Da li verujete u vaskrsenje?

Njegove reči su kao karta ili kompas, ako ih slediš nećeš zalutati i znaćeš šta te čeka na putu kojim ideš...
Ako pažljivo gledaš kartu, moraš nešto i videti iz nje...Ja vidim, tako precizno urezan put kojim svi moramo proći i kojim trenutno koračamo...vidim i da smo došli do tačke posle koje ništa neće biti isto...
Nije to više stvar vere...odavno je to iza mene...ja znam jer vidim da mapa ne greši...a nacrtana je pre 2.000 godina...
Meni je to dovoljno...
Poštujem. Ključna reč je "meni". I to je ok.
 
ti laprdaš sa tim traženjem dokaza 15 godina na forumu, kako ti ne dosadi.
što ne ideš na pdf nauku.
oš racku jer ni u to se ne razumeš pa ti i oni laprdaju.
ako nisi svoj kompleks izlečio do sada nećeš ni u buduće.
ćuti i jedi pljeskavice
Evo ga Сале назад. Или те нисам виђала, или си заиста био ван Форума.
Хеј, лепо те је читати опет!
Не знам шта си написао у посту, али ми је драго да си још или опет ту. За то једно велико срце!
 
Problem je što se na ovom pdf-u vernici uglavnom i prepucavaju navodeći "dokaze" u korist svoje vere.
pa to je ok jer tumače istu knjigu a u istog boga veruju.
za mene je moja lična vera istina inače ne bi ni verovao, ali kad se tumači nešto već napisano onda se dokazuje, mada je i to uzaludan posao.
a recimo iako sam pročitao celu bibliju neko citira stih a ja ga totalno vidim "prvi put" i onda istražujem kontekst i krojim tumačenje .
pošto je ovo prevashodno nezvanično hrišćanski potforum najviše se i piše o hrišćanstvu
 
Evo ga Сале назад. Или те нисам виђала, или си заиста био ван Форума.
Хеј, лепо те је читати опет!
Не знам шта си написао у посту, али ми је драго да си још или опет ту. За то једно велико срце!
hvala samo ne znam o kome se radi, koji ti je nik bio
 
pa to je ok jer tumače istu knjigu a u istog boga veruju.
za mene je moja lična vera istina inače ne bi ni verovao, ali kad se tumači nešto već napisano onda se dokazuje, mada je i to uzaludan posao.
a recimo iako sam pročitao celu bibliju neko citira stih a ja ga totalno vidim "prvi put" i onda istražujem kontekst i krojim tumačenje .
pošto je ovo prevashodno nezvanično hrišćanski potforum najviše se i piše o hrišćanstvu
Govorim i o dijalogu između različitih religija. Hrišćanstva, islama, budizma...
 

Back
Top