Quantcast

Daš ne daš gubiš..

bmaxa

Iskusan
Moderator
Poruka
6.138
1. Loš zadah i miris tela – nedostatak lične higijene je na prvom mestu. I muškarci i žene se slažu sa ovim i to na pravom mestu utiče na seksualni život

2. Lenjost – u iskušenju ste da se izvalite i prepustite njoj ili njemu da odradi sav posao? Nemojte to da činite. Kod onih koji se dugo poznaju može da postoji dogovor u tom smislu, i to može da bude i zgodna seksi igrica, ali stvar je dogovora.

3. Tepanje – ispada da bebasti razgovori nisu privlačni. Dobar deo ljudi takav način izražavanja smatra potpuno neprivlačnim ili odbijajućim u seksi prilikama.

4. Odbijanje kondoma – jedno istraživanje je pokazalo da je čak trećini ljudi mrska upotreba kondoma. Ako ne želi da ga koristi sada sa vama, vrlo verovatno da ga nije upotrebio ni s prethodnim partnerkama. Ko uopšte želi da legne s nekim to ne brine o svom zdravlju?

5. Nedostatak samopouzdanja – i žene i muškarci traže nekoga ko se ne boji da kaže šta želi. Ljubavnici koji su samouvereni i nije ih sramota da kažu šta im se sviđa, a šta ne, imaju sigurno dobar odnos i u krevetu.

6. Napadnost – jedno je biti samouveren, a drugo je biti napadan. Preterano šefovanje u spavaćoj sobi nije dozvoljeno. Niko ne voli napasnike.

7. Čudan donji veš – gaćice kakvih se ne bi posramila baka strašno su odbijajuće za muškarce. Ove situacije ubijaju strast.

8. Ugrizi i ogrebotine – kad vas ponese trenutak, možda nećete da razmišljate o tome i partneru ćete podariti manje ili veće povrede. Zabavite se i opustite, ali nemojte da igrate grubu igru.

9. Plišane igračke na krevetu – zamislite samo užas na licu tog muškarca kad ugleda slatke medvediće u krevetu. Slika zavodnice koju je stvorio o vama rasplinuće se u sekundi. Ruku na srce, teško je pružiti nekome zadovoljstvo uz plišanu publiku koja ne skida pogled s vas.

10. Previše promila – Po neko piće može da vas opusti, ali ako pređete granicu više nećete biti dama koja se upušta u flert nego potpuno izgubljena osoba pod uticajem alkohola. Možda u tom stanju i uspete da ostvarite ‘bliski susret’, ali zar vam stvarno treba mamurno jutro koje ćete provesti pokušavajući da se setire šta se u stvari događalo protekle večeri.
To za pocetak, posle 15 godina ... ;)

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.482
Ne dozvoljavati da druga osoba ima ukus jeste u stilu Srpskog mentaliteta.....zasto on da ima ukus, sta ce njemu ukus, ni ovo sto ima ne zna najbolje da radi...samo ce da trosi vreme i pare da bi polako i previse sporo razvijao ukus...ja imam ukus za sve, znam sve, znam sta je najbolje, imam talenta da odredim sta je najbolje, ma rodio sam se, tj rodila sam se sa intuicijom za to...talenat bre...

Nezavisno od pola....da ne bude odmah feminacisticka prica...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.482
Jednom je jedna, a mozda su i dve moje zenske imale gace koje su bile bas bas velike, ne ono normalne kao muske arilje, nego bas vise korset gace, tako bih ja to nazvao, kao hulahopke sto ima nekih da dodju do ispod sisa a ne samo do kukova...
I tad se setih neke price a sad da li je to iz filma ili ne ili odavde sa foruma, u svakom slucaju sam testirao sebe i video da apsolutno ne utice na moje paljenje to kakve gace ima, jer gace imaju ivicu i tu gde je ivica proradi moje paljenje...

Znaci namerno sam sebe proucavao u tom trenutku..
Ako cemo iskreno obilno belo pranje me vise destimulise nego gace iz rova iz prvog svetskog rata....
Ako cemo jos iskrenije, obilno zuto pranje me jos vise destimulise nego sve do sad navedeno...

Nataly Ciottolo

Veoma poznat
Poruka
14.330
Nego, svi me napadoše i svi muški tvrde da može i postoji..

Pa oće li neki da mi objasni kako to izgleda, ako umaju prijateljicu, ženu.

Ali ne koleginice koje viđate samo na poslu, ni školske drugarice sa kojima razmenite par reli usput ili par poruka na FB.

Nego ako imate neku prijateljicu koju ste upoznali kao već seksualno aktivni, sa kojom se družite..

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.482
Ja imam tu vrlo agresivna iskustva, znaci koja god se proglasi da mi je prijateljica, a malo prodje, ona kaze ti bre nikako da me ispostujes kao zenu, treba i meni malo tvoje paznje....tj postave sve kao ili ili , ili ces da pravis raznjice ili te stavljam u hladnu komoru...
I to sam odmah primetio da moze drugarice da imam, ali ne i prijateljice, osim onih aseksualnih devojaka, ali i one mi kazu da nikad ne smetnem sa uma da su zene....ali one to rade posteno....Steta sto je ovaj svet takav da se malo cudno gleda na to kad imas nesto lepo da kazes ljudima i zenama...

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.514
Nego, svi me napadoše i svi muški tvrde da može i postoji..

Pa oće li neki da mi objasni kako to izgleda, ako umaju prijateljicu, ženu.

Ali ne koleginice koje viđate samo na poslu, ni školske drugarice sa kojima razmenite par reli usput ili par poruka na FB.

Nego ako imate neku prijateljicu koju ste upoznali kao već seksualno aktivni, sa kojom se družite..
Imam drugaricu koju sam upoznao na kraju osnovne,i vremenom smo postali kao brat i sestra.Spavali u istom krevetu,presvlacili se jedno pred drugim,pricali o svemu bez kompleksa i foliranja.Nije nista menjalo da li sam ja,ona ili oboje u vezi...Sad se retko vidjamo,posto je na drugoj strani sveta,ali i dalje se volimo kako bi trebali svaki brat i sestra da se vole.

DUH

Iskusan
Poruka
5.073
...Steta sto je ovaj svet takav da se malo cudno gleda na to kad imas nesto lepo da kazes ljudima i zenama...
@Nataly Ciottolo učinila si nešto nemoguće, ti si prva žena koju UM poštuje
Jeste da je rekao "ljudima i ženama", za njega izgleda žene još nisu ljudi, ali veruj mi, od njega ovo ne da je mnogo nego se umalo ne onesvestih 😂👏
Predlog za nov nick UMa: Ukroćena_goropad lol
Bez ljutnje

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.