Nenad Jezdić prekinuo predstavu

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.533
Glumac Nenad Jezdić je u jednom trenutku prekinuo izvođenje predstave "Knjiga o Milutinu" u Zvezdara teatru, sve zbog žene koja je tokom izvođenja ovog komada telefonirala. Glumac se obratio publici i dobio veliki aplauz.
- Kad se trudiš da igrom demantuješ pisca koji je rekao da je Gospod hteo ovakvu sudbinu bi dodelio narodu nekom čitljivijem, pismenijem, narodu nekom manje zaboravnom nego što smo mi Srbi.
- Pazite koliki je naš zaborav, kad mi dođemo u pozorište i telefoniramo pola sata. Bez prestanka telefoniramo. I vi mi gospođo oprostite što sam vas opomenuo, ali nemam živce kao konj, nisam mogao da izdržim. Pola sata ste bili na telefonu i ja sam vas video. I vidim vas, i sada vas vidim, praštajte ljudi, molim vas oprostite mi - rekao je Jezdić, pri čemu je nagrađen aplauzom.

Snimak je objavljen na Instagram nalogu Zvezdara teatra.
 
Trebalo je zena da kaze da su je zvali iz centrale sns-a, siguran sam da bi Jezdic promenio pricu
da sad ovo je i odlicno koliko vise ljudi je telefoniralo za vreme zutih kada prakticno nije ni bilo predstava i kad se malo snimalo, za razliku od sada kad je sve bolje a sve zahvaljujuci vlasti na celu sa gospodinom predsednikom AV
 
mene cudi da zenu nisu opomenuli oni pored nje kad im je smetala da gledaju predtavu.
tako je.

E, ja sam jendom u Nemačkoj doživela što ovde nikada nisam.

Htela sam da pređem ulicu jer nije bilo auta kao pešak, a bilo je crveno svetlo. Kada sam krenula na ulicu, ne 1 već par njih mi je viknulo HEJ, i ja se vratila posramljeno :D
 
Mora da se obezbedi lak ulazi i izlaz iz pozorista, znaci nema da svi zauzmu stepenice....
I na koncertu nema polivanja i blokiranja izlaza....
Nema hostidz situacije...

Mogle bi da se obezbede i noshe kao u starom Rimu , da ko hoce da gleda a pritera ga, da ima taj izbor, samo posebno odelenje desno....galerija..
 
Nekad je bilo ono "Nije žvaka za seljaka.", a tačnije je mnogo od toga: "Nije pozorište za prostaka."
Takvi se valjda hvale kako su elita i ljudi od dobrog ukusa, a osim što presede na takvim mestima, ništa im i ne dopre do njihovog krem de la krem mozga, i plus su svima okolo teški kao crna zemlja!
 
Bas nista ne moze da prodje a da se onako usput malo i pljune po Srbima.

Олош-елита је неизабрана, ненародна одрођена и несрпска.

Људи морају критиковати групе и појединце, а не цео српски народ.

То ће довести до промена
 
Poslednja izmena:
Nekad je bilo ono "Nije žvaka za seljaka.", a tačnije je mnogo od toga: "Nije pozorište za prostaka."
Takvi se valjda hvale kako su elita i ljudi od dobrog ukusa, a osim što presede na takvim mestima, ništa im i ne dopre do njihovog krem de la krem mozga, i plus su svima okolo teški kao crna zemlja!

Не капираш ти ко је Сталеж и ко има моћ
 

Back
Top