Da li ste ikada osetili potpunu srecu?

Osetila sam mnogo puta potpunu srecu... ali ja je nazivam potpunom jer ne znam kako okarakterisati tu potpunu srecu... ali ja je nazivam potpunom jer nisam osetila nesto lepse... svaki covek je dozivljava na sebi svojstven nacin - jer je to individualna stvar... ali ako si mislila na osecanje bezbriznosti uz konstatno srdacan osmeh na licu i sjaj u ocima - da, osetila sam to.
 
28.08.2007. 01:30


d070.gif
 
micika_015:
Znate ono, uvek postoje neke brige u zivotu.Stalno neki problemi.A mene interesuje da li ste ikada osetili da vam je sve sredjeno, da vise nemate problema. Da li ste ikada osetili potpunu srecu? Ili uvek postoje brige...

Pa ja nikada nisam osetio potpunu srecu jer nikada nisam sreo osobu s kojom bih to doziveo a zadnju devojku sam sutnuo juce jer me je htela da vrti oko malog prsta i nisam to dozvolio .
 
Shvatila sam da me u poslednje vreme ispunjavaju i u potpunosti me čine srećnom neke sitnice, male stvari koje mi učine drage osobe. Tada se raznežim i gotovo sebe ne mogu da prepoznam :roll:
ali shvatim da sam potpuno bila srećna tek onda kad taj trenutak nestane i onda kao da osećam neku prazninu koju nikako da ispunim...a baš mi fale ti mali trenuci nežnosti ...eh, sad:(
 

Back
Top