Da vas pitam...

e pa ti se sam postavljaš kao da su ti te devojke žiri
što ti njima nisi žiri, pa da ti razmišljaš o tome dal su one rekle nešto glupo? mislim, ima i devojaka koje se osećaju tako kao ti, i to ne malo.
a da znaš da ako si toliko nesiguran u sebe nema šanse da si zadovoljan sobom. prosta računica.
mislim, pronađi nešto što je kod tebe super i na tome baziraj svoje samopouzdanje.


qq, zvučim ko drage savete iz jeftinih časopisa. opet mi se javlja željica da pišem za novine =)
 
e pa ti se sam postavljaš kao da su ti te devojke žiri

И док год се постављаш према њима као да су оне жири - дотле ће ти ићи наопако и све више ћеш се закопавати у свом страху. Не треба ти никог да шармираш, дружи се са девојкама исто као што би се дружио с амомцима на факсу, причај о истим стварима, немој одмах да се нешто трудиш да их шармираш, да дубиш на трепавицама да би оне купиле јебени кирби... Прво буди у њиховој близини...постани другар са факса, постани им друштво, а после тек, ако ти се нека баш допадне, ако се посебно зближите...онда је мувај полако...
 
Ne razmišljaš ispravno.
Ne stavljaj nju u poziciju nekog žirija, neke nedostižne princeze koja sedi na tronu a koju treba da umilostiviš ili još gore nečim prevariš.
Kao što ti rekoše, u pitanju je interakcija.
Što znači, nema uvaljivanja nego ti si tu, ona je tu, razgovor ide ili ne ide, ti si ok, ona je ok, sve je ok.....ti si ok, ona je bezobrazna.....ti ideš dalje
 
ipak moram da se namecem i ne samo punudim nego kroz razgovor uvaljujem, i jos da posle svog truda ucinak zavisi od volje neke devojke koja je tu vise ziri a manje saradnik.
kjub, super ti je nadimak, je li to po filmu kocka? :D

a ovaj tvoj 'problem' pokusaj da pogledas iz drugog ugla... sta ako tebi te devojke budu nezanimljive? nemaju sta da kazu i tupo se smeskaju...

u odnosu je uvek ili dvoje ili niko.
ti hoces da udjes u nesto sto samo teorijski zelis.
onog trenutka kada te neka konkretna devojka bude zainteresovala zbog sebe same, bice ti LAKO I PRIRODNO da zapocnes razgovor.
 
Е да, и увек остају погледи као начин да некоме ставиш до знања да ти се допада. Значајни, дубоки погледи, понекад са осмехом, не шацовање.
Ако почне да узвраћа, ако не окреће главу...ако јој по очима приметиш да јој се допада...онда кренеш са неким, али опет необавезним, разговором! Никако мување од старта! Дај јој времена да стекне поверење, да те пусти близу...
 
Е да, и увек остају погледи као начин да некоме ставиш до знања да ти се допада. Значајни, дубоки погледи, понекад са осмехом, не шацовање.
Ако почне да узвраћа, ако не окреће главу...ако јој по очима приметиш да јој се допада...онда кренеш са неким, али опет необавезним, разговором! Никако мување од старта! Дај јој времена да стекне поверење, да те пусти близу...

Upravo tako.
Zato ja bitišem po forumu mesecima, osmehujem se duboko, značajno, vodim neobavezne razgovore....i vidiš kako me blizu puštaju....post do posta
Na dobrom sam putu 8)
 
Bas je komplikovano, sada toliko da ne mogu da sazvacem ove drugacije ideje, moram da probam ne samo da ih razumem nego i prihvatim, sto mi sada ne ide. Pre svega mislim na to da smo ravnopravni kada ja pridjem. Ona nece tada biti ispaljena jer ne bih ja ni dosao da mi se ne svidja, dok sam ja sa druge strane na ocenjivanju i mozda nemam nikakve sanse a tu samopuzdano kao nesto pricam...
 
Nisata odo veceras na neku zurku, pa cu taman da isporbam pristup gde sam kao ravnopravan. Znaci gledam malo, dodjem i pocnem bez odnosa kao prema princezi da pricam sa nekom. Ne znam kako ce proci ali idem da probam. Mada zelim, ne znam da li mogu da ocekujem nesto od provog puta, al bar krecem konkretno.
Neki savet koji bi mi povecao sanse?
 
Савет је ДА СЕ ПРЕИСПИТАШ шта ти у ствари очекујеш од тог '''прилажења''? Да ти она падне у наручје и усхићено викне:''Принче мој, где си био све ове године док сам те чекала??!!''

Или да успоставиш са неким нормалну, ЉУДСКУ комуникацију...па како буде - буде.
 
.. Прво буди у њиховој близини...постани другар са факса, постани им друштво, а после тек, ако ти се нека баш допадне, ако се посебно зближите...онда је мувај полако...

ta otkud ce sa dugaricom..
 
Pa ako cemo iskreno ne ocekujem nista od prvog puta, ali se nadam, znaci nisam pesimista, ali realan sam kolko tolko. Cemu se nadam? Pa dosta bi mi bilo da ne budem otpaljen u roku od 5 min, sve ostalo je onda uspeh, jer to znaci da pricamo i da neka sansa postoji, ko zna kakava al za prvi put super. Odoh na kupanje, nadam se da ne boli puno ako popijem korpu, i da cu imati snage za 2. pokusaj ako bude bilo vise njih da je moj tip, da se necu razocarati i povuci, e to je vec izazov.
 
Он ништа не капира, чини ми се....

Немој да је муваааааш у ''првих 5 минута'', причај ко што би причао са другароооом, само успостави контакт...контакт који може да се настави, никакво мување - бићеш испаљен одмах јер се твоја несигурност и паћеничка (опрости на изразу, али најадекватнији је) жеља за смувавањем нечег женског види на километааар! А жене не воле лузере.
 
Stigao sam, bolje da nisam ni isao... posle toliko oklevanja da udjem, konacno sam upao, bio 10 min i izasao. Zasto? Pa zato sto mi je bilo glupo. Mislio sam da je nemoguce ista uraditi. Nekako razocarano sam se osecao. A bilo ih je svuda okolo... Sada da obljasnim ne mogu, jer da sam mogao od kuce znati, ne bih ni isao. Osecaj nije bio neprijatan. Vise onako kao kada dete razbije casu i stariji se ne deru na njega. Bio sam miran i pomiren sa time da cu otici a nista ni ne pokusati. Ne znam kako da ista promenim, jedno je volja, teorija i motivacija, a praxa je surova. Ne znam sta je uzrok tome,meni to nije bas normalno, ali tako je. Nije mi toliko zao sto se ovako zavrsilo, koliko mi je zao sto se nisam pomerio ni malo...
 

Back
Top