Da li Srbija ulazi u novi rat?

Dok god trazis neprijatelje napolju a ne pogledas unutrasnju situaciju bices u haosu , mada kako god okrenes najebali smo tako da ono , mozemo da se zezamo na forumu :)
Ja se ne zezam, ono sto si napisao je servirana glupost, jer nismo svi mi svoji neprijatelji nego su neprijatelji nasi sasvim definisani i jasni. Laz, drugacijeg misljenja da bi se opravdalo antisrpsko delovanje.
U Srbiji ima jedinstveno misljenje naroda i misljenje nevladinih organizacija uz podrsku mafije, medjunarodne.
Jesi li mozda negde procitao drugaciji program delovanja srpske vlade? Nisi jer ga nema. Ima samo neprijateljsko delovanje po agendi srpskog neprijatelja, engleske.
 
Slazem se , Kosovo je prodano i izgubljeno odavno , od strane izdajnicke vlasti , sad nema nazad jbg.
Ti isti moraju da predaju kosovo fakticki, a to znaci da se bave kriminalom i da saradjuju sa siptarima i svim ostalim koji na tome rade. Sudije su sudile protiv srba da bi ih isterali s kosova i danas rade protiv ustava i zakona da narod okrenu protiv trenutne vlasti, a druge vlasti nema....samo mafija, ljudi koji iz svojih interesa vladaju pojedinim granama delatnosti.
 
Ti isti moraju da predaju kosovo fakticki, a to znaci da se bave kriminalom i da saradjuju sa siptarima i svim ostalim koji na tome rade. Sudije su sudile protiv srba da bi ih isterali s kosova i danas rade protiv ustava i zakona da narod okrenu protiv trenutne vlasti, a druge vlasti nema....samo mafija, ljudi koji iz svojih interesa vladaju pojedinim granama delatnosti.
I da je sve to tacno Kosovo je opet izgubljeno , ne mozes ni protiv svoje kriminalne vlasti niti protiv NATOa , jbg , ne volim sto je tako ali tako je.
 
Da li se salis ? Koje je resenje situacije po tebi ?
Rješenje situacije je vraćanje KiM u sastav države Srbije. Pošto to teroristi ne dozvoljavaju znači da su oni prepreka. Pošto oni za Srbiju nisu velika prepreka već više smetnja onda znači da ih neko jači podržava da opstanu. Kad taj jači oslabi onda će i njihova zaštita da oslabi.

Ipak smo napredovali jer zadnji pogrom smo gledali bespomoćno jer nismo mogli ništa da uradimo. Sada možemo ali kako su šiptari preslabi za nas tako smo i mi za zapadne sile. Znači da sada neka velika sila stoji i iza nas jer novog pogroma nije bilo.
 
Rješenje situacije je vraćanje KiM u sastav države Srbije. Pošto to teroristi ne dozvoljavaju znači da su oni prepreka. Pošto oni za Srbiju nisu velika prepreka već više smetnja onda znači da ih neko jači podržava da opstanu. Kad taj jači oslabi onda će i njihova zaštita da oslabi.

Ipak smo napredovali jer zadnji pogrom smo gledali bespomoćno jer nismo mogli ništa da uradimo. Sada možemo ali kako su šiptari preslabi za nas tako smo i mi za zapadne sile. Znači da sada neka velika sila stoji i iza nas jer novog pogroma nije bilo.
Znaci cekamo da NATO oslabi pa napadamo ? ok onda :D
 
Znaci cekamo da NATO oslabi pa napadamo ? ok onda :D
Ne, ne zavisi ništa od nas. Napadnu li šiptari mi krećemo u rat. Vjeruj da bi napali da se ne boje eskalacije i naravno - Rusije.

Mi smo za zapad instant-Rusi, nikada nas neće drugačije gledati i namjenjena nam je identična sudbina po planovima zapadnih sila. Razbijanje u više dijelova pa uništenje dio po dio.
 
Serbian President Aleksandar Vucic
OPINIONS

Another War Is Threatening to Explode in Europe

Serbian-President-Aleksandar-Vucic.jpg
by Mac Slavo
DECEMBER 29, 2022
 

Back
Top