Da li ste putovali u inostranstvo ove godine?

ono vise od 10 puta..sobzirom da smo u osmom mesecu to je vise od jednog inostranstva mesecno...

ua crvena burzoazija
I juče sam bila.
Meni je blizu, idem na jednodnevni izlet na plivanje

IMG_20230817_095922.jpg


IMG_20230817_101625.jpg
 
jel te popreko gledaju na granici

ono..mica svercerka :D
Ma ne...
To je ovde uobičajeno
Pola Vojvodine je tamo
Nekada nam ni ne gledaju pasoše.
Već nas i poznaju na graničnim prelazima.
Juče nas carinik pita jesmo li se dobro iskupali. Bio je u jutarnjoj smeni kada smo prelazili granicu i još mu bila smena u povratku.

Da samo znaš kako je tamo dobro!
 
morahom ili kako se vec zove?

jel ima tamo smestaja za spavanje ili je bolje spavati u subotici ili palicu i ici tamo?

i jel ima zimske bazene za zimu a ne samo za leto?
Ima sve.
Ja sam ranije bila u Termalu
To je u sklopu bazena.
Sobe su odlične, dobiješ peškire, bade mantile, doručak švedski sto, ulaz u bazene
Treba videti kada je najpovoljnije rezervisati

U sklopu bazena je hotel Koloseum.
Imaš privatan smeštaj odmah uz banju, obično ti obezbede i ulaznice sa popustom.

Zimi mi je najlepše!.
Kupam se u spoljnim bazenima dok veje sneg ili pada kiša.
Leti je bogatiji sadržaj spoljnih bazena.
Nisu svi spoljni bazeni u funkciji zimi


Za kupljenu ulaznicu, sve ti je na raspolaganju; sve saune, tursko kupatlo, led za mazanje tela, svi bazeni, fenovi, ležaljke, soba za odmor, slana soba


Juče sam bila u slanoj sobi i sauni u Koloseumu :lol: slobodno ušla iako nisam gost

IMG_20230817_151230.jpg




IMG_20230817_151216.jpg

Ovo su slike iz Koloseuma, ušla da vidim sav taj luksuz.

Sve to imaš u sklopu ulaznice isto dobro, kvalitetno, čisto do savršenstva.

Sinoć je na bazenima bio koncert za kupače.
Kada su muzičari stigli ja sam se spremala za kući.

Super je!
 
morahalom banja...odvratno mesto, sve smrdi na babine i dedine prljave genitalije
A ti si bio?
Lupetaš za medalju!
Evo juče, od tinejdžera se nije moglo plivati.
Svi tobogani, spoljni i oba unutrašnja, brze reke spoljna i unutrašnja, olimpijski bazen, sve je vrvelo od tinejdžera i omladine.

IMG_20230817_161856.jpg


IMG_20230817_161853.jpg
 
Poslednja izmena:
A ti si bio?
Lupetaš za medalju!
Evo juče, od tinejdžera se nije moglo plivati.
Svi tobogani, spoljni i oba unutrašnja, brze reke spoljna i unutrašnja, olimpijski bazen, sve je vrvelo od tinejdžera i omladine.

Pogledajte prilog 1396421

Pogledajte prilog 1396422
neko je pitao za zimske bazene, bio sam zimi i odvratno je
a koliko vidim ni leti nije bolje, naše banje su 1000x bolje
 
A ti si bio?
Lupetaš za medalju!
Evo juče, od tinejdžera se nije moglo plivati.
Svi tobogani, spoljni i oba unutrašnja, brze reke spoljna i unutrašnja, olimpijski bazen, sve je vrvelo od tinejdžera i omladine.

