Da li su se SVI odcepili od Srbije ili Beograda ?!

Da li su svi pobegli prvenstveno od Beograda ili od Srbije?

  • Svi su prvenstveno pobegli od Beograda

  • Svi su prvenstveno pobegli od Srbije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Koliko god Beograd bio demokratski, pro-europski, anti-nacionalan i spreman na sve ustupke, ukljcujuci i teritorijalne zarad EUropskih integracija ne mogu da ne primetim da su se svi od Vardara do Triglava odcepili prvenstveno od Beograda, a ne od Srbije. Uvek je bilo kako Beograd krade kintu, uvek su pljuvali Beograd i beogradjane i zaista nisam nikad cuo od "bivse brace" da **** kevu Nislijama, Kragujevcanima, Novosadjanima itd.

Malo mi suludo izgleda da su svi pobegli od Beograda, a taj Beograd je vecno spreman da uradi sve i bas sve (kao sto sam iznad naveo, a svaki dan vidimo na primeru) da se slihta svima koji ne samo da su pobegli od njega i da ga ne zele, vec ga naprosto preziru i zele mu sve najgore. :thumbdown:
Ova tvoja tematika navodi kroz lazi na pogresne zakljucke .Ziveo sam u Hamburgu to sto ti pises nema veze sa zivotom ,bas nasuprot , Beogradjane cene da su kulturni i gospoda .
I to svi iz bivsih Jugoslovenskih Republika i Pokrajina. Beograd je bio i ostao svetski grad .
Pozdrav Dragan iz Nisa
P.s i Nis je isto tako predivan grad
 
Koliko god Beograd bio demokratski, pro-europski, anti-nacionalan i spreman na sve ustupke, ukljcujuci i teritorijalne zarad EUropskih integracija ne mogu da ne primetim da su se svi od Vardara do Triglava odcepili prvenstveno od Beograda, a ne od Srbije. Uvek je bilo kako Beograd krade kintu, uvek su pljuvali Beograd i beogradjane i zaista nisam nikad cuo od "bivse brace" da **** kevu Nislijama, Kragujevcanima, Novosadjanima itd.

Malo mi suludo izgleda da su svi pobegli od Beograda, a taj Beograd je vecno spreman da uradi sve i bas sve (kao sto sam iznad naveo, a svaki dan vidimo na primeru) da se slihta svima koji ne samo da su pobegli od njega i da ga ne zele, vec ga naprosto preziru i zele mu sve najgore. :thumbdown:

Kakvo pitanje..od Srbije ili Beograda..koja razlika.:worth:

Otcepili su se od velikosrpske politike.
 
Koliko god Beograd bio demokratski, pro-europski, anti-nacionalan i spreman na sve ustupke, ukljcujuci i teritorijalne zarad EUropskih integracija ne mogu da ne primetim da su se svi od Vardara do Triglava odcepili prvenstveno od Beograda, a ne od Srbije. Uvek je bilo kako Beograd krade kintu, uvek su pljuvali Beograd i beogradjane i zaista nisam nikad cuo od "bivse brace" da **** kevu Nislijama, Kragujevcanima, Novosadjanima itd.

Malo mi suludo izgleda da su svi pobegli od Beograda, a taj Beograd je vecno spreman da uradi sve i bas sve (kao sto sam iznad naveo, a svaki dan vidimo na primeru) da se slihta svima koji ne samo da su pobegli od njega i da ga ne zele, vec ga naprosto preziru i zele mu sve najgore. :thumbdown:

Pobegli su zbog svojih interesa i loše politike ljudi koji su vladali Srbijom, a stacionirani u BGu. Zato su govorili "Beograđani". Zato isto sad ostatak Srbije se žali na "Beograd" kad se priča o centralizaciji, u stvari se misli na vlast, koja ne pomaže BGu (bar im to nije namera), već pomažu sebi... Ali, to je sad druga tema...
Za ovo boldovano se ne slažem, ali ajd, tvoje mišljenje.
 
Poslednja izmena:
Koliko god Beograd bio demokratski, pro-europski, anti-nacionalan i spreman na sve ustupke, ukljcujuci i teritorijalne zarad EUropskih integracija ne mogu da ne primetim da su se svi od Vardara do Triglava odcepili prvenstveno od Beograda, a ne od Srbije. Uvek je bilo kako Beograd krade kintu, uvek su pljuvali Beograd i beogradjane i zaista nisam nikad cuo od "bivse brace" da **** kevu Nislijama, Kragujevcanima, Novosadjanima itd.

Malo mi suludo izgleda da su svi pobegli od Beograda, a taj Beograd je vecno spreman da uradi sve i bas sve (kao sto sam iznad naveo, a svaki dan vidimo na primeru) da se slihta svima koji ne samo da su pobegli od njega i da ga ne zele, vec ga naprosto preziru i zele mu sve najgore. :thumbdown:

svi su se otcepili od jugoslavije jedino srbija nije.
beograd je bio glavni grad jugoslavije sto je i ostao.
 
jeste naravno ali imbecilu koji jos uvek veruje da je Sloba pobedio NATO i da je pred njim, "drhtao ceo svet " ne vredi nista objasnjasvati ,mislim sadrzajniju i argumenzovaniju raspravu bi imao sa detetom od 2 godine ili sa ovim lesnikom ispred zgrade nego sa doticnim pacijentom,mada je zabavan doduse na momente ..

:mrgreen::super::rotf:
p.s. ne mogu da dam reputaciju, opet ovo zaebava:otkacio:
 

Back
Top