Da li ste privlačni sami sebi?

SilverStar

Poznat
Poruka
9.743
16717228250337bc88b02e4df2858563d8027b2230700.jpg




Čitam temu "Zašto se žene doteruju da budu seksi i nakon što su sebi obezbedili mužjaka".

Naravno, vecina odgovora je da se ne doteruju za druge, vec prvestveno vode racuna o sebi i svom izgledu.

Pitanje za sve zauzete a i slobodne žene, kao i za muškarce.


Da li ste privlačni sami sebi?




Ako brinete o sebi i o svom izgledu, zašto po kući hodate neočesljani, neobrijani, u trenerkama, pocepanim majicama i čarapama.

Zasto po kući ne nosite dubok dekolte, mini suknju, skupu frizuru, nalakiranu kosu, parfem.

Zar je vođenje računa o sebi i o svom izgledu, rezervisano samo za spoljašnje okruženje i nadražaje?

Ako jeste, zasto je to tako?
 
Ako brinete o sebi i o svom izgledu, zašto po kući hodate neočesljani, neobrijani, u trenerkama, pocepanim majicama i čarapama.

Zasto po kući ne nosite dubok dekolte, mini suknju, skupu frizuru, nalakiranu kosu, parfem.

Zar je vođenje računa o sebi i o svom izgledu, rezervisano samo za spoljašnje okruženje i nadražaje?

Ako jeste, zasto je to tako?

Ovakva pitanja ne znam koliko imaju smisla...
Jasno je da je za sređivanje žena potreban trud i da se za taj trud očekuje i nagrada u vidu odobravanja i pažnje okoline...
A i neće svako baciti odmah majicu koja se nešto malo pocepala jer seems like a waste
 
Jasno je da je za sređivanje žena potreban trud
Meni treba 10 minuta.Da obučem nešto i odmrsim kosu.
Ali to je moj izgled i kada sam kod kuće.
i da se za taj trud očekuje i nagrada u vidu odobravanja i pažnje okoline..
Jake li mi nagrade!
Mada neki misle da sam željna pažnje.
(Muške, naravno)
Delujem li tako?Mislim da ne.
.
A i neće svako baciti odmah majicu koja se nešto malo pocepala

Volim pocepane majice, imaju neki šarm, kao i pokidane farke.
 

Back
Top