Da li vjerujete u čuda?

A sladak je, nije ismijavanje :)
Daj molim te, vidis da pati... a ljudi podrugljivi kakvi jesu, odmah se uhvatili kamere i namontirali muziku.

ooooo.gif
 
Vise puta sam ponovio na slicnim temama ali i ovde cu.
1. Petar Cikaric iz Krusevca skocio u reku slomio vrat, bio dva dana pod vodom, izvukli ga, vratio se stekao natrpirodne moci vidovitosti i manipulacije energijama.
2. moj surak predosetio pad NATO bombe na Strazevici, bacio se pod sto i preziveo sa laksim ranama. Rekao je da se priroda nekako ucutala i da je osetio opasnost
3. mom tastu iz lustera udarila narandzasta munja u telefon, ni telefonu ni njemu nista. Fizicar mi tvrdi da je to nemoguce zbog ogromnog napona da struja
prodje kroz vazduh.
4. Biba struja, napuni se strujom na 220 pa onda manipulise.
5. moj psihijatar mi pricala o vidovitoj babi koju su hteli da zatvore u Lazu.
 
Чуда уопште не везујем за нека привиђења, него за ситуације у животу које нам га промене.
Од излечења које делује немогуће и све прогнозе то говоре, преко преживљавања стравичних несрећа, до остваривања жеља које се чине нереалним. Чудо су људи без удова који сликају, баве се спортом и живе потпуније од оних физички здрвих. Чудо су парови који су толико повезани да када један премине, други оде за њим без икакве најаве. Чудо је и композитор који глув направи мелодију за памћење. Чудо је сваки уметник који остави траг. Сваки научник који има племениту и здраву идеју да другима олакша живот. Свако дете је једно мало чудо :heart:
После свега, чудо је и веровати у људе. Верујем :)
 
Чуда уопште не везујем за нека привиђења, него за ситуације у животу које нам га промене.
Од излечења које делује немогуће и све прогнозе то говоре, преко преживљавања стравичних несрећа, до остваривања жеља које се чине нереалним. Чудо су људи без удова који сликају, баве се спортом и живе потпуније од оних физички здрвих. Чудо су парови који су толико повезани да када један премине, други оде за њим без икакве најаве. Чудо је и композитор који глув направи мелодију за памћење. Чудо је сваки уметник који остави траг. Сваки научник који има племениту и здраву идеју да другима олакша живот. Свако дете је једно мало чудо :heart:
После свега, чудо је и веровати у људе. Верујем :)
@86bogomoljka
divno napisano i tacno...:heart2:
 
Verujem,...juče mi bila kontrola na poslu.
Čudo je kako mi nisu našli "tonu"propusta zbog aljkavosti,...rekao je kontrolor samo da mi je loša frizura. :hehe:
Inače je opšti haos, u kome se ni ja više ne snalazim!
Mogli su da gledaju baš to što mi ne valja, na svu sreću tražili to što je ok.
Sad,...to je sreća, nije nikakvo čudo.
Ali i još jedan dokaz,...da bud.le bog čuva!
Meni jeste pravi čudo, kako sam dobro prošla.
 
Kao što naslov kaže...da li vjerujete u čuda?
Da li vam se u životu desio neki događaj koji bi se mogao objasniti kao čudo?
Odnosno,da li vam se desilo nešto neobjašnjivo za šta nemate neko realno objašnjenje?
Na temu me inspirisala priča,a baš me zanima da li je istinita,kako se navodno nekoj Italijanki koja je bila pilot nato aviona,kada je trebalo da bombarduje manastir Mileševu,ukazao beli anđeo i rekao da to ne čini.
Meni to zvuči nestvarno i kao neka legenda,ali ako je zaista tako bilo,onda bi to moglo biti pravo čudo.Da li je to samo plod mašte i želja da nas neko štiti u nedaćama ili čuda stvarno postoje?
Verujem
Doživeo sam ih priličan broj
I stalno mi se dešavaju
 

Back
Top