Da li ste glasali?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..obukla se lepo :zper: (tek da neke iz kraja crknu od muke :mrgreen:.),pa otišla na feniranje a onda sa mužićem , pod ruku, ušetala na glasačko mesto...Na predsedničkom listiću dopisala sebe pod brojem 13 i zaokružila se... Uspelo mi da i muža nagovorim za istu opciju... Kasnije se ponudila da vozim svekra i svekrvu i umesto njih glasala-za sebe! 4 glasa!!! Malo li je??!:lol:

e volela bih da vidim reakciju onih koji budu brojali glasove :lol:
:hahaha:
 
Зашто користи децу у предизборене сврхе ,зашто политичари ВОДЕ децу на гласање КО МИ ГАРАНТУЈЕ ДА ЋЕ ТА ДЕЦА БИТИ НОРМАЛАНА

И да ће гласати када буду законски спремни за партије својих очева

ДЕЦИ НИЈЕ МЕСТО У ПОЛИТИЦИ

Veliki broj Srba vodi decu na glasanje, evo malopre kod mene je plakala jedna beba u kolicima, debil komsija posao sa kolicima na glasanje.
 
Svi su crveni zamene ista gowna. Uljanovi, Džugašviliji, Brozovi, evrer Hodžini....sve isto... Boljševička bagra

Ма немој а које си ти па вно да пљујеш по ономе који те ослободио од фашизма ,сада би био стајско ђубриво а не човек да ти је Хилер победио
 
Ма немој а које си ти па вно да пљујеш по ономе који те ослободио од фашизма ,сада би био стајско ђубриво а не човек да ти је Хилер победио

Jesu, baš su me oslobodili. Oslobodili su me fabrika, zemlje, šuma, letnjikovaca, ergele lipicanera, debelog računa u banci... Divno jedno oslobođenje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top