Дачић избегао смрт!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Premjer radi i u pokvarenom aviJonu:D


Dačić: Ko se svađa - leti iz Vlade
Izvor: Tanjug

London -- Premijer Srbije Ivica Dačić poručio je da će predložiti razrešenje svakog ministra iz svog kabineta koji se bude u javnosti svađao s nekim od kolega.



"Želim da upozorim sve da neću tolerisati bilo kakve svađe u Vladi. Već u četvrtak na sastanku sa šefovima poslaničkih grupa jasno ću staviti do znanja da nema svađa u Vladi, pogotovo u javnosti", rekao je premijer novinarima u Londonu, komentarišući razmirice ministara Milutina Mrkonjića i Velimira Ilića.

"Ako ima nekih problema, neka se obrate premijeru i šefovima drugih stranaka", rekao je Dačić i ponovio da neće dozvoliti javne razmirice članova vlade, "Ko god misli da se svađa unutar vlade, predložiću njegovo razrešenje."

Ministar saobraćaja Milutin Mrkonjić rekao je juče da javno preduzeće "Koridori Srbije" dobro radi svoj posao, dok je njegov kolega u vladi zadužen za građevinarstvo Velimir Ilić izneo mnoštvo optužbi na dosadašnji rad ministra Mrkonjića i najavio smenu sadašnjeg direktora preduzeća "Koridori Srbija" zbog "nesavesnog rada".

Nasuprot Iliću, Mrkonjić je ocenio da "Koridori Srbije" dobro rade svoj posao i da bi bilo besmisleno da se sada rasture.

Premijer Srbije Ivica Dačić je u poseti Londonu, u toku koje se sastao sa šefom britanske diplomatije Vilijamom Hejgom, ali će bodriti i predstavnike naše zemlje na Olimpijskim igrama.


Eto,rekoh ja,doci ce im p***a glave!:mrgreen:

:lol::lol:
 
Отрцан или не, у твом случају се показао као истинит.

Јесте минорно али је и то једна ствар у гомили која је иритирала гласаче - бахатост.
:kafa:

Једном, када не будем имао паметнијег посла него да висим на форуму и пишем у просеку 22 поруке дневно, појаснићу ти неке ствари. Дотле признајем, у праву си:
- писменост ми није јача страна;
- између осталог и због тога је пукао;
- реченица је сувише компликована да бих могао да је разумем;
- био је бахат и то је иритирало гласаче.
Имаш Бамбија :)
 
Једном, када не будем имао паметнијег посла него да висим на форуму и пишем у просеку 22 поруке дневно, појаснићу ти неке ствари. Дотле признајем, у праву си:
- писменост ми није јача страна;
- између осталог и због тога је пукао;
- реченица је сувише компликована да бих могао да је разумем;
- био је бахат и то је иритирало гласаче.
Имаш Бамбија :)

Kazu da su se i ratovi vodili zbog izostavljanja ovog "i" ili " ali" jer si ti izostavljajuci to , po tebi nevazno "i" , totalno promenio smisao i uvodnog posta
ali je i tvoja replika u ovom slucaju prmasila cilj. A ako nemas vremena, i ako usled nedostataka vremena nisi u stanju da se korektno izrazavas,
onda preporucujem apstinenciju sa foruma. Pisati i misliti "ofrlje" i u zurbi, a narocito ako je "preko qrtza" ne doprinosi ni razumevanju, jos manje
prijatnoj i plodnoj diskusiji.
 
Предпостављам да ово није пука случајност !Дачића неко жели да уклони односно УБИЈЕ ,питање ко стоји за тога !Ни та то питање није тешко одгворити ,све ми то знамо .
 
svinja10.jpg


Nije Dacku nista,tamo gde je pao avion spasilo ga neko zulu pleme i odmah u njegovu cast organizovali slaninijadu uz guzeljanje.
 
Премијер Србије Ивица Дачић је могао да погине ,авион се могао запилити у лету,и НИКОМЕ НИШТА!

