Da li su deca prodata?

Ma da, baš ti znaš koga srpski parovi probirači neće ali isto tako znaš da humani EU parovi sve grabe decu sa zastojem u razvoju i cigančiće.

То су општа места. Американци врло често усвајају тешко болесну децу коју у њиховим родним земљама нико не намерава да усвоји.
 
Ma da, baš ti znaš koga srpski parovi probirači neće ali isto tako znaš da humani EU parovi sve grabe decu sa zastojem u razvoju i cigančiće.
Znam. Moji bliski prijatelji iz Nemacke su usvojili romskog dečaka kojeg 4 godine niko nije hteo, a zdrav i pametan dečak.
Trenira danas kod mene u klubu i ima odlične ocene iz matematike i fizike.
Živi u porodici gde je voljen i ima mogućnost za lepu i zdravu budućnost.
 
Na to neće da odgovore zagovornici stava- nije moguće jer nema dokaza. Zašto se deca iz Srbije daju na usvajanje u zemlje EU ili bilo gde kad u našoj zemlji ima parova koji bi usvojili decu i ispunjavaju sve uslove, a ne mogu godinama da izađu na kraj sa beskonačnim proverama i odugovlačenjima brižnih socijalnih radnika.
Zato sto cim je zapad na neki nacin involviran, tu su do smrti da ga brane ako treba.

https://nova.rs/vesti/politika/epil...ana-vratila-se-svojoj-hraniteljskoj-porodici/

Ako ovo nije primer muljanja s usvajanjem, stvarno ne znam sta je.
 
dal su prodata ili ne, to znaju samo prodavci i kupci.

nacija trazi jasni odgovor od drzave a i crkve, a dobice samo i jedino q u celo kao ona konferencija sa stampu gde su se sve soc njuske skupile i laprdale gluposti... baka coka reko ja. tad ce nekima iz dupeta da dodje u glavu, ako u njoj ima mesta za ista moralno.
 
I to ti je dovoljno da izvedeš indukciju
Indukcija je metoda dokazivanja od pojedinacnog ka opstem, tako da naravno da je to put izvodjenja.

Prosao sam ceo proces sa tim prijatlejima, koji su cak pokusali da sa najskupljim i najboljim advokatima u Srbiji ubrzaju proces, ali bezuspesno.
Ljudi su jako bogati i za Nemacke uslove, tako da kada oni sa svim svojim novcem nisu mogli da ubrzaju zakonski postupak, onda znam da ipak stvari funkcionisu koliko-toliko kako treba.

Jel postoje pojedinacni slucajevi kriminala u centru za socijalni rad? Pa naravno. Kao sto postoje korumpirani lekari, profesori....
Ali to ne znaci da u velikoj vecini slucajeva se stvari rade po Zakonu, i da vecina ljudi ipak nisu korumpirani i prodani.

Ovo sto se ovde radi je hajka na celokupnu instituciju i gomilu ljudi koji rade svoj posao predano i posteno.
 
u tim ustanovam je jos pre 15 godina usvojen mod da romi mogu sa pet papira da dobiju max pomoc od drzave. nezaposleni, srbi, fakultetski obrazovani, mora da skupe oko 30 papira.

ko je tad bio glup da razume sta se desava, tom pomoci nema.

i da ponovim..za pare kod njih mozes sve. samo potplati i dobices papir sa pecatom za bilo sta.
 
Kada ukradeš decu koju neko hoće i koja imaju majku, to je otmica.
jok...to je satanizam. deca se ne otimaju zbog para samo, otimaju se i zbog krvi, zbog organa, zbog pedsofilskih orgija... u brianiji svake godine nestane na hiljade male dece koju niko nikad ne pronadje. najvise na svetu procentualno. a plus na to imaju medicinsku bazu podataka za svakoga, pa ako nekom zafali malo ili mnogo bebironske krvi a u establismentu je, sta je problem na dugme poslati nekog da ga otme. ima sve reference sta mu treba, kao samoposluga. a kompletno menjanje krvi je dokazano jedan od nacina koji sprecava starenje.

i kod nas predlazu da se uvede takva baza. ja kazem, uvek ima gore kad su satanisti svuda oko tebe.
 
jok...to je satanizam. deca se ne otimaju zbog para samo, otimaju se i zbog krvi, zbog organa, zbog pedsofilskih orgija... u brianiji svake godine nestane na hiljade male dece koju niko nikad ne pronadje. najvise na svetu procentualno. a plus na to imaju medicinsku bazu podataka za svakoga, pa ako nekom zafali malo ili mnogo bebironske krvi a u establismentu je, sta je problem na dugme poslati nekog da ga otme. ima sve reference sta mu treba, kao samoposluga. a kompletno menjanje krvi je dokazano jedan od nacina koji sprecava starenje.

i kod nas predlazu da se uvede takva baza. ja kazem, uvek ima gore kad su satanisti svuda oko tebe.

Ovo je vec malo i...Pa, sizofrenija.
 
za one koji se klibere
Ovo je vec malo i...Pa, sizofrenija.
https://www.netmums.com/child/the-uk-missing-children-cases-that-are-still-ongoing

https://www.spiked-online.com/2023/02/02/the-liberal-hypocrisy-over-britains-missing-children/

https://www.theguardian.com/lifeand...d-migrants-i-was-told-i-was-going-on-a-picnic

bolje da ne postavim mapu kako po kojoj oblasti nestaju in gde najvise nestaju...prosle godine znaci 70.000

a vi se kliberite. doci ce mecka svima koji se klibere na ovu nesrecu.
 
ajmo dve samo :lol:

oteta deca 2022...


ac-map-england-child-abduction-hotspots.jpg
 
Ovde i jeste mesto za mastu, ponekad covek i pretera malo, ali tako se olaskava ujedno. Posle stvari dodju na svoje mesto.

I ti si uostalom preopterecen tom nekakvom "sluzbom" pa nikom nista, zato nemoj.
pa de su tolka nestala deca i bebe, a?
oteli ih indijci ili siki i odveli u domovinu? :lol:

siptari mozda, kojih ima pun q u britaniji?

il su zavrsila u pedofilskim bordelima sirom britanije i sveta?
il sto je mnogo verovatnije dosla kod nekog mesara.

samo vi okrecite glavu i serendajte. sta ce koji q ikom kompletna medicinska baza o svakom stanovniku drzave? to nije udar na privatnost? kojoj pristupaju samo posebno "ovlascena" lica.

secas se makar ti kad je bio rat ovde i kad sam pisao o drugaru koji je radio kao vozac ambulantnih kola i koji je prevozio organe ljudi iz bosne za onu organizaciju sto je imala stacionar u siminoj u bg? sve granice mu bile otvorene, nije cekao ni sekunda na prelazu. posle trece ture mu se zagdilo i vise nije hteo da vozi.
 

Back
Top