Да ли сте приметили поскупљење?

Kako sta radim? Pa brisem povrsine njime, 1 nedeljno skoro sve osim drvenih, pa cak i njih koje su lakirane (naravno ne parket).

Brisem kompjuter njime, takodje. Sanitarije, odnosno neke njegove delove posle odlaska gostiju, kvake i sl.

A neotvorenih viskija imam na 1000-de i planiram da ih prodam, da volim alkohol i zestoka pica, do sad bih pre otvorila neki viski ili Metaxu od brojnih, nego sto cu da se 'akam" sa alkoholom za domacinstvo.

Nego ste muskarci i ne znate, a i niceg se ne grozite.

Ne znam ko te je obučavao za domaćinske poslove, ali ne riba se alkoholom, ni toalet, ni prozori a tek se ne uništava računar sa njim. Imaš za sve to namenski pravljene preparate koji skidaju prljavštinu, kamenac, ubijaju bakterije... sve ima danas bre.

- - - - - - - - - -

Збићемо се ко хрчки да нам буде топлије.

A šta ako ima i neka hrčkica?
 
Збићемо се ко хрчки да нам буде топлије.

Mogli bi da se vratimo u pecine, s ovim cenama i ovim prihodima.
Okupimo se lepo oko vatre, ne treba nam struja, ne treba nam vodovod, iznosenje smeca, grejanje, gradski prevoz ...... kad ogladnimo idemo u lov, voda sa izvora ... umesto automobila zaprega ..... i sl.
 
Ne znam ko te je obučavao za domaćinske poslove, ali ne riba se alkoholom, ni toalet, ni prozori a tek se ne uništava računar sa njim. Imaš za sve to namenski pravljene preparate koji skidaju prljavštinu, kamenac, ubijaju bakterije... sve ima danas bre.


Ma kako da ne, ti ces mene (musko) da ucis?

Ja sam vec napisala da koristim sve to, ali mi alkohol sluzi za ovakve "hitne" slucajeve i prilike kad ne moze sve da se iznova riba.

Ribaj ti svaki dan.

A za kompjuter iako znam da ima sredstava, imam ih ali stoje, najbolje mi je kad ga ocistim alkoholom i nista mu ne fali.
 
pa to ti idi pa ne idi, ja sam otisao

I vratio se. :(

- - - - - - - - - -

Mogli bi da se vratimo u pecine, s ovim cenama i ovim prihodima.
Okupimo se lepo oko vatre, ne treba nam struja, ne treba nam vodovod, iznosenje smeca, grejanje, gradski prevoz ...... kad ogladnimo idemo u lov, voda sa izvora ... umesto automobila zaprega ..... i sl.

Kažu da je ukusno staviti mirođiju u vodu.
 
Mogli bi da se vratimo u pecine, s ovim cenama i ovim prihodima.
Okupimo se lepo oko vatre, ne treba nam struja, ne treba nam vodovod, iznosenje smeca, grejanje, gradski prevoz ...... kad ogladnimo idemo u lov, voda sa izvora ... umesto automobila zaprega ..... i sl.

Замисли само ситуацију да Макси буде затворен, где би куповали храну? Толико смо ниско пали...
 
Ma kako da ne, ti ces mene (musko) da ucis?

Ja sam vec napisala da koristim sve to, ali mi alkohol sluzi za ovakve "hitne" slucajeve i prilike kad ne moze sve da se iznova riba.

Ribaj ti svaki dan.

A kompjuteriako znam da ima sredstava, ima ih ali stoje, najbolje mi je kad ga ocistim alkoholom i nista mu ne fali.

Uh, kakva je ovo polna diskriminacija? :eek:
 
Ma kako da ne, ti ces mene (musko) da ucis?

Ja sam vec napisala da koristim sve to, ali mi alkohol sluzi za ovakve "hitne" slucajeve i prilike kad ne moze sve da se iznova riba.

Ribaj ti svaki dan.

A za kompjuter iako znam da ima sredstava, imam ih ali stoje, najbolje mi je kad ga ocistim alkoholom i nista mu ne fali.

Pomesaj sirce i vodu pa ribaj. Naravno ne i elektroniku.
Lepo ti je kolega ( musko ) rekao da batalis alkohol.
 

Back
Top