Da li slavite?

Da li stavite poraz Hrvatske protiv Španjolske? Ili ste možda tužni jer vam je stalo da netko iz regiona bude jak. Svejedno vam je? Da li smatrate možda da ako bude više poraza hrvatske reprezentacije da će pasti nacionalizam u Hrvatskoj? Da li smatrate da Srbiji trebaju veliki uspjesi u fudbalu radi napretka i zajedništva? Smatrate li da bi možda Aleksandar Vučic iskoristio te uspjehe u svoju političku korist?

Свеједно ми је. Ногомет се претворио у чисту комерцијализацију и продају ТВ права. Не сматрам да би порази представника Хрватске допринели смањењу национализма. Сматрам да Србији требају порази у том смислу и да би лудак могуће победе свакако искористио у сопствену и корист клике око њега.

Da li stavite poraz Hrvatske protiv Španjolske? Ili ste možda tužni jer vam je stalo da netko iz regiona bude jak. Svejedno vam je? Da li smatrate možda da ako bude više poraza hrvatske reprezentacije da će pasti nacionalizam u Hrvatskoj? Da li smatrate da Srbiji trebaju veliki uspjesi u fudbalu radi napretka i zajedništva? Smatrate li da bi možda Aleksandar Vučic iskoristio te uspjehe u svoju političku korist?
Šta je Hrvatska?

Apsolutni ignore sto i vama savetujem - zaista ne znam da li ima gluplje igre od fudbala.

A ne gledam ni ove nase balerine (vise su blamerine nego balerine), sutra ce da budu izbuseni gore nego vi.

Kao sto mozes da vidis, svi smo mnogo slicniji nego sto bi zeleli, i svi smo mu mnogo goroj poziciji nego sto sto svesni toga. Mada moram da priznam da ste vi postedjeni mnogih ponizenja kao narod u odnosu na ono sto nama rade nasi politicari.

A fudbal je u svemu tome bitan kao... Jos sve namesteno. Znaci :dash:

Htedoh da napisem da sam sve bio u pravu, ali nisam - izgubili smo sa manje golova od vas. Sad ako to nekog veseli - neka se veseli... Bottom line, izgubili vi, izgubili mi - sve ocekivano, stanje redovno.

IMG_1380.jpeg

Back