Da li ste putovali u inostranstvo ove godine?

da, ali ako stave cenu dostupnu krezubim smradnicima pitanje je koliko će im inventar hotela dugo ostati u upotrebnom stanju a o očuvanoj prirodi bez improvizovanog roštilja da ne govorimo...

a ovako, platiš kao ja i znaš da ti gosti iz susedne sobe neće ulaziti kroz prozor da trkeljišu kad vide da si otišao u akvapark
kada su smradničke porodice prisutne na spratu ja odmah menjam hotel

#DžegiLifeStyle
Who that ? :lol:
 
Ko o čemu,..."baba o uštipcima"! :hehe:
Idem sad za Grčku,...doneću alvu i kafu.
kafu ne moraš - Jacobs Monarch/Gold ili ništa :kafa:
ali...

1692560085879.jpeg

:rostilj::njam::balavi:
 
Alvu ne jedem,...ali redovno donosim.Lepa su im sada pakovanja za poklon.
Grčka kafa mi je extra! Volim i njihov Frape, kupujem i običnu u radnjama (kao naša Turska kafa).
Grci samo neće da priznaju da se koriste Turskom kuhinjom a opet ni ta Turska kuhinja nije njihova nego pokupljeno najbolje iz svih država.
Burek sa debljim korama se u Srbiji zove gibanica znate...
 
Grci samo neće da priznaju da se koriste Turskom kuhinjom a opet ni ta Turska kuhinja nije njihova nego pokupljeno najbolje iz svih država.
Burek sa debljim korama se u Srbiji zove gibanica znate...
Grčka alva je bolja od Turske. Kupovala sam obe, svi mi traže da im donosim samo Grčku. Meni se ni Turske baklave nisu mnogo dopale, naše su napr. mnogo bolje. I više mi se sviđa Grčka baklava sa eurokremom.:njam:
 
Grčka alva je bolja od Turske. Kupovala sam obe, svi mi traže da im donosim samo Grčku. Meni se ni Turske baklave nisu mnogo dopale, naše su napr. mnogo bolje. I više mi se sviđa Grčka baklava sa eurokremom.:njam:

"Naše" baklave? Srpske?! Misliš one trouglaste "Grčke" koje prave Goranci?😅
Najbolja baklava na svetu, prema svim mogućim kriterijumima onih koji se u te stvari razumu je baš Turska i može se kupiti u Istanbulu.
Karaköy Güllüoğlu je majstor, jeo sam i.....vrh, nema bolje.

 

Back
Top