Da vas pitam...

slušaj, jel moguće da su se sve tvoje želje i potrebe svele na to.. da priđeš nekoj cici?
kad je baba parka bila mlada na žurke se išlo da se napiješ ko dupe, ispričaš gomiletinu baljezgarija sa ljudima koje il poznaješ il tu upoznaš, i ako se sve poklopi, da se s nekim povataš il štagod

a i kako znaš da ti se ni jedna ne bi dopala da si samo prozborio reč-dve. možda neka ima najtopliji osmeh na svetu ili najlepši glas. voli da igra iste igrice ko ti? nije lepa al bi dala?!
ili ti tražiš napucanu plavušu i to bi bilo to?
 
Pa ima tih izlazaka za pricanje baljezgarija, ali polako osecam da tracim vreme, od toga nema leba sto bi se reklo. Tj bilo bi mi draze da i neka ide samnom. Sto se tice drugog dela, mislio sam da me pitas da li mi se jako dopala neka bas. Kazem nije jer nisam dosta ostao da bi sve video. Koliko sam video ima slatkih, i naravno da bi se nasle mnoge koje su i vise nego dobre. A sto se tice plavuse, napucane ili neke druge, moj problem ne varira sa njihovom lepotom, nisam tako iskljuciv. Nije mi jasno zasto volja nije dovoljna, ja sam sebe ne mogu da nateram na promene, a ne znam ko drugi moze.
 
Pa ima tih izlazaka za pricanje baljezgarija, ali polako osecam da tracim vreme, od toga nema leba sto bi se reklo. Tj bilo bi mi draze da i neka ide samnom. Sto se tice drugog dela, mislio sam da me pitas da li mi se jako dopala neka bas. Kazem nije jer nisam dosta ostao da bi sve video. Koliko sam video ima slatkih, i naravno da bi se nasle mnoge koje su i vise nego dobre. A sto se tice plavuse, napucane ili neke druge, moj problem ne varira sa njihovom lepotom, nisam tako iskljuciv. Nije mi jasno zasto volja nije dovoljna, ja sam sebe ne mogu da nateram na promene, a ne znam ko drugi moze.

Onda nemoj da se menjas. Budi ko si, idi medju ljude i nadaj se da ces da se svidis nekoj druzeljubivoj, otvorenoj devojci koj ce da pridje tebi. Meni se cini da se ti mucis u komunikaciji sa ljudima, mozda si samo introvert... a to bas i ne moze da se promeni - moze samo da ti bude lakse ako prihvatis svoju pravu prirodu :) Srecno!
 
:neutral: pa ne znam meni stvarno nije jasno kako si uopste za deset minuta uspeo da dodjes do zakljucka da ti se ni jedna ne svidja...meni bar je potrebno mnogo vise vremena da kazem ne svidja mi se niko...
slušaj, jel moguće da su se sve tvoje želje i potrebe svele na to.. da priđeš nekoj cici?
kad je baba parka bila mlada na žurke se išlo da se napiješ ko dupe, ispričaš gomiletinu baljezgarija sa ljudima koje il poznaješ il tu upoznaš, i ako se sve poklopi, da se s nekim povataš il štagod
pa parka,mozda sam i ja baba ali i sad se tako radi,ili mozda zivimo u paralelnim univerzumima sa ovim momkom,sta ja znam :lol:
ako ne moze na drugi nacin da pridje nekoj devojci,sto je sasvim ok,kontam da nije prijatno,ovaj "nas" nacin uvek prolazi :lol:
 
slušaj, jel moguće da su se sve tvoje želje i potrebe svele na to.. da priđeš nekoj cici?
kad je baba parka bila mlada na žurke se išlo da se napiješ ko dupe, ispričaš gomiletinu baljezgarija sa ljudima koje il poznaješ il tu upoznaš, i ako se sve poklopi, da se s nekim povataš il štagod

a i kako znaš da ti se ni jedna ne bi dopala da si samo prozborio reč-dve. možda neka ima najtopliji osmeh na svetu ili najlepši glas. voli da igra iste igrice ko ti? nije lepa al bi dala?!
ili ti tražiš napucanu plavušu i to bi bilo to?

u onda te boli glava kao sada mene:(
 
Bansi ja sam reako da nisam ostao dovoljno dugo da bi ih sve video, a ne da mi se niko tamo ne svidja. Cak sam napomenuo da ima slatkih i da bi sigurno neka bila super. Al dobro to sad...

Zelim promene ali ne znam kako da ih sam sprovedem. Konkretno da poboljsam komunikaciju sa nepoznatim ljudima. Moze se reci da sam zatvoren na pocetku, a posle sta znam par nedejla se cudim pa sto sam bio tako uzdrzan kada su ok, i kao rodbina smo. Moj utisak je da ih ja idealizujem ne poznajuci njihove mane jos, ispadaju savrseni, a kada ih upoznam vidim da su i oni samo ljudi. Pa onda tako i kada treba da pridjem nepoznatoj, idealizum je i zapitam se sta cu joj ja kada je idealna moze da bira koga hoce, ali naravno da nije idealna i savrsena. Samo, u to kada sam TAMO ne mogu da poverujem. Jedino pre/posle kontam pa i ona je covek, zasto je idealizujes?
 

Back
Top