DA NISMO MALO PRETERALI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lilu:
Ajd sad ih izazivajte. Lepo su obojica prekinuli, a vi se nasli pametni da ih provocirate. Obrisala sam vam poruke samo iz tog razloga. Ostavite ih obojicu na miru, i komentarisite o onome o cemu treba da se komentarise a ne da li je neko uhvacen u lazi, kako ko vaspitava decu i ko je pozitivac a ko negativac...
Hvala na brisanju mog posta, jednom je moralo biti prvi put...
E, Jomini, Jomini, izgleda da cu te od blata praviti :cry:
 
jomini:
Biljo, ne lupetaj.
Pazi, izmedju lupanja i lupetanja je poprilicna razlika, Jomini!
Pazi, i neki glagolsi oblici traze ne samo poznavanje istih, nego i osecaj.
Kao u gramatici, Jomini, osim sto je moras nauciti (znati) moras imati i osecaj, kao za muziku, veruj mi.
Ono, kad primetis neki disonantan ton pa ti odmah zapara usi, isti princip.
Cim izgovoris nesto pogresno, odmah znas da si pogresio, osecaj, Jomini (od koga li sam ovo cula)!
Sta sam sad uradila, lupala ili lupetala :evil:
 
Ko ćuti?
Ovde niko.
A ja i nemam pojma šta se desilo. Svratio sam samo da vas pozdravim i vidim šta radite. Uvek napravite neko sranje kad me nema. Ako sada odem, mogu da očekujem da se pobijete medjusobno i davam se Bin Laden useli u forum a preživele preobrati u Islam.
Do duše, teško bih primetio razliku ...

:)
 
Plava Bilja:
Pazi, izmedju lupanja i lupetanja je poprilicna razlika, Jomini!
Pazi, i neki glagolsi oblici traze ne samo poznavanje istih, nego i osecaj.
Kao u gramatici, Jomini, osim sto je moras nauciti (znati) moras imati i osecaj, kao za muziku, veruj mi.
Ono, kad primetis neki disonantan ton pa ti odmah zapara usi, isti princip.
Cim izgovoris nesto pogresno, odmah znas da si pogresio, osecaj, Jomini (od koga li sam ovo cula)!
Sta sam sad uradila, lupala ili lupetala :evil:
Šta god.... :roll:
 
Kohen:
Da, Biljo...........ne lupetaj.....
Slusaj, KohenU (padeshka promena, nemoj odmah da jurisas) da ja tebi nesto kazem!
Na glavu si mi se popeo, i ne samo meni, ali, govorim u svoje ime sada.
Ma sta da kazem ili ne kazem, tebe imam za vratom, ti permanento vodis neki kafkijanski proces protiv mene, samo zato sto mislis da sam "radikal"!
Zato, postovani "gospodine" smesta ides na ignore, i tu ces ostati dozivotno!
Cao, Kohen, mnogo srece u narednom "izvlacenju"!
 
Plava Bilja:
Jadan si, pa ti nisi ni za ignore, ti si za zaljenje!

Cuj, mozes biti sazaljiva, to je dobra osobina. Ali, ne mozes, recimo, dozvoliti, zato sto je neko umobolan, da tvoje saosecanje prevagne u korist tvoje stete.
Sta hocu da kazem.: umobolnika tolerisati dok ne postane toliko agresivan, da, to moze imati konsekvence po celu zajednicu. Uostalom, za takve slucajeve su i izmisljene raznorazne institucije. Dok je benigno i zabavno, to je OK. Cim postane agresivno -zna se - pravac ludara.

P.S. Nadam se da je i moderator shvatio ovo na pravi nacin. Enough is enough!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top