Darling hrce, krade mi san ....

дарлинг хрче, боже мој... боље то него да се рита у сну, прича, има бурно варење...

која ће бити следећа тема у низу? мм не подиже даску, како да га научим да седне док пишкиришки?
 
дарлинг хрче, боже мој... боље то него да се рита у сну, прича, има бурно варење...

која ће бити следећа тема у низу? мм не подиже даску, како да га научим да седне док пишкиришки?

:huh: Pa to je to sta ja uvek govorim svim zenama! Musko treba isto da piski sedecki!!! Bilo koji muski :tiganj:.... pa ako je i onaj opasni:mafijas:

;):)
 
..moj otac me je efikasno budio kroz dva zida od sobe izmedju nashih,
kad pochne da hrche.. :(
..mm ne hrche, za sada...sve se nadam - ako nije do ovih godina pocheo, valjda nece ni kasnije.. :lol:


:zcepanje:
Bas ovako!
I ja se toplo nadam da muz nece ni poceti da hrce,dovoljno je sto se trza pa me zivu isprepada!
A zzao mi mame,jadna zena napacena ustane i obavezno se ujutro posvadjaju...ona nece da izadje iz sobe pa tako tata malo malo pa spava dnevnom boravku.
 
... Darling hrce, krade mi san, kakav ce mi biti sutrasnji dan?

Jeste li iselile iz zajednicke spavace sobe ili ste tog "drvosecu" poterale?

:confused:;););)

Nisam ali nocas ga umalo nisam katapultirala kroz prozor:evil:
Znaci hrkuce, onako laganini:hahaha:, ali se kobaca i probaca me da ponekad mislim da cu se dignuti u modricama.
Nema mi nista gore nego kad me prvi san uhvati a on me laktom proboci u rebra, ili mi mljacka na uho..:evil:
 
jeij, ne znam kako na ovom forumu samo muzevi hrcu?
Kod mene u porodici su najgori hrkaci bile zene. Moja bakica kako hrce... heeeeeeeeej, pa to nisam cula uopste nikad do sada... ona je apsolutni rekkorder u hrkanju, a zena je mala, sitna, a kako hrce, kao neki dzin.
Meni hrkanje ne smeta, navikla sam pored moje mame, posto sam se dugo uspavljivala sa mamom... a ona po mojim porodicnim pravilima hrce vise od tate, koji to radi prilicno dikskretno. Hrcemo i ja i moj muz, mada on zna da bude glasiniji od mene jer ja sebe ne cujem dok spavam, a njega nekad cujem ako se probudim :) a nas sin je takodje navikao na nocnu grmljavinu, pa mu cak i prija, zna da smo blizu, pa se oseca bezbedno :)
 

Back
Top