Pogledajte prilog 1396421

Pogledajte prilog 1396422
Meni je uvek zaista divno da čujem o Morahalomu samo mi je žao što smo mi nesposobni da napravimo nešto slično :lol:

Kada realno pogledamo samo mesto Morahalom nema nešto mnogo da ponudi a napravili su čudo tamo a ovaj Aqua park na Paliću grade dugo i neće biti ni približno isti kao taj.
A ovde čovek ima šta da obiđe, vidi mnogo više nego tamo.
Eto kako ne umemo da iskoristimo naše kapacitete :confused:

@tema što se tiče teme, prošle godine je bilo "bogato" . Ne znam više gde sve nismo bili (Mađarska više puta, Prag, Berlin, Makedonija, Sejšeli, Grčka, ja posebno Istanbul, Bosna...)

Ove za sada samo Mađarska ali uskoro idemo u Grčku :)
 
neko je pitao za zimske bazene, bio sam zimi i odvratno je
a koliko vidim ni leti nije bolje, naše banje su 1000x bolje
Ako si bio jednom, nisi stigao sve da probaš i vidiš.
Mogu svugde da stignem jer mesto poznajem 'kao svoj džep' ( za ove godine bila sam verovatno stotinak puta) tako da znam šta mi najviše prija i gde najviše volim da se kupam, masiram ili plivam.
Vode su termalne, greje se sve kompletno, zimi možda neko ko dolazi prvi put oseti miris hlora i sumpora, ali to nema veze sa tvojim napisanim.
Voda se uzorkuje svakih sat vremena, kontroliše se čistoća i temperatura, sve je čisto, uredno.
U holu kod ulaza je uvek neka likovna izložba.
Svugde je prelepo negovano cveće.
Toaleti sa kupatilima na svakom koraku.
Jedino nisam bila u deo za nudiste, ovo drugo sve u dušu poznajem.

Prema tome, smanji doživljaj. Nisi mi dostajan sagovornik o ovoj temi.( Morahalom)
 
Meni je uvek zaista divno da čujem o Morahalomu samo mi je žao što smo mi nesposobni da napravimo nešto slično :lol:

Kada realno pogledamo samo mesto Morahalom nema nešto mnogo da ponudi a napravili su čudo tamo a ovaj Aqua park na Paliću grade dugo i neće biti ni približno isti kao taj.
A ovde čovek ima šta da obiđe, vidi mnogo više nego tamo.
Eto kako ne umemo da iskoristimo naše kapacitete :confused:
Kažu da je Bačka na istom potezu termalnih voda kao Morahalom i zaista je šteta što nešto slično ne naprave i kod nas.
Juče su bili ljudi iz Temerina, prvi put, oduševljavali se sadržajem a ujedno žalili što i kod njih nema nešto slično a imaju, kažu, izvore tople vode.

Već sam previše pisala, ali šta ću, moje oduševljenje ne splašnjava evo 11- 12 godina koliko idem tamo.

Moj favorit ( moram još i ovo) bazen sa talasima :heart:
Na svaki pun sat ogromna lopta pravi talase ( oko 15 minuta) kao na moru, obožavam taj bazen!

@ tema
Neću više :prstic:
 
Meni je uvek zaista divno da čujem o Morahalomu samo mi je žao što smo mi nesposobni da napravimo nešto slično :lol:

Kada realno pogledamo samo mesto Morahalom nema nešto mnogo da ponudi a napravili su čudo tamo a ovaj Aqua park na Paliću grade dugo i neće biti ni približno isti kao taj.
A ovde čovek ima šta da obiđe, vidi mnogo više nego tamo.
Eto kako ne umemo da iskoristimo naše kapacitete :confused:

@tema što se tiče teme, prošle godine je bilo "bogato" . Ne znam više gde sve nismo bili (Mađarska više puta, Prag, Berlin, Makedonija, Sejšeli, Grčka, ja posebno Istanbul, Bosna...)

Ove za sada samo Mađarska ali uskoro idemo u Grčku :)
imemo samo sto dignemo cenu u nebesa.
hotel izvor ima lep bazen i akva park kao i okolinu za obilazenje i setanje ali je brate preskup.
isto je i na vrdnickoj kuli.
nisu normalni koliko su nabili cenu.
 

Back
Top