Daj BOZE da Vucic padne sto pre, ne daj BOZE da se zuti vrate!

autorska

Daj BOZE da ova naprdnjacka zapandjacka i lopovska vlast sa sve hrkalovickama stefanovicima, i aferama sijan, krusik, jovanjica,i slicno sto pre ode sa grbace naroda, ali isto tako ne daj BOZE da se vrate zute krvopije, njihovi saborci, toboz ljuti protivnici, boza derikoza, djilas, PAJTIC, tadic, sutanovac...

Udbaska masinerija, i dalje vedri i oblaci srbijom vodeci je u ambis.
Tako sada na vlasti u jednom taboru imamo VUCICA, DRASKOVICA (cija dana je u gl odboru Nis/a sa platom 750 000, ciji brat drzi swislion i u vuciceve poklone pred izbore donira euroblok cokoladicu i ratluk sa natpisom srpska napredna stranka)
CANKA , koji je priznao kosovo srpsku nazvao genocidnom, prvi je bio na cetinju sa ustasama protiv ustolicenja Joanikija...

Cedu jovanovica koji je priznao republiku srpsku. Pored njih tu su stari titoisticki udbasi vulin dacic...I cia proizvod OTPORASI sa markom djuricem...


A toboz na drugoj strani su djilas , i bivsi nevidjeni lopingeri pajtic i kompanija. Setimo se boze derikoze, dinkica...

Mili BOZE daj sto pre da padne Vucic, ne daj BOZE jos vise, da se zuti vrate!
koji si ti sendvičar ja ne mogu da verujem
 
koji si ti sendvičar ja ne mogu da verujem

Сендвиши за СНС

old-man-old-guy.gif
 
autorska

Daj BOZE da ova naprdnjacka zapandjacka i lopovska vlast sa sve hrkalovickama stefanovicima, i aferama sijan, krusik, jovanjica,i slicno sto pre ode sa grbace naroda, ali isto tako ne daj BOZE da se vrate zute krvopije, njihovi saborci, toboz ljuti protivnici, boza derikoza, djilas, PAJTIC, tadic, sutanovac...

Udbaska masinerija, i dalje vedri i oblaci srbijom vodeci je u ambis.
Tako sada na vlasti u jednom taboru imamo VUCICA, DRASKOVICA (cija dana je u gl odboru Nis/a sa platom 750 000, ciji brat drzi swislion i u vuciceve poklone pred izbore donira euroblok cokoladicu i ratluk sa natpisom srpska napredna stranka)
CANKA , koji je priznao kosovo srpsku nazvao genocidnom, prvi je bio na cetinju sa ustasama protiv ustolicenja Joanikija...

Cedu jovanovica koji je priznao republiku srpsku. Pored njih tu su stari titoisticki udbasi vulin dacic...I cia proizvod OTPORASI sa markom djuricem...


A toboz na drugoj strani su djilas , i bivsi nevidjeni lopingeri pajtic i kompanija. Setimo se boze derikoze, dinkica...

Mili BOZE daj sto pre da padne Vucic, ne daj BOZE jos vise, da se zuti vrate!
Idi upali svecu i zamoli Boga da ti podari barem gram mozga kada te tako unakazio. Ko zna koje si gadosti radio u proslom zivotu kada te ovako nagrdio u ovome. Tebi bi smrt od udara groma legla bolje i jace od sedmice na lotou.

Neverovatno je da još uvek postoji ova tema koja krši pravila foruma. A to je vređanje predsednika države.
Sto je opet krivicno delo.
 
Neko jede sendvic, neko balavi kivi. Nekako je u celoj prici sendvic bolja opcija, kivi je cesto previse tvrd i kiseo.


