Da li ste ovde zabave radi ili ...?

Kako beshe onaj Delchin stih - poshao sam davno ne secam se kuda....
Tako i ja, dodjoh davno na forum, ne secam se vishe zasto...

Ali ono sto mi se svidja je da dok smo uvece gradu jedni pored drugih ovde smo jedni sa drugima.
Iako se ne vidimo, diskutujemo o silnim stvarima, dok se u gradu gledamo ali su verbalne razmene siromasne...
 
random_cloud_form:
Ali ono sto mi se svidja je da dok smo uvece gradu jedni pored drugih ovde smo jedni sa drugima.
Iako se ne vidimo, diskutujemo o silnim stvarima, dok se u gradu gledamo ali su verbalne razmene siromasne...

Takodje! Ne samo da se retko istinski komunicira uvece u gradu vec i u zivotu uopste. Ljudi nekada prosto odradjuju razgovore, a men to uzasava.Ovde ucestvuju samo oni koji zele, na temama koje ih zanimaju i mene najvise privlaci ta komunikacija. Zabavno mi je, svasta sam saznala... :D
 
Dobro da priznam pre neke dve i po godine sam se nesto dosadjivao u firmi kd mog drugara , da ne objasnjavam zasto nije ni bitno, i cujem se fonom sa nekim trecim drugarom i on mi kaze za forum na krsti i eto tako je to pocelo .... A posto sam ovde upoznao zaista puno interesntnih ljudi ( bilo je i onih drugih a o njemu necu ovom prilikom) vrlo mi je brzo ovaj nacin druzenja sa ljudima usao pod kozu i cesto mi se desava kad uvece dodjem kuci pa prosto moram makar da vidim , da li je neko do cijeg mi je misljenja stalo rekao nesto , ili dal se neko upecao na neko moje zezanje u svakom slucaju rado stupam u kontakt sa simpaticnim narodom kome je ovo velika pomoc u komunikaciji ;-)
 
Irena:))):
Jel ovo zbog toga jer su ti zakljucali matorke? Iskreno i meni je zao, a bas smo se lepo zezali:((

Zakljucano je jos tema :-( a i s poznanstva su neke teme premestene u Svastaru, objasnili su nam zasto 8-)
e, sad , o temi, Dosla sam slucajno, trazeci, ne znam ni ja sta, svi se mi ponekad osecamo izgubljeni, usamljeni..i eto ostala. Iskreno, u pocetku se bas nisam snasla, najbolje, ali ima divnih ljudi, koji su mi pruzili podrsku, skupilo se super drustvo, volim da svratim ovde i to svakog dana, ima svega, druzenja, smeha, zezanja, naucis nesto novo, steknes prijatelje, a bogami i dobro iskustvo kakvih ne(ljudi) ima.
Sve u svemu, volim da dodjem na Forum, dosla sam i ostala, pozdrav svima :D
 
Captain Jack Sparrow:
Ma nemo da se primate na jagodicine provokacije .... ona je super kad je malo upoznate , ali tih prvih mesec dva je kriticno :lol: :lol: :lol: o jagodo vocko sto ih zezish bas su mi slatke & drage , a i ti si :-D :shock: :-D

Ma , jos smo od juce , napete i u :shock: , sta se sve izdesavalo :confused: pa u glavi jos zbrka i eto, valjda zbog toga odmah reagujemo na prvu loptu, no, malo da se naviknemo, a brzo cemo :D i nema problema, samo opusteno,pozdrav svima :D ;)
 
Captain Jack Sparrow:
Ja skoro svakog dana svratim , nekada i vise puta dnevno zavisi od toga koliko posla imam ! E sada ima li ovde nekog ko dolazi da namece neke nove ideje ili da vidi da li ima nekoga ko bi mogao biti napadan ili provociran , ili nesto slicno ? :shock:
Ja mislim da ima ! Docekali su svojih pet minuta , kriju se iza pravila kuce i misle da mogu da napadaju koga stignu , da mogu da nipodastavaju i vredjaju koga stignu i njihovi komentari budu ( posto su manjinska grupa) precutno pusteni da postoje ....
Ok zakljucajte i ovo obrisite , ma i mene izbacite , ali hocu samo da vam kazem da moj zivotni moto jeste " nikog prvi ne diraj , uvek pruzi ruku i drugi put , ali ako dozvolis treci put da te namagarci ili izblati , pa onda sam ja budala ! A to necu da dozvolim !
rekao sam sta sam imao ajd sada kljuc :roll:


Hocu dakle samo da ponovim da mi cilj nije da ovde dolazim i vredjam i blatim druge , ali necu da dozvolim da drugi to rade meni!
Ma kapetane moj ja sam se vec navikla na to da oni koji ne umeju da ista odgovore na zadatu temu ovde lepo izvredjaju i ponizavaju pa me vise nista i ne cudi...Ovde sam zbog par normalnih koji znaju da nam je ovo vrsta opustanja da mozda neki problem koji iznesemo izgleda manji a i da naravno nesto novo naucimo...Nikada nisam nikog ovde prozvala i nasmejala mu se zbog teme ili komentara koji je dao a mene su lepo da su mogli na lomacu stavili i zapalili...Znas sta ja mislim: To je ona vrsta ljudi koji se boje zbog svoje nesigurnosti i iskompleksiranosti da otvoreno pisu o necemu vec se zalosno skrivaju iza komentara koji uopste nisu ni pametni ni ukusni...Moj predlog je da se ovde otvori i rubrika gde bi jedan psihoanaliticar odgovarao na pitanja i naravno kao strucno lice savetovao doticne sta da urade na podizanju sopstvenog samopouzdanja...samo ti nastavi da pises sta ti se svidja a njih ignorisi jer zamisli da su ti prijatelji u zivotu,,,bogu hvala ne...neka svoj zivot vode kako znaju....
 
ariela:
Ma kapetane moj ja sam se vec navikla na to da oni koji ne umeju da ista odgovore na zadatu temu ovde lepo izvredjaju i ponizavaju pa me vise nista i ne cudi...Ovde sam zbog par normalnih koji znaju da nam je ovo vrsta opustanja da mozda neki problem koji iznesemo izgleda manji a i da naravno nesto novo naucimo...Nikada nisam nikog ovde prozvala i nasmejala mu se zbog teme ili komentara koji je dao a mene su lepo da su mogli na lomacu stavili i zapalili...Znas sta ja mislim: To je ona vrsta ljudi koji se boje zbog svoje nesigurnosti i iskompleksiranosti da otvoreno pisu o necemu vec se zalosno skrivaju iza komentara koji uopste nisu ni pametni ni ukusni...Moj predlog je da se ovde otvori i rubrika gde bi jedan psihoanaliticar odgovarao na pitanja i naravno kao strucno lice savetovao doticne sta da urade na podizanju sopstvenog samopouzdanja...samo ti nastavi da pises sta ti se svidja a njih ignorisi jer zamisli da su ti prijatelji u zivotu,,,bogu hvala ne...neka svoj zivot vode kako znaju....
Mozda bi ti se svidelo na nasem ( mom) gusarskom brodu ;-)
 

Back
Top