svetu i kako se ona odnosi na tvoje pitanje :lol: .....salim se,nisam citao sve pa ne znam sta su ljudi sve pisali"ozbiljno".
Mozes da iskoristis,ako znas da popalis. 8-)
 

Back
Top