Covek je poturica. Propagira jaku tursku travestit poziciju
ma taj bre baksuz neki...

tokom rata navodno bio u nekoliko jedinica
i sve izgubile

razmišljam da ga pošaljemo u Pentagon

Исти чова у првој деценији 21ога века у сендвич бизмису за ДОС

dj-racer-flr.gif
 
ma taj bre baksuz neki...

tokom rata navodno bio u nekoliko jedinica
i sve izgubile

razmišljam da ga pošaljemo u Pentagon
sendvicaro lazljiva. za mene oni koji su ljudi na ovome forum a ne sendvicare aktivisti, kao sto si sam, tacno znaju za moje dvije rane i dje su na mom tjelu. tacno imase u uvid i dokumentaciju mog bolnickog zbrinjavanja tokom ranjavanja kao i gde sam bio. 93cu i 94 tu sam bio na ozrenu, potom smo pocetkom 1995te ukrajem januara prebaceni na ilijas.
mi na ozrenu u tim godinama nista nijesmo izgubili LAZOVCINO.
na ilijasu u toku najvece i poslednje DEBLOKADE TJ POKUSAJA DEBLOKADE SARAJEVA OD STRANE ALIJE I 45 000 mundzosa na 12 000 srpskih vojnika, mi smo se odbranili i satrali ih te su posli bjezeci glavom bez obzira nazad u sarajevo. Cak su im se i hrvatski mediji podmsevali, da su toliko hvaljenu akciju zavrsili tako sto nijesu uspeli da zadrze prva dva sela koja su osvojili a kamoli da ucine deblokadu sarajeva...

sve sto pricas nedostojna sendvicaro su lazi!
 
sendvicaro lazljiva. za mene oni koji su ljudi na ovome forum a ne sendvicare aktivisti, kao sto si sam, tacno znaju za moje dvije rane i dje su na mom tjelu. tacno imase u uvid i dokumentaciju mog bolnickog zbrinjavanja tokom ranjavanja kao i gde sam bio. 93cu i 94 tu sam bio na ozrenu, potom smo pocetkom 1995te ukrajem januara prebaceni na ilijas.
mi na ozrenu u tim godinama nista nijesmo izgubili LAZOVCINO.
na ilijasu u toku najvece i poslednje DEBLOKADE TJ POKUSAJA DEBLOKADE SARAJEVA OD STRANE ALIJE I 45 000 mundzosa na 12 000 srpskih vojnika, mi smo se odbranili i satrali ih te su posli bjezeci glavom bez obzira nazad u sarajevo. Cak su im se i hrvatski mediji podmsevali, da su toliko hvaljenu akciju zavrsili tako sto nijesu uspeli da zadrze prva dva sela koja su osvojili a kamoli da ucine deblokadu sarajeva...

sve sto pricas nedostojna sendvicaro su lazi!
napušava te narod
ja bih se zapitao
 
ajde seljačino ne prdi
da imalo obraza imas sendvicaro sa dna kace ne bi ponizavao one koji su krvarili gace dobrovoljn oza srpski narod.
no ti si aktivista sns, jedan obican nikovic i sljam.

za tebe obraza nema jer su tvoji ktitori vucic koji je ratovo za srbe tako sto nema ni dana ratnog i radnog staza, ili vulin koji je bio nesposoban za vojsku a dogurao zahvaljujuci vucicevoj lopovskoj drzavi cak do ministra odbrane!


sa dna kace si stojko!

dna kace!
 
da imalo obraza imas sendvicaro sa dna kace ne bi ponizavao one koji su krvarili gace dobrovoljn oza srpski narod.
no ti si aktivista sns, jedan obican nikovic i sljam.

za tebe obraza nema jer su tvoji ktitori vucic koji je ratovo za srbe tako sto nema ni dana ratnog i radnog staza, ili vulin koji je bio nesposoban za vojsku a dogurao zahvaljujuci vucicevoj lopovskoj drzavi cak do ministra odbrane!


sa dna kace si stojko!

dna kace!
ma šta si ti krvario?
bolje da si se javio kod druge strane njima da praviš štetu.
 
