Da li ste glasali?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim šta uopšte i znače ovi izbori kad niko nije dao nijedan konkretan plan ?! Samo neke prozivke i neodradjene optužbe, nekim tamo, što znaju nešto :D Niko nije rekao, menjam to to i to, tako i tako i tako :D Ovaj jedan podneo ostavku pa se kandiduje , mislim pičvajz opšti :D Valjda ostavku podnosiš kad si omanuo žešće u nečemu pa kao časno odlaziš :D

Pa, neki su i izneli neka određena rešenja. Sad treba da vidimo da li će biti nešto od toga.
 
..obukla se lepo :zper: (tek da neke iz kraja crknu od muke :mrgreen:.),pa otišla na feniranje a onda sa mužićem , pod ruku, ušetala na glasačko mesto...Na predsedničkom listiću dopisala sebe pod brojem 13 i zaokružila se... Uspelo mi da i muža nagovorim za istu opciju... Kasnije se ponudila da vozim svekra i svekrvu i umesto njih glasala-za sebe! 4 glasa!!! Malo li je??!:lol:
 
..obukla se lepo :zper: (tek da neke iz kraja crknu od muke :mrgreen:.),pa otišla na feniranje a onda sa mužićem , pod ruku, ušetala na glasačko mesto...Na predsedničkom listiću dopisala sebe pod brojem 13 i zaokružila se... Uspelo mi da i muža nagovorim za istu opciju... Kasnije se ponudila da vozim svekra i svekrvu i umesto njih glasala-za sebe! 4 glasa!!! Malo li je??!:lol:

:lol:
 
pa da li ti mislis da osoba homoseksualnog opredeljenja zeli da bude zena, oo o gluplja si nego sto sam mislio procitaj koju knjigu pa pricaj sa mnom...

Просто ме не интересује ,разумеш!

То да ли ти желиш да будеш Жена или Мушко мене АПСОЛУТНО не интересује!

Нити ме интерсује да ли у кревету будеш жена или мушкарац и искрено не би волела ни да знам

После оне твоје приватне поруке ЈОШ НИСАМ ДОШЛА СЕБИ
 
ja sam esteta i u tom poslu maltene mi je posao da znam da li je zena lepa ili ne, nju nisam video ali sam cuo

Ma, ti si ****** na biciklu. Ti bre nisi u stanju tako poremećen da prepoznaš žensku lepotu, jer žensku lepotu ne čini samo njen fizički izgled, nego kombinacija tog fizičkog i lepote koja dolazi iznutra, a da bi to osetio moraš da voliš žene na način na koji ih ja volim, a ti si za to nesposoban, od prirode nagrđen.
 
..obukla se lepo :zper: (tek da neke iz kraja crknu od muke :mrgreen:.),pa otišla na feniranje a onda sa mužićem , pod ruku, ušetala na glasačko mesto...Na predsedničkom listiću dopisala sebe pod brojem 13 i zaokružila se... Uspelo mi da i muža nagovorim za istu opciju... Kasnije se ponudila da vozim svekra i svekrvu i umesto njih glasala-za sebe! 4 glasa!!! Malo li je??!:lol:

dookoni ljudi :eek:
 
Pa, to je bilo još jutros, a onda su mu njegovi iz DB-a javili kakvo je raspoloženje glasača, i koji profil ljudi je najviše izašao na izbore, i šta mu se sprema, pa se odmah ukrcao u avion, i krenuo put Bogote. Ali, dobro. To treba da te raduje ako ga stvarno voliš. Znaš kako će njemu tamo da bude dobro. Moći će da šmrče tone koke. Moći će čak i da ima svoju plantažu. Pa, to je za njega raj na zemlji.

glupaa je forilica
 
Narafski :mrgreen:

 
То око наводне деце Чедомира ,та ствар није баш до краја разјашњена ,говори се да деца нису његова

Sad lupetaš. Pa, deca liče na njega. Sve, sve, ali mrzim kada neko u ove priče meša decu. Nije u redu. Deca su anđeli, i oni nemaju nikakve veze sa ovom prljavštinom zvanom politika.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top