Da li te je sramota da pričaš o seksu?

Јесте ме помало срамота,зато што су то интимне теме,а иначе сам асе*суалан.Мислим да би ме други осуђивали.

Слично је и са мном.Лакше ми је да поделим интиму са непознатим људима него са неким кога познајем.
Možeš slobodno sa mnom, ja sam nepoznat potpuno. 😁
 
Ima ljudi sexaju se 30 god, ali nikome nisu rekli za vreme sexa volim da te jebbem, puši mi q, raspali me po guzi, jebbi me, volim da me tucaš, voliš li moj q kaži i slično.. Stide se. To kada se sa nekim prevaziđe, ulazi se u zonu intenzivne strasti.
Nisam siguran koliko je priča dobra za vrijeme seksa? Da ne ostane samo na priči a seks slab i nezanimljiv. Po meni za vrijeme seksa samo zvukovi treba da se čuju. 😉😁
 
Danas se čini da je imati seks lako, ali pričati o seksualnom iskustvu sa dubinom i osećanjima je čin hrabrosti.

Često razmišljamo o seksu kao o nečemu čime se bave samo naša tela, ali veliki deo našeg seksualnog života odvija se u našim umovima. Opšte je poznato da kada ste previše napeti zbog seksa, ne možete se uskladiti ni sa telom. Mnogim odraslima je neprijatno da pričaju o seksu, čak i sa svojim partnerima.

Izražavanje seksualnih želja nije greh.

1*KsNlySDZprcEtBNLkpoYKA.jpeg

Јесте. Није ми потпуно пријатно.
 

Back
Top