Изговор "Авион је стар и офуцан"

Интересантно да су се сви који су уопште ПРИМЕТИЛИ да је премијер могао да настрада ,кривицу свалили
на авион!:eek:

Али дали и изговоре ,ево неких!

Rasim Ljajić: Nije bezbedno, ali...
- Da je star, star je, i pitanje je koliko je bezbedno voziti se njim. Ipak, smatram da u ovom trenutku Vlada ima mnogo preče izdatke.

Zorana Milanović: Nije me strah „falkona“
- O sigurnosti se mora voditi računa, ali bez obzira, ne mislim o strahu... Ne bi me bilo strah da letim tim avionom.

итд...

Њих није страх ,веома интересантно ,питам се да ли је ово питање државане безбедности Србије:think:

Или ће и преко овог да се пређе као када је Багзи учио да вози ,па налетио на Ђинђића!

Другарице и другови ,сада када се премијер Србије обрачунава са криминалом ФАЛКОН се квари у лету ?

У КУРИРУ се постављају насловне стране типа" Дачићу врати се безбезбедно "

Dačiću, držimo ti fige da se vratiš živ!

Е,па веома интересантно значи ако неко жели да ликвидира премијера Ивицу Дачића све ће да свали на авион .Е,па неће моћи НАРОД ИМ НЕ ВЕРУЈЕ!

пс
Сада ме можете казнити и бановати али НАРОД НИЈЕ НИ ГЛУП НИ СЛЕП!
 
Komi dobro veče.

Drago mi je da si se vratila. Ne znam iskreno šta si radila da si morala da pauziraš,
ali rado bih ti dala jedan savet, sasvim dobronameran.

Vodi računa kakve teme postavljaš i o istima vodiš diskusiju, jer čini mi se da će
Mrka zbog tebe morati na prozivku u Agenciju za borbu protiv korupcije.
Ako je to ono što si želela da postigneš, onda OK, ali ako nije ...
 
Poslednja izmena:
Komi dobro veče.

Drago mi je da si se vratila. Ne znam iskreno šta si radila da si morala da pauziraš,
ali rado bih ti dala jedan savet, sasvim dobronameran.

Vodi računa kakve teme postavljaš i o istima vodiš diskusiju, jer čini mise da će
Mrka zbog tebe morati na prozivku u Agenciju za borbu protiv korupcije.
Ako je to ono što si želela da postigneš, odna OK, ali ako nije ...

Па да ли је то због мене ,питање и закључак је смешан,веома смешан али мени и није!

Шта мислиш о афери ФАЛКОН
 
Како то да се у исто време Веља обрачунава са Мркоњићем ,Дачић умало да настрада јер је "Фалкон стар и офуцан" а цело то време траје акција
МУПА или ти процес хапшења пљачке века!

Мени ово није случајно а чини ми се да ни вама није било смешно када се Багзи учио да вози!
 
Па да ли је то због мене ,питање и закључак је смешан,веома смешан али мени и није!

Шта мислиш о афери ФАЛКОН

Nisam ti postavila nikakvo pitanje.

Ovo je javni forum, kao i svako glasilo. Kad neko na guglu ukuca Milutin Mrkonjić,
između ostalih, kao rezultat će mu se pojaviti tvoja tema, o njemu kao beskućniku.

nemoj otvarati diskusije sa neproverenim tvrdnjama, jer kad te neko demantuje činjenicama,
to ostaje kao rezultat koji svako može da pročita.

Ne znam za falkon, čula sam ali se nisam interesovala. Ti si to već kvalifikovala kao aferu, a da li je ....
 
Премијер Ивица Дачић има велико поштовање у народу ,баш гледах његову посети Гучу,где он поред Холивудског глумца даје аутограме људима.

Где се продају мајице са његовим ликом ,где га дочекује цела Гуча и сав народ уз узвике "Живео Премијер"

Поверење народа је ту али КОМЕ ТО СМЕТА!

Као што ви нисте прешли преко тога да се Багзи учи да вози ,тако ни ја не прелазим преко тога да је Фалкон у квару.
 
