DA NISMO MALO PRETERALI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je prosle godine @Dimitrije,preko PPa nudio da se nadjemo i obarcunamo.
Ja sam ga pitao kad i gde?
A njegov odgovor je bio 31.12.05. u 18 h da se nadjemo u centru.
Yebiga,decko je ocigledno zaboravio da je 31.12. docek nove godine. :lol:
Par dana posle NG,sam otisao preko.
:D:D
 
ja sam van toka...ko je kome pretio?

nego, malo mi smesno kako se svi slazemo i svi smo fini...
nema vredjanja porodice, OSIM ukoliko su ti preci komunisti, jer Boze moj, "iver ne pada daleko od klade"
videcemo, gospodo, uspesnost ove teme...svakako podrzavam...
 
Људи, мало старији форумаши кажу да је овде постојала култура разумевања, екстреми су били одбацивано и томе слично негде до марта или јануара ове године. А ви видите зашто се тако мисли.
Мада још раније су овде били Виспак, Инкогнито и њима слични другари. Тако да је толеранција на форуму пре била изузетак него правило.
 
svakog ko i u naznakama preti korisnicima banovati...i nisu neki korisnici "malo preterali",vec je to postalo simptomaticno.. sto se tice mene,nikada ne bih coveku pretio,ali cu uvek odgovoriti na svaku pretnju meni upucenu...podrska za kohena i nadam se da ce ovaj sto zeli da mu kolje decu dobiti zasluzenu kaznu...
 
serb_pagan:
svakog ko i u naznakama preti korisnicima banovati...i nisu neki korisnici "malo preterali",vec je to postalo simptomaticno.. sto se tice mene,nikada ne bih coveku pretio,ali cu uvek odgovoriti na svaku pretnju meni upucenu...podrska za kohena i nadam se da ce ovaj sto zeli da mu kolje decu dobiti zasluzenu kaznu...

Hvala na podrsci, a koljac dece , ne da nije dobio nikakvu kaznu, vec je i dalje dezurni pljuvac na forumu....................

Bolje mu ipak verovatno ide od ruke slanje bolesnih pretnji na PP, nego postovanje po temama...........
 
p.s.

Stvarno treba imati debele djonove na obrazima, da se pojavis nakon onakvih bednih pretnji klanjem tudjoj deci...............i da postujes, kao da nista nije bilo...............

Yebote, pa ja bi se odjavio sa interneta od bruke.............ali , mozda mu je sada bolje, mozda redovnije pije lekove...........a i ta dvomesecna terapija je mozda dala neka poboljsanja, iako, citajuci i dalje uvrede, sumnjam.........................
 
Кохене, како имам ђонове, што рекосте, дрзнућу се и да вам одговорим.
Вратимо се на почетак.
Naša forumska ne slaganja NIKAKO ne smeju biti razlog omalovažavanja ili PRETNJI DECI porodici ili slično.

Лидер је био јасан. Оно што је написано великим словима и не без разлога је драстична последица. Због тога сам се удаљио са овог форума на неко време. Такође сам јавно увидео грешку, што је неки облик извињења. Ако треба и експлицитно да се извиним, спреман сам и на то.

А ви се запитајте, зашто је баш Скарфејс био мета претњи. Зашто не рецимо Серб Паган који има сличне ставове као и Мајор Том, Кил Бил, др Хук медицин енд Шоу, Били Д Кид и још неки другари.

Биће да је разлог оно што је написано малим словима.
Кад смо код омаловажавања, а и деце, ви сте изволели да се ругате речима једног трогодишњег дечака, само зато што је у тој реченици Србија позитивно поменута. То све говори о вама.
 
Кад смо код омаловажавања, а и деце, ви сте изволели да се ругате речима једног трогодишњег дечака, само зато што је у тој реченици Србија позитивно поменута. То све говори о вама.

Nigde nisam omalovazavao reci trogodisnjeg decaka, jer takav ne verujem da postuje na "Politici"
I tim pateticnim prebacivanjem , pokusavas da umanjis tezinu svog bolesnog postupka, koji jos nije
sankcionisan..............to tvoje navodno pokajanje, mozes da nekome drugom serviras.........meni je nepotrebno..........

