Da li ste se danas seksali ?

maja79:
e pa da vas obradujem.posto sam bila dosadna sa svojim ginekol.problemima.preziveh i to(mnogo je bolelo)ginekolog je rekao 20 dana bez sexa.pa tako da se jedno vreme necemo cuti sto ce nekima verovatno i odgovarati.ali eto mene za 20 dana!cao!

ma taman posla da nam sada odes.A , evo, mi obecavamo da necemo pricati "zapaljive" teme tako da se neces seksualno uzbudjivati 20 dana (ako izdrzimo).Naprimer, pricacemo o futbalu..i sto-posto nema ni nam ni tebi da se digne..........e yebi ga , vec mi se digo.
 
maja79:
ma da paul je seksualni manijak.ti sto se mnogo hvale pih!nego jos neki dan i ja cu da se seksam(tj.17 dana)aaaaaaauuuuuuuuuuuu ko ce da izdrzi.(pocela sam da treniram)tako izdrzavam nekako

a po cemu sam ja seksualni manijak?Samo zato sto ja otvoreno pisem o tome sto, inace i vi svi radite, mislite i zelite pricati o tome?Dobro, ajde, nek budem SEX-manijak...al ipak ne hvalim se....pa malo erotike nije na odmet na ovim stranicama, jel?..................a za tvojih 16 dana , 7 sati, 22 minuta, 19 sekundi..... sto moras da sacekas do "manijacenja", razumem te.A...... , mislio sam da taj "embargo" vazi i za "treniranje"............ili?
 
Slobodanblue:
Cesto putujem tako da bih voleo da te upoznam posto gotivim novosadjanke, imao sam veoma lepa iskustva sa njima! Ako zelis pisi na slobodanv@beotel.yu, ili na yahoo masanger slobodanblue ili vujic slobodan!!!
Svideli su mi se tvoji komentari! Pozdrav i poljubac!!!

Vujicu..Vujicu..aaaa..sada treba sve forumasice da ti se jave...pali na On trazi nju ..:wink: Mi to ovde konkretuzujemo..Znaci ..jesi ili nisi..To ja bih..ovde ne vazi..:wink:
 
paul:
a po cemu sam ja seksualni manijak?Samo zato sto ja otvoreno pisem o tome sto, inace i vi svi radite, mislite i zelite pricati o tome?Dobro, ajde, nek budem SEX-manijak...al ipak ne hvalim se....pa malo erotike nije na odmet na ovim stranicama, jel?..................a za tvojih 16 dana , 7 sati, 22 minuta, 19 sekundi..... sto moras da sacekas do "manijacenja", razumem te.A...... , mislio sam da taj "embargo" vazi i za "treniranje"............ili?

Paul.... kako si ..:-D ..ne osvrci se "manijace" ..hahaha ..na komentare....Action..Action..:wink:
 

Back
Top