Da li ste ikada osetili potpunu srecu?

Jesam... Jedno vece smo sedeli sami na klupi u parku (a klupa je na sredini livade oko koje su staze). Samo smo se smejali...vristali od smeha, a pojma nismo imali zasto... Savrsena noc... Neponovljiva...

Mnogo mi lepo bude i kada otputujem negde sa mojima na letovanje, mozak na otavu, more, loodilo! Zajebavancija!
 
Mnogo mi lepo bude i kada otputujem negde sa mojima na letovanje, mozak na otavu, more, loodilo! Zajebavancija!

joj nemojte o moru, plakacu....svaki bas na sprat koji prodje (jbg sezona exkurzija je), svaki put kad cujem rise up, svaki put kad vidim reklamu NORVESKI RADIJATORI, svaki put kad gledam slike.........joj kako bih sad na more....joooooj....kako nam je bilo extra....
 
Jesam... Jedno vece smo sedeli sami na klupi u parku (a klupa je na sredini livade oko koje su staze). Samo smo se smejali...vristali od smeha, a pojma nismo imali zasto... Savrsena noc... Neponovljiva...

Mnogo mi lepo bude i kada otputujem negde sa mojima na letovanje, mozak na otavu, more, loodilo! Zajebavancija!

I ja sam imala puno takvih vecheri i svaki put sam osetila potpunu srecu...To je neshto prelepo...
 

Back
Top