DA NISMO MALO PRETERALI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
King David:
Cuj, mozes biti sazaljiva, to je dobra osobina. Ali, ne mozes, recimo, dozvoliti, zato sto je neko umobolan, da tvoje saosecanje prevagne u korist tvoje stete.
Sta hocu da kazem.: umobolnika tolerisati dok ne postane toliko agresivan, da, to moze imati konsekvence po celu zajednicu. Uostalom, za takve slucajeve su i izmisljene raznorazne institucije. Dok je benigno i zabavno, to je OK. Cim postane agresivno -zna se - pravac ludara.

P.S. Nadam se da je i moderator shvatio ovo na pravi nacin. Enough is enough!
Pa, vidis li ti koje insinuacije?
A meni brise odgovore, ne bi li ostalo onako kako Kohen misli u svojoj bolesnoj masti.
Smesta ce na ignore!
 
Plava Bilja:
Slusaj, KohenU (padeshka promena, nemoj odmah da jurisas) da ja tebi nesto kazem!
Na glavu si mi se popeo, i ne samo meni, ali, govorim u svoje ime sada.
Ma sta da kazem ili ne kazem, tebe imam za vratom, ti permanento vodis neki kafkijanski proces protiv mene, samo zato sto mislis da sam "radikal"!
Zato, postovani "gospodine" smesta ides na ignore, i tu ces ostati dozivotno!
Cao, Kohen, mnogo srece u narednom "izvlacenju"!

Ја сам га такође, као у осталом и сва остала његова агрегатна стања, ставила на игнор. Ту количину агресивности, примитивизма и глупости нисам видела ни на форуму ни у реалном животу. Мислим да му је потребна озбиљна помоћ стручног лица. Хорор лик. :evil:
Спроводи ту ментални терор и прогања нашег друга Духа, по принципу "држ' те лопова", а готово да нема човека на овом форуму кога није на најгрубљи и најпризњмнији начин извређао. Неки стари озбиљни форумаши су због њега и Елвинуше заувек напустили овај форум. :evil: :evil: :evil:
 
Strela:
Ја сам га такође, као у осталом и сва остала његова агрегатна стања, ставила на игнор. Ту количину агресивности, примитивизма и глупости нисам видела ни на форуму ни у реалном животу. Мислим да му је потребна озбиљна помоћ стручног лица. Хорор лик. :evil:
Спроводи ту ментални терор и прогања нашег друга Духа, по принципу "држ' те лопова", а готово да нема човека на овом форуму кога није на најгрубљи и најпризњмнији начин извређао. Неки стари озбиљни форумаши су због њега и Елвинуше заувек напустили овај форум. :evil: :evil: :evil:

Sto se tice tvog druga Duha, mozes da kleknes pred njim i da mu iskazes svoju podrsku...

A tako mi je tesko zbog "starih , ozbiljnih forumasa" da mi sve nesto kiselo ide iz *****

MUNZE KONZA.......... :D :D :D
 
izvol'te dame i gospodo...

Ad Finem:
Dijabolo dosovska. Vi ste antiSrpski fasisti. Jevreji su uglavnom neprijatelji Srba, to je cinjenica. Samo dijabole uporedjuju Radikale sa nazistima. Pa vama su idoli handzarci koji su masovno silovali i klali Srbe. Vama su idoli ustasa Mesic koji je zajedno sa Tudjmanom cinio masovna zverstva nad Srbima. Uck su vam idoli koji cine masovna zverstva nad Srbima na Kosovu.

A to da ti je samo tvoja vestica gazda nad tobom je laz 100%. Kad dodje do rata, imate zajedno da budete zivi stit sa ostalim antiSrpskim fasistima :D .


15. 9. 2006., 16.55h

izdrzalo je vise nego sto sam mislio...
 
Vi ni ovde,ni nigde,ni krajnjim naporima ne mozete da se potrudite da pricate normalno.
Meni je ovde vise smor da dolazim od kada nema marlona.
Moze o njemu da misli ko sta hoce,jeste da se i on i ja razlikujemo u odredjenim politickim stavovima,ali imamo ih i zajednicke.
Znam ga licno i EXTRA je lik!
 
Kapacitet nije problem. Problem je što se ljudi ne kontrolišu. Srpska posla. Kaže im se nešto, zahteva se, ali džaba. Obrišeš post ili temu - uvredi se. Zaključaš - isto. Pretiš isključenjem ako se ne smire - uvreda opet. Banuješ, uvreda. Nije problem raščistiti, problem je ponašati se kako treba. Rekao sam već više puta, mogu isključiti one koji lupetaju, spamuju, vređaju, provociraju. Ali ima li takva mera svrhu kada su skoro svi učesnici živčani, nerealni, besni... Pogledaj koju stranicu nazad, opomenem da se prestane svađa, ne vredi. Obrišem par poruka, ne vredi. Da banujem? Koliko komada? 8? 11?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top