Dakle, ko si ti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Htela sam da postavim ovu temu na moj rodjendan, ali cu je, eto, postaviti i danas. Od kada je pocela da pise na ovom forumu kontorverzna Moderna Pevacica je uzbunila duhove. Jedni je obozvaju, drugi je vole, a treci je vredjaju, jer su iskompleksirani. O Pevacici se svasta pise i svasta misli, ali ono sto joj se ne moze poreci je njena iskrenost i zaljubljenost u njenog decka.
Pevacicin rad se siroko ceni, ali u shvatanju Pevacice moraju da se koriste postovi i teme. Na zalost, tokom njenog pisanja, mnoge teme i postovi su izbrisani, pa je malo nezgodno da se u potpunosti delovanje njene licnosti, ali dobre poznavaoce ni to ne sprecava. Poput cuvenog hirscanskog principa "Sola scriptura", tako se i njen rad moze pratiti i u potpunosti shvatiti. Dakle, pevacica odbacuje predanje koje se prica o njoj i prihvata samo ono sto je napisano kao relevantno u njenom proucavanju. Ja znam da mene svi vole, ali htela bih da cujem jos nesto.
Pitanje je: Sta mislite o samo vasoj Modernoj Pevacici?

Mnogo bi toga moglo da se napiše o samo našoj i vašoj Modernoj Pevacici. Ovom prilikom, u meri u kojoj okolnosti mog svakodnevnog života to dozvoljavaju, pružiću tek skroman doprinos osvetljavanju ove nadasve bogate i zanimljive ličnosti.

Pevacica je naš misaoni svetionik, koji britkim i jezgrovitim postovima, kroz Scile & Haribde bezidejnosti, neduhovitosti, gluposti, frustracija i gneva, usmerava čitavu našu Krstaricu ka mirnoj luci. Jer, kad naša Moderna napiše neki od svojih postova, atmosfera na forumu makar za kratko odiše mirom i jasnoćom, kao posle teške oluje - nebo se razvedri, obrisi dalekih predela postaju sasvim jasni i oštri, a vazduh lagan i prijatan. Jer Moderna svojim briljantnim zapažanjima i misaonim prodiranjem u suštinu stvari, tako umešno postavlja sve na svoje mesto.

Eto, to je Moderna - nepodnošljiva lakoća forumskog postovanja.

A to kako je pojedini razumeju, to što je brišu, kleveću, napadaju, ne sme obeshrabriti našu heroinu u pisanju svojih postova, niti umanjiti naše divljenje i užitak koji nam pričinjava čitanje istih. Jer, što je više kleveta i laža, Pevacica je milija i draža!
 
Htela sam da postavim ovu temu na moj rodjendan, ali cu je, eto, postaviti i danas. Od kada je pocela da pise na ovom forumu kontorverzna Moderna Pevacica je uzbunila duhove. Jedni je obozvaju, drugi je vole, a treci je vredjaju, jer su iskompleksirani. O Pevacici se svasta pise i svasta misli, ali ono sto joj se ne moze poreci je njena iskrenost i zaljubljenost u njenog decka.
Pevacicin rad se siroko ceni, ali u shvatanju Pevacice moraju da se koriste postovi i teme. Na zalost, tokom njenog pisanja, mnoge teme i postovi su izbrisani, pa je malo nezgodno da se u potpunosti delovanje njene licnosti, ali dobre poznavaoce ni to ne sprecava. Poput cuvenog hirscanskog principa "Sola scriptura", tako se i njen rad moze pratiti i u potpunosti shvatiti. Dakle, pevacica odbacuje predanje koje se prica o njoj i prihvata samo ono sto je napisano kao relevantno u njenom proucavanju. Ja znam da mene svi vole, ali htela bih da cujem jos nesto.

Pitanje je: Sta mislite o samo vasoj Modernoj Pevacici?
ja bih se u pevacicu zaljubila, samo da je musko
dugo sam to mislila o njoj
i sad je ponekad tako zamisljam u mraku svoje sobe :rumenko:
 
Htela sam da postavim ovu temu na moj rodjendan, ali cu je, eto, postaviti i danas. Od kada je pocela da pise na ovom forumu kontorverzna Moderna Pevacica je uzbunila duhove. Jedni je obozvaju, drugi je vole, a treci je vredjaju, jer su iskompleksirani. O Pevacici se svasta pise i svasta misli, ali ono sto joj se ne moze poreci je njena iskrenost i zaljubljenost u njenog decka.
Pevacicin rad se siroko ceni, ali u shvatanju Pevacice moraju da se koriste postovi i teme. Na zalost, tokom njenog pisanja, mnoge teme i postovi su izbrisani, pa je malo nezgodno da se u potpunosti delovanje njene licnosti, ali dobre poznavaoce ni to ne sprecava. Poput cuvenog hirscanskog principa "Sola scriptura", tako se i njen rad moze pratiti i u potpunosti shvatiti. Dakle, pevacica odbacuje predanje koje se prica o njoj i prihvata samo ono sto je napisano kao relevantno u njenom proucavanju. Ja znam da mene svi vole, ali htela bih da cujem jos nesto.

Pitanje je: Sta mislite o samo vasoj Modernoj Pevacici?

Simpaticna si. Mada si katkad ..
large
 
Jao, drugari, tako sam srecna, ali i pomalo postidjena na svim tim pohvalama, naravno, iskompleksirane osobe ne uzimam za ozbiljno. Hvala vam, jos jednom. Iskreno, nisam ocekivala toliku gomilu lepih reci, iako me svi volite.
Ne idem na Fejsbuk, ali samo zbog vas cu prekrsiti to pravilo i posle dve i po nedelje cu otici.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top