dali treba Madjarima autonomija u Vojvodini?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
niz gradova po Vojvodini se pojavljaju natpisi sa pretnje prema Magjara!

Ko su Magjari? Ja znam za Madjare ali za Magjare jos nisam cuo.
confused10.gif
 
Ali zato na sprskom forumu moze...e pa samo sto imaju prava vise nego srbi u samoj vojvodini(ja bi im prvi uskratio ta prava),videli bi mi kako bi se oni ponasali prema nama na njihovoj teritoriji.
Ako uopste i ima moderatora,trebali mi da odreaguju i uklone ovog bugarasha(nik bolji u zadnje vreme nisam cuo),i na taj nacin skrate nam nerviranja,i uzalud da trosimo kalorije.
 
Magjarska Koalcija iz Amerike je pozvala za autonomiju Magjarima u Vojvodinu
http://www.hacusa.org/press/990730.html

Bugari i Magjari su krvni braca
i ja kao Bugarin podrzavam Magjara jel na takav nacin bi zapazili svoji jezik i kulturu...ali njihova autonomija naravno da bude u sklop drzave Srbije ali ta autonomija ce da podigne i zastiti kulturu,jezik i tradicije Magjarskog etnosa u RS.
Magjari od dominantni etnos u Vojvodinu su postali manjina
narocito zbog velike migracije srba sa Kosovo u vreme otomanske imperije
kao i izbeglice koji su dosli u Vojvodinu od Hrvatsku,Kosovo i Bosnu u 90'te


pogledamo stanovnistvo u region koji Magjari zele da imaju autonomiju

table.gif

Hungarian_Regional_Autonomy02_map.png



evo deo pretnja prema Magjara
killmagyars.jpg

Jel i tebe zena mlati svaki dan ili jos nisi popio lekice za danas?:roll:
 
Magjarska Koalcija iz Amerike je pozvala za autonomiju Magjarima u Vojvodinu
http://www.hacusa.org/press/990730.html

Bugari i Magjari su krvni braca
i ja kao Bugarin podrzavam Magjara jel na takav nacin bi zapazili svoji jezik i kulturu...ali njihova autonomija naravno da bude u sklop drzave Srbije ali ta autonomija ce da podigne i zastiti kulturu,jezik i tradicije Magjarskog etnosa u RS.
Magjari od dominantni etnos u Vojvodinu su postali manjina
narocito zbog velike migracije srba sa Kosovo u vreme otomanske imperije
kao i izbeglice koji su dosli u Vojvodinu od Hrvatsku,Kosovo i Bosnu u 90'te


pogledamo stanovnistvo u region koji Magjari zele da imaju autonomiju

table.gif

Hungarian_Regional_Autonomy02_map.png



evo deo pretnja prema Magjara
killmagyars.jpg

Prvo ne PALI SE NA OVAJ NATPIS DOLE jer GA JE NAPISALA NEKA BUDALA . Nažalost mnogo je takvih budala pa u sred NS piše "MRZIM BEOGRAD" ili u sred Kragujevca itd ...a UBIĆEMO I ZAKLATI SRBE ...gde god hoćeš .... Da li dati Mađarima ovakvu autonomiju? ....Hm ....evo nek ti ovo bude odgovor ... Ako je MAĐARSKA da Srbima u Mađarskoj kojih sigurno nema manje od 3% (a ti pogledaj koliko Mađara ima u Srbiji ) ONDA DA .... ako NE DAJU , onda ne.... eto tako ......
 
zasto?

reci mi kako Srbija je za autonomija Kosova a ne za malu autonomiju Magjara
jel treba i Magjari da se ponasaju kao siptari pa da dobiju?
:confused:

Kada bi se Madjari ponasali kao Siptari dobili bi "tu-tu" za Madjarsku.

Niko nije tako "tretiran",takve poruke jos vise pisu bugarski fanatici,ali i iz svake zemlje sveta,tako da su ti takvi komentari kao i ovakve teme suvisne.
 
Magjarska Koalcija iz Amerike je pozvala za autonomiju Magjarima u Vojvodinu


Bugari i Magjari su krvni braca
i ja kao Bugarin podrzavam Magjara jel na takav nacin bi zapazili svoji jezik i kulturu...ali njihova autonomija naravno da bude u sklop drzave Srbije ali ta autonomija ce da podigne i zastiti kulturu,jezik i tradicije Magjarskog etnosa u RS.
Magjari od dominantni etnos u Vojvodinu su postali manjina
narocito zbog velike migracije srba sa Kosovo u vreme otomanske imperije
kao i izbeglice koji su dosli u Vojvodinu od Hrvatsku,Kosovo i Bosnu u 90'te


pogledamo stanovnistvo u region koji Magjari zele da imaju autonomiju


vidi sta tvoj kolega bulgar ima da kaze u vezi toga:

Bugarska je jednonacionalna drzava. Postoji razlika mezdu nacije i etnosa. Svi drzavljani bugarske imaju jednakva prava. Makedonac u bugarskoj ima ista prava kao bugariin ili ciganin primerno. Bugarski ustav NE DOZVOLI stvaranje politickih partija na ETNICKU OSNOVU.
Ovi makedonci iz (H)OMO-Ilindena hocu registrirati etnicku partiju, a to je protiv bugarskog ustava.

mozda se ugledamo na vas bugare sto se toga tice.

sto se postenja tice, da ocete nesto u srbiji sto manjine u bugarskoj mogu samo da sanjaju da imaju, tu nikako ne bih preporucio da se iko na vas ugleda.

bugari su bugari, samo ime nacije govori sve
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top