Dal je patriotizam voziti krševe?

Pa da, i na semaforima koj imaju vremenski tajmer koj obaveštava vozače za koje vreme će se upaliti zeleno svetlo, piše "UGASITE MOTOR".Kakav nam je vozni park, na takvim raskrsnicama moglo bi da se zaposli po par omladinaca, pa kad se upali zeleno, da poguraju da upali.

A ko od njih koji voze krševe na semaforu ugasi motor ništa mu ne preostaje nego da zove vučnu službu :zcepanje:
 
gospodo, privreda danas i onomad nije uporediva

dok je zastava prodavala sve sto prizvede, a proizvela je oko 4.000.000 vozila, kg je bio srpski detroit

problemi su poceli nepametnim uvodjenjem demokratije, na svoju stetu, i nastavljanjem istog principa do dana danasnjeg

ja cu iz patriptizma da vozim srpski auto, ali i vlada mora da se racionalno ponas i da brani srbiju

Nije mi samo jasno ko je uveo tu demokratiju kako ti kazes.Pa sami mi jer smo na izborima glasali za demokrate ako se ne varam.A sad kad ne valja nista kriva nam je demokratija.Nije mi samo jasno sto onda trpimo ovakav rezim i pustamo da nas sisaju.Ja sam pre neki dan dao glas za nove izbore a ako hocete promene morate i vi.Ili kao nekada-na ulice.
 

Back
Top