I rekao sam ti , vec, da mi se tako bolestan, ne obracas vise direktno na forumu................
 
@ Duh
А ви се запитајте, зашто је баш Скарфејс био мета претњи.

Ne, nego se ti zapitaj zasto si bas ti taj koji salje korisnicima, konstantno pretnje preko PP.........
Mislim da je to pitanje za tvog terapeuta.........pravo..........

A to sto si pretio da ces da mi pokoljes decu, i sto je to videla na PP moja cerka od 12 godina, ti sada pokusavas da prebacis meni , kao da sam ja kriv za to???????

Pa ti si stvarno slucaj , i to ozbiljan...............
 
Duh Sekire:
А ти мени да се обраћаш?!?
Па стави ме на игнорисање човече!

Samo odgovaram na tvoje bljuvotine , koje i dalje ne prestaju.............
A na ignore necu da te stavim , jer hocu da vivim dokle ide tvoj bezobrazluk, i kako se razvija tvoja bolest.......................

Odnosno , hocu da vidim , sta jos o meni pises............mozda ostris nozeve za klanje, a da ja to ne vidim...........treba da sam u toku.........to mi podize adrenalin za buduce susrete
 
taja:
neko je pretio klanjem dece :shock: :shock: :shock: ovde stvarno ima teskih mentalnih bolesnika
pozz tajo,dugo te nema

psiho je pretio klanjem dece nekim ljudima,i i dalje bleji po forumu...ja barem,od sad vishe necu da odgovaram na njegove postove...ma videla se psiholdelija josh pre kad je umislio kako mnogo loodo roka '"tetetabise"...
a085.gif
 
~Petar~:
pozz tajo,dugo te nema

psiho je pretio klanjem dece nekim ljudima,i i dalje bleji po forumu...ja barem,od sad vishe necu da odgovaram na njegove postove...ma videla se psiholdelija josh pre kad je umislio kako mnogo loodo roka '"tetetabise"...
a085.gif

...ma videla sam al' kapiram da postoje granice...za neke izgleda ipak ne tako da sa njima stvarno nema sta da se prica
 
Ajd sad ih izazivajte. Lepo su obojica prekinuli, a vi se nasli pametni da ih provocirate. Obrisala sam vam poruke samo iz tog razloga. Ostavite ih obojicu na miru, i komentarisite o onome o cemu treba da se komentarise a ne da li je neko uhvacen u lazi, kako ko vaspitava decu i ko je pozitivac a ko negativac...
 
Kako je lako suditi drugima, a da pri tom niko ne obrati paznju na svoje reci, da se ne seti sta je on sam radio, da se ne seti uvreda koje je sam uputio...Sta mislite, da ste svi bas uvek birali reci, kad ste se raspravljali sa svojim politickim neistomisljenicima?Ovde je palo toliko uvreda, toliko ruznih reci, toliko neistina, toliko bezobrazluka....komunikacija je srozana brojnim klonovima, i nevaspitanim sagovornicima...i sve je to tacno.I Lider je postavio temu, u kojoj lepo kaze da smo svi malo preterali...Ali ipak se nalazi gomila onih, koji su vredjali i vredjali, i mnogo puta nisu imali mere...da postuju bas ovde i da osudjuju nekog...
I zasto se svi petljate u to sto se desilo izmedju Duha i Kohena?Jel vas licno povredilo? Nije.
Da li je Duh preterao?Jeste, i te kako.Ali je isto tako posle toga rekao i da je preterao, i rekao je izvini...Naravno da se ne moze jednim izvini uvek sve izbrisati, ali ni vi gospodo, niste Inkvizicija...
I sta, kao da niko od vas nije dobio takav pp, pa ja sam bila mesec dana ovde, i lik koji je imao 2 poruke mi je poslao pp u kome kaze da ce da me premlati, da ce da mi polomi svaku kosku....i tako dalje i tako dalje...prijavljen, banovan i tacka.Bez skandala.
Niste dosli ovde da se druzite, pretite, prijavljute milicijama, sudite jedni drugima...dosli ste da raspravljate o dnevno politickoj situaciji, i ako se svi budete drzali toga, nicega od ovoga nece biti...
Ne sudite drugima, dok se ne setite sta ste sami radili...I nije bas sve tako kako izgleda....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top