Umri_muski
Legenda
- Poruka
- 72.520
Evo sta jos nisu stigli da urade..
Ali su digli fabriku municije i u Lestanima i u jel bese Sevojno....
Ali su digli fabriku municije i u Lestanima i u jel bese Sevojno....
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
oteli su nam zemlju srbiju kojekakvi iz cipuljica i ciji preci su ratovali za austrougarsku, kao macuti, a onda su nam zacinili sa nemustim jezicima, brnaba je samo najocigledniji primerNisam siguran da reč "uluđivati" postoji u srpskom jezičkom korpusu. Štaviše, nisam siguran da postoji i u jednom svetskom jeziku.
Слушај ово!oteli su nam zemlju srbiju kojekakvi iz cipuljica i ciji preci su ratovali za austrougarsku, kao macuti, a onda su nam zacinili sa nemustim jezicima, brnaba je samo najocigledniji primer
i ovaj isto nije nas, dobro si primetio
cuo sam to juce, akcenat kao i svakog naseg; ali, pazi, njoj je govorna mana zapravo pomogla na koju se izvadila kao i sinisa mali koji sigurno nije sam stekao doktorat, nego je to neko uradio za njega, napisav mu ga za nadoknadu... tako i ana, ne biva da se ukucaju velike pare, a da ostanes bez diplome, a njena nije doktorska, da zaista mora nesto da zna, tako da je moguce vrlo da je prijavivsi govornu manu, radila samo pismene domace zadartke, koje joj je neko drugi pisao
Ma, ne tvrdiš ti, samo ponavljaš narativ koji se forsira preko medija, ništa više. A pošto to nema nikakvog smisla, dolaze do izražaja onakve kontradikcije kojih ni sami niste svesni, niti možete da ih ikako uklopite u taj narativ.Tvrdim da je ovo pokušaj nasilne smene vlasti.
Ne ponavljam ja ništa,imam glavu i znam da saberem dva i dva.Neko je naložio tu grupicu studenata koji su malobrojni i bezobrazni,da pokušaju da stvore tenziju u društvu.Nije im uspela operacija.Jeste trajalo,jesu bili naporni,bahati,bezobrazni,jesu kršili zakone ove države,ali je sada to gotova priča.Fakulteti su počeli sa radom a oni su isterani na čistinu i sada vidimo da njih nije zanimao rad institucija ni bolje društvo,oni su hteli vlast sa ulice.Izvisili su jer su mislili da mogu sami,eto,i opozicija se ograđuje od njih.Pukli su.Ma, ne tvrdiš ti, samo ponavljaš narativ koji se forsira preko medija, ništa više. A pošto to nema nikakvog smisla, dolaze do izražaja onakve kontradikcije kojih ni sami niste svesni, niti možete da ih ikako uklopite u taj narativ.
Sabiraš dva i dva tako što prebaciš na pink, informer, blic, kurir, šta god.Ne ponavljam ja ništa,imam glavu i znam da saberem dva i dva.Neko je naložio tu grupicu studenata koji su malobrojni i bezobrazni,da pokušaju da stvore tenziju u društvu.Nije im uspela operacija.Jeste trajalo,jesu bili naporni,bahati,bezobrazni,jesu kršili zakone ove države,ali je sada to gotova priča.Fakulteti su počeli sa radom a oni su isterani na čistinu i sada vidimo da njih nije zanimao rad institucija ni bolje društvo,oni su hteli vlast sa ulice.Izvisili su jer su mislili da mogu sami,eto,i opozicija se ograđuje od njih.Pukli su.
Reci gde sam pogrešio?Sabiraš dva i dva tako što prebaciš na pink, informer, blic, kurir, šta god.
Da li vas je sramota da kažete da nešto valja u Srbiji da vas ne bi optužili da ste Vučićev bot?
Studenti su se prodali onog momenta kada su se sastali sa Piculom i Bartulicom.Ima dosta toga dobrog u Srbiji što Vučić i njegov mafijaški režim još nije usepo da uništi i upropasti, proda, uceni.
Na žalost, kad se sve sabere i odzume, moogo ima više lošeg, tragično lošeg što uopšte ne bi trebalo da bude problem da se popravi i sredi, a za šta je jedino i isključivo odgovorna SNS mafija, i ova komunjarska udbaška banda.
Onaj koji hvali Vučića za to što sunce u Srbiji još uvek sija, i što još uvek ima vode za piće, i slično, taj je budala. A Srbija je prepuna budala i korumpiranih, kriminalnih umova.
Još uvek ni udbaški režim koji 70 godina drma ovim prostorima, ni šizofrena mafija u politici, još uvek nisu uspeli da kupe, ni da potkupe, ni da ucene, ni da izmanipulišu, niti da zaplaše studente. To je veoma dobro u Srbiji što imamo takve studente, takvu omladinu koja se i pored svih zastrašivanja, ucena, batinaša, zatvaranja, još uvek se bore i još uvek su neuništivi. Eto bar nešto u Srbiji dobro što obećava bar neku budućnost.
S kime se sve sastajao vas vracStudenti su se prodali onog momenta kada su se sastali sa Piculom i Bartulicom.