Како то да се у исто време Веља обрачунава са Мркоњићем, Дачић умало да настрада јер је "Фалкон стар и офуцан" а цело то време траје акција
МУПА или ти процес хапшења пљачке века!

Мени ово није случајно а чини ми се да ни вама није било смешно када се Багзи учио да вози!

Svaki javni obračun između Mrkonjića i njegovog prijatelja Velje Ilića,
može biti samo režirani scenarijo ..., stoga nemoj da te to zabrinjava.

Jedina koincidencija može biti u tome, da nam se i jednom i drugom vešću,
samo skreće pažnja ...

Mada, ja te razumem što se ti plašiš, ipak je Ivica mali od Miloševića,
koji je tolike svoje protivnike poslao na onaj svet ....
 
Svaki javni obračun između Mrkonjića i njegovog prijatelja Velje Ilića,
može biti samo režirani scenarijo ..., stoga nemoj da te to zabrinjava.

Jedina koincidencija može biti u tome, da nam se i jednom i drugom vešću,
samo skreće pažnja ...

Mada, ja te razumem što se ti plašiš, ipak je Ivica mali od Miloševića,
koji je tolike svoje protivnike poslao na onaj svet ....

Аха ,значи по теби је ОПРАВДАНО да се авион сруши и да премијер Србије настрада јер је "мали од Милошевића"

Веома интересантну политику водите ,да нисам тако заборавна можда би олако прешла преко тога али еби га има нас који памтимо.
 
Премијер очигледно некоме дебело смета ,осим тога наслови у новинама где се ИНДИРЕКТНО најављује Дачићева погибија због "ФАЛКОНА"
Постаје мало смешна за нас смртнике ,Дежа ви („већ виђено“)!
 
Премијер Ивица Дачић има велико поштовање у народу ,баш гледах његову посети Гучу,где он поред Холивудског глумца даје аутограме људима.

Где се продају мајице са његовим ликом ,где га дочекује цела Гуча и сав народ уз узвике "Живео Премијер"

Поверење народа је ту али КОМЕ ТО СМЕТА!

Као што ви нисте прешли преко тога да се Багзи учи да вози ,тако ни ја не прелазим преко тога да је Фалкон у квару.

Budi iskrena pa kaži, da li bi našem premijeru, a tvome Ivici,
imponovalo da ga hvale ljudi koji govore "gledah njegovu poseti Guču ...." ???

Аха ,значи по теби је ОПРАВДАНО да се авион сруши и да премијер Србије настрада јер је "мали од Милошевића"

Веома интересантну политику водите ,да нисам тако заборавна можда би олако прешла преко тога али еби га има нас који памтимо.

Nije meni opravdano da sruši avion sa premijerom, već mi je opravdan tvoj strah ..., baš kao što i rekoh u svom postu, koji ti izvrćeš.

Međutim, još ne mogu da te provalim Komi, pošto stalno radiš istu stvar, da li si ti samo jedna prosta dobronamerna narodska žena, koja iskreno želi da izrazi svoj stav ili si dobro potkovana stranačka šljakerka? Koja god da si, meni si draga i nisi nespimatična, samo bih volela da znam koja je varijanta u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Budi iskrena pa kaži, da li bi našem premijeru, a tvome Ivici, imponovalo da ga hvale ljudi koji govore "gledah njegovu posetu Guču ...." ???



Nije meni opravdano da sruši avion sa premijerom, već mi je opravdan tvoj strah ..., baš kao što i rekoh u svom postu, koji ti izvrćeš.

Međutim, još ne mogu da te provalim Komi, pošto stalno radiš istu stvar, da li si ti samo jedna prosta dobronamerna narodska žena, koja iskreno želi da izrazi svoj stav ili si dobro potkovana stranačka šljakerka? Koja god da si, meni si draga i nisi nespimatična, samo bih volela da znam koja je varijanta u pitanju.

Баш ме интересује како си реаговала ти ,када се Багзи учио да вози!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top