Da li ste ikada osetili potpunu srecu?

pufnicaa:
Jednom mi je tako malo falilo da budem potpuno srecna... To je kao kad prawish onu kulu od karata i bash kad treba da stawish zadnji red, swe ti se srushi! Ceo taj swet koji sam gradila tako dugo... Samo je odjednom swe palo... I ostale su samo rushewine koje me i dalje bole!!!


Bio sam i ja u takvoj situaciji...ali preziveo sam i evo me ludog i srecnog kao pre!!!!
:razz: 8-)
 
Vastra :shock:
zanimljiv recnik imash... nego...
@tema:
potpunu srecu... I doubt it....
jedino shto sam danas bila srecna dok sam kisnula (pljusak was huge) jer mi nije smetalo shto kisnem jer sam videla da sam upala na budzet na faksu koji sam htela da upishem tako da mi je kisha bash prijala (:
 
a da...osjetila sam potpunu,baš potpunu sreću kada sam...e'o 'vako da počnem:majka mi je išla na operaciju srca u bg i sad su doktori rekli kako će teško preživjeti tu operaciju(..:shock:-to su rekli mom ocu u mom prisustvu:shock:..)i sad došao i taj dan da se operiše i ja i braća kući smo samo sjeđeli i ćutali,sve dok tata je tata nazvao i rekao da je operacija uspjela i da je majka dobro-mi tada nismo znali šta da radimo od sreće...skakali smo po kući,po krevetima,ne znam šta sve nismo radili ali tek kad nam se majka javila-kad je mogla da govori pa to je bio najsrećniji trenutak u mom životu..ne znam kako da vam to opišem,ali sam stvarno bila srećna
 
milenche94:
naravno... :-D osjećan potpunu sreću kada idem sa braćom(2) na selo,i onda kad ja sjedem za volan,pa upalim radio ''do daske'' a vozim 80 na sat a ograničenje 30 :lol:... braća su mi navikla na to,i mogu vam reći da uživaju u vožnji,ali tek što ja uživam :shock:
cekaj....ono 94 je godishte jel? (milenche94)?
eeee.....pa kako onda vozish....? i to 80 na sat....?!
ma ne bih ja s tobom u kola :)
 
milenche94:
a da...osjetila sam potpunu,baš potpunu sreću kada sam...e'o 'vako da počnem:majka mi je išla na operaciju srca u bg i sad su doktori rekli kako će teško preživjeti tu operaciju(..:shock:-to su rekli mom ocu u mom prisustvu:shock:..)i sad došao i taj dan da se operiše i ja i braća kući smo samo sjeđeli i ćutali,sve dok tata je tata nazvao i rekao da je operacija uspjela i da je majka dobro-mi tada nismo znali šta da radimo od sreće...skakali smo po kući,po krevetima,ne znam šta sve nismo radili ali tek kad nam se majka javila-kad je mogla da govori pa to je bio najsrećniji trenutak u mom životu..ne znam kako da vam to opišem,ali sam stvarno bila srećna


E da....to se zove sreca.....Treba da budemo presrecni shto smo zdravi jer je to najvaznije....
Zdravlje nije sve ali bez zdravlja sve je nishta...
 

Back
Top