Da li vjerujete u čuda?

Verujem,...juče mi bila kontrola na poslu.
Čudo je kako mi nisu našli "tonu"propusta zbog aljkavosti,...rekao je kontrolor samo da mi je loša frizura. :hehe:
Inače je opšti haos, u kome se ni ja više ne snalazim!
Mogli su da gledaju baš to što mi ne valja, na svu sreću tražili to što je ok.
Sad,...to je sreća, nije nikakvo čudo.
Ali i još jedan dokaz,...da bud.le bog čuva!
Meni jeste pravi čudo, kako sam dobro prošla.
Обожавам тебе и тај твој смајли што се смеје, нисам видео да га нико други користи :D
 
Kao što naslov kaže...da li vjerujete u čuda?
Da li vam se u životu desio neki događaj koji bi se mogao objasniti kao čudo?
Odnosno,da li vam se desilo nešto neobjašnjivo za šta nemate neko realno objašnjenje?
Na temu me inspirisala priča,a baš me zanima da li je istinita,kako se navodno nekoj Italijanki koja je bila pilot nato aviona,kada je trebalo da bombarduje manastir Mileševu,ukazao beli anđeo i rekao da to ne čini.
Meni to zvuči nestvarno i kao neka legenda,ali ako je zaista tako bilo,onda bi to moglo biti pravo čudo.Da li je to samo plod mašte i želja da nas neko štiti u nedaćama ili čuda stvarno postoje?
To sa talijanku se ne uklapa u moju logiku i zivotno iskustvo.
al ima nesto sto bi se moglo reci kao ," iskorak u sekundu koja jos nije otkucala".
Prijatelji me poznaju kao veoma brzog vozaca. Imam decenijsku praksu u brzoj voznji pa uglavnom ne skidam nogu sa gasa.
Ali, u toj brzoj voznji, odjednom, bez ikakvog razloga smanjim brzinu na propisanu pa cak i ispod...............kilometar dalje, policija, kontrola brzine.
Vozim iza jednog automobila na magistralnom putu, on vozi 120 , ja 150, al taman se prestojim za da ga preteknem kad me nesto natera da smanjim brzinu i vratim se iza njega i pocnem vidno da zaostajem u brzini za njim...................kilometar dalje policija mase stopericom i njega zaustavlja a ja , par sekundi kasnije, neometano prolazim pored njih. To mi se redovno dogadja , tacnije oduvek od kada vozim auto.

Vec sam se navikao na ovo "cudo" pa ne brinem previse o brzini jer znam da ce me nesto opomenuti da smanjim brzinu kada to bude bilo potrebno.
***** li ga, sta je to ne znam.
 
Kao što naslov kaže...da li vjerujete u čuda?
Da li vam se u životu desio neki događaj koji bi se mogao objasniti kao čudo?
Odnosno,da li vam se desilo nešto neobjašnjivo za šta nemate neko realno objašnjenje?
Na temu me inspirisala priča,a baš me zanima da li je istinita,kako se navodno nekoj Italijanki koja je bila pilot nato aviona,kada je trebalo da bombarduje manastir Mileševu,ukazao beli anđeo i rekao da to ne čini.
Meni to zvuči nestvarno i kao neka legenda,ali ako je zaista tako bilo,onda bi to moglo biti pravo čudo.Da li je to samo plod mašte i želja da nas neko štiti u nedaćama ili čuda stvarno postoje?
U cuda ne verujem ali su mi se desavale mnoge stvari za koje nisam imao trenutno objasnjenje.Za neke stvari su trebale proci godine da bih shvatio razlog desavanja a za neke ne shvatam ni dan danas a verovatno da ce mnoge stvari ostati neshavcene do kraja zivota.
 

Back
Top