Poslednja izmena:
nadji dva svjedoka pa trk u socijalno
nadji ti, da dokazu ko ti je tata patoko sa dna kace

jel ti mama zna da si sendvicara?

jel joj pojasnis sta radis?

kazes li , mama ja sam ljudska beda i fukara koja za sicu pise sta mu naruce vucic hrkalovick zvetnica mica pica, i ostala zgadija...

a ona ti odgovori, ti si go.vno sine?
 
autorska

Daj BOZE da ova naprdnjacka zapandjacka i lopovska vlast sa sve hrkalovickama stefanovicima, i aferama sijan, krusik, jovanjica,i slicno sto pre ode sa grbace naroda, ali isto tako ne daj BOZE da se vrate zute krvopije, njihovi saborci, toboz ljuti protivnici, boza derikoza, djilas, PAJTIC, tadic, sutanovac...

Udbaska masinerija, i dalje vedri i oblaci srbijom vodeci je u ambis.
Tako sada na vlasti u jednom taboru imamo VUCICA, DRASKOVICA (cija dana je u gl odboru Nis/a sa platom 750 000, ciji brat drzi swislion i u vuciceve poklone pred izbore donira euroblok cokoladicu i ratluk sa natpisom srpska napredna stranka)
CANKA , koji je priznao kosovo srpsku nazvao genocidnom, prvi je bio na cetinju sa ustasama protiv ustolicenja Joanikija...

Cedu jovanovica koji je priznao republiku srpsku. Pored njih tu su stari titoisticki udbasi vulin dacic...I cia proizvod OTPORASI sa markom djuricem...


A toboz na drugoj strani su djilas , i bivsi nevidjeni lopingeri pajtic i kompanija. Setimo se boze derikoze, dinkica...

Mili BOZE daj sto pre da padne Vucic, ne daj BOZE jos vise, da se zuti vrate!

Šutanovac i Pajtić su koliko znam davno otišli u penziju. Mislim da je njihov povratak čak i teoretski nezamisliv. Isto važi i za Božu Đelića. Prilično sam siguran da je jasno da je i Tadić istorija.

Žuti su svi gotovi; ostali su samo Đilas i Jeremić. Nešto sumnjam da je Jeremiću svetla politička budućnost, tako da mi se čini da će na kraju ostati samo Đilas (s Borkom).
 
Šutanovac i Pajtić su koliko znam davno otišli u penziju. Mislim da je njihov povratak čak i teoretski nezamisliv. Isto važi i za Božu Đelića. Prilično sam siguran da je jasno da je i Tadić istorija.

Žuti su svi gotovi; ostali su samo Đilas i Jeremić. Nešto sumnjam da je Jeremiću svetla politička budućnost, tako da mi se čini da će na kraju ostati samo Đilas (s Borkom).
Đilas je previše u medijskoj sferi a to samo znači da će se teško odreći politike kao drugi žuti što je za opoziciju generalno loše.
 
Đilas je previše u medijskoj sferi a to samo znači da će se teško odreći politike kao drugi žuti što je za opoziciju generalno loše.

Ja imam neku teoriju da on zapravo sahranjuje Demokratsku stranku, sve vreme. I nju kao partiju, i njene stare kadrove. Da vrši, i to u kontinuitetu već evo skoro 10 godina, čistku žutih sa političke scene Srbije. Zadatak je skoro završio u potpunosti; realno, ostao mu je samo Jeremić (a koji je uvek delovao kao neki uljez u DS, tako sa nije ni čudno što je čak do danas preživeo).
 
Meni se čini da je Đilas svestan da od njega neće biti ništa, ali čisti scenu u tom smislu, sebe ostavljajući kao jedinog ko opstaje.

I čini mi se da radi na tome da se proizvede neka nova političku elitu, koja bi bila u izvesnom smislu ideološki nastavljač Demokratske stranke, ali oslobođena tereta članstva u njoj, pozicija nekih. I da tu vidi Ponoša, koji nikad nije bio demokrata, ali je u neku ruku ideološki nastavljač kasnog Đinđića u Srbiji i koji bi tako u tom smislu zauzeo taj upražnjen prostor, a njegova stranka bila neki novi ali onaj baš stari DSS. Pošto već ne može baš da Jeremića istisne.
 

Back
Top