Da li ste putovali u inostranstvo ove godine?

a sto ti slikas decu po bazenu? :azdaja:

:mrgreen:
Ne slikam decu, slikam lep prizor.
Svi slikaju, prave filmčiće.
Uostalom, na njihovom sajtu je kamera i možeš uživo da pratiš dešavanja na bazenima.

Ustvari, nadam se da je još uvek, bila je ranije sada nisam proveravala .
Ako slike krše Pravilnik, slobodno ih obriši, i ne treba da budu u temi bez obzira da li se kose sa Pravilnikom.
imemo samo sto dignemo cenu u nebesa.
hotel izvor ima lep bazen i akva park kao i okolinu za obilazenje i setanje ali je brate preskup.
isto je i na vrdnickoj kuli.
nisu normalni koliko su nabili cenu.
Što se tiče cena
Cena ulaznice je 4500ft, ili 4000 za srudente i penzionere, imaš porodične, popodnevne.

Po kursu iz menjačnice, gde obično kupujem Ft, to je 1500 din.

Možeš da korisriš sve; saune, tursko kupatilo, slanu sobu, sobu za odmor, ležaljke, sve bazene, osim nudističkog dela koji se doplaćuje.

Hranu, piće i kafu slobodno možeš uneti - imaš svugde stolove i stolice da kulturno pojedeš ono što si doneo.

Imaš male restorančiće brze hrane, kiosk za langoš, kafe restorančiće, imaš i Čardu gde možeš poručiti supe, roštilj, riblju čorbu, pohovani sir, pomfrit, salate, pivo, kolu, fantu, vodu.

Ragu bela ćureća čorba sa senfom i pavlakom, puna mesa i povrća, preukusna oko 350 dinara
Sve je pristupačno.

Gardarobu čuvaju + ako želiš dobiješ sef za pasoš i novac, sve besplatno.
A imaš garderober za koji daješ kauciju koju vrate kada vratiš ključ.
 
Istine radi ta bela čorba ima mesa koliko i u tanjiru budističkig monaha, a inače mi je u Subotici savetovano (od mađara) da uvek neko bude pored stvari jer se krade, jednom rumunskom paru je bio obijen orman pa su celu banju digli na noge, podigli veliku frku...takođe u kolima ništa ne ostavljati jer mađarski ganferi operišu po parkinzima i vrebaju srpska kola
 
Istine radi ta bela čorba ima mesa koliko i u tanjiru budističkig monaha, a inače mi je u Subotici savetovano (od mađara) da uvek neko bude pored stvari jer se krade, jednom rumunskom paru je bio obijen orman pa su celu banju digli na noge, podigli veliku frku...takođe u kolima ništa ne ostavljati jer mađarski ganferi operišu po parkinzima i vrebaju srpska kola

:rotf:

Prvi put sam te videla u ovoj temi, ne znam gde pišeš ni šta pišeš, ali lupetaš.
Moj telefon je uvek u rancu ili na ležaljci i sve što ponesem je negde na ležaljkama.
Nikada mi ništa nije nestalo niti sam čula da je bilo kome nešto nestalo.

Ljudi su kulturni, sve je pod video nadzorom.
Ne znam zašto sabotiraš nešto o čemu pojma nemaš a ne donosi ti korist.
Svuda su kola sa srpskim tablicama, nikada nikome ( da ja znam) ništa nije zafalilo.

Ne pada mi napamet da se nadmudrujem sa tobom.
 
Kažu da je Bačka na istom potezu termalnih voda kao Morahalom i zaista je šteta što nešto slično ne naprave i kod nas.
Juče su bili ljudi iz Temerina, prvi put, oduševljavali se sadržajem a ujedno žalili što i kod njih nema nešto slično a imaju, kažu, izvore tople vode.

Već sam previše pisala, ali šta ću, moje oduševljenje ne splašnjava evo 11- 12 godina koliko idem tamo.

Moj favorit ( moram još i ovo) bazen sa talasima :heart:
Na svaki pun sat ogromna lopta pravi talase ( oko 15 minuta) kao na moru, obožavam taj bazen!

@ tema
Neću više :prstic:
ja živim skoro pored pa nesam stigao, mada sam bio i motociklom i autom u samom selcetu Moraholomu...
otiću obećavam...možda i ovog leta...
 
onda me se prođi
moje mišljenje je da je ta banja smećara i to nećeš promeniti sa svim svojim prijavama moderaciji
Lupetaš po običaju!

Ne prijavljujem postove, to svi znaju.

Koga zabole uvo šta ti misliš?
Juče sam ti malo pogledala profil šta i kako pišeš.
Tvoj način pisanja mi je neintetesantan iz bilo koje teme.
Još jednom mi se obratiš ideš na Ignor.
 
imemo samo sto dignemo cenu u nebesa.
hotel izvor ima lep bazen i akva park kao i okolinu za obilazenje i setanje ali je brate preskup.
isto je i na vrdnickoj kuli.
nisu normalni koliko su nabili cenu.
da, ali ako stave cenu dostupnu krezubim smradnicima pitanje je koliko će im inventar hotela dugo ostati u upotrebnom stanju a o očuvanoj prirodi bez improvizovanog roštilja da ne govorimo...

a ovako, platiš kao ja i znaš da ti gosti iz susedne sobe neće ulaziti kroz prozor da trkeljišu kad vide da si otišao u akvapark
kada su smradničke porodice prisutne na spratu ja odmah menjam hotel

#DžegiLifeStyle
 

Back
Top