Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto???

Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oteto????

  • DA

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Web_ice_truck.jpg
 
И немој да продубљујеш, на погрешан начин, мешајући бабе и жабе, по свом обичају.

Ја сам лепо написала, али ко је теби крив што не читаш:

Срби ће вратити Космет, оног момента кад се за то стекну историјско-политички услови.

А наше је, дотле - да памтимо.

Да памтимо, као свесни појединци, јер, од нашх елита на власти, и уопште у политици, на жалост, опет по дужем историјском искуству, немамо шта добро да очекујемо.




A dok se ne steknu uslovi moramo biti mudri ovako neutralni i sami,

da bar sacuvamo Presevsku dolinu.
 
Nije se imalo vremena danas, pa nisam svracao na temu, i dosta se pisalo, dobro je sto je tema krenula u pravom smeru, isto tako je dobro i sto su pojedine "nejaci" banovane i necemo ih gledati ovde, kako pljuju na sve sto je Srpsko, na SRPSKOM FORUMU, i to BEZ IKAKVIH ARGUMENATA, bar nekoliko dana.... z;)



Gde si nasao ovu sjaajnu sliku????

Jok nego da posalju molbu.

Nee, protestnu notu...! :zskace: :zskace: :zskace:

Nemoj te tako, a nasa pravoslavna braca Rusi? Pa uvek su nas stitili i branili, a boga mi i hranili. Evo od kada im poklonismo NIS imamo i gas badava a i benzin najjeftiniji na svetu....

Kao sto su nas i braca amerikanci mazili i pazili, samo malo uranijuma na nas bacali, to je nista.....

1111zaz.jpg

Zločinci na delu... Terorista OVK sa nožem u ruci 1999.

2222t.jpg

Zločin... OVK i ubijeni Srbin

mail

28.05.2000 Убијен Петровић Мики (4 године)


.

E, bas ovo treba ovoj temi, molio bih te, da ovo postavljas, ove slike, teske za gledanje, ali i prilika da se SVI podsetimo, a i siptarija na ovom forumu, sta su radila njihova braca(osim ako to nisu i sami radili...)! SVE sto imas u Arhivu, molio bih te, ili neke vesti kao ove, posto se izgleda niko ne moze setiti teme na ovom forumu o spisku i vestima ubijenih Srba na Kosovu, nadji na netu neke slicne vesti, kao ovo ubistvo malog Mikija, kojeg sam se sada setio, ali i zaboravio, u pamcenju, ali duboko u dusi setakvi zlocini nikada nece zaboraviti, ne mogu puno traziti na netu jer nemam vremena, a ti si upucenija posto imas ovakve vesti i slike... Pa bih te molio.....

Lepo, Ademe, a sad ti meni odgovori, ako želiš naravno, je li istina ovo što ću sad izneti, ili je to izmislila srpska propaganda ?
Jesu li ubijena deca u Goraždevcu na kupanju, rafalima iz automatskih pušaka ?
Je li Albanac postavio eksploziv pod autobus Niš ekspresa, i koliko je ljudi stradalo ?
Znaš li koliko je Srba kidnapovano i nestalo na Kosovu ? Gde su oni, i ko ih je pobio ?
Je li istina da se i Srpski nadgrobni spomenici ruše ?
Gledao sam emisiju o ženi kojoj je oteta imovina, komšija joj zazidao ulaz, i preti joj da će je ubiti ako se pojavi ponovo.
U mojoj ulici, Albanac slobodno drži pekaru- reci mi koliko Srpskih radnji ima u Prištini ?
Znaš li da su Đakovica, Prizren i Peć gotovo potpuno etnički očišćeni- jel ti to smeta imalo ?
Jel se sećaš martovskog pogroma 2004 ? Koliko je ljudi odgovaralo za to ?


Da, srpski sudovi sude zločincima koji su ubijali albanske civile. Za razliku od vaših, albanskih sudova, koji ne procesuiraju, ili oslobađaju Albance koji su činili zločine nad Srbima. U tome je razlika.

E, ovo boldovano.... Voleo bih da mi to Albanci(moram ih tako nazvati, jer mi stalno stizu neke prijave, upozorenja.... ) objasne na ovom forumu, ne samo Djakovica, Prizren, Pec, vec i Kosovo Polje, o kome je pisano na ovoj temi, PRISTINA, skoro ceo moj Obilic...

moje misljenje je da cak ni ovoj temi nije mesto na ovom pf.
ali posto je pf. izgubio na respektu onda...

Nije ni tebi mesto na ovom forumu, nikako, ali te barem necemo gledati i citati desetak dana.

Cisto da vidin brojno stanje !!! z:mrgreen: Za ocekivati je bilo da se od sinoc skupi kakva divizija, bataljon kad ono prc jedva vod :hahaha::hahaha:

Gledaj ti, samo gledaj, ali ce jedno 100.000 puta vise od glasaca na ovoj anketi biti uskoro na Kosovu, nazalost, ne tvoje nacionalnosti, pa ces posle gledati.... U orlovsku uniformu.... z:)

A kad se Ameri jednog dana povuku, Kosovari će biti naoružani i opremljeni do zuba a sve okolne države članice NATO, možda čak i oni.

I čak i da se tad drznete nešto pokušati, i čak i da budete jači, opet će naletiti i polupati vas sa 10k metara nadmorske visine kao i prošli put.

Tako stvari stoje, a ti guslaj :kafa:

Mi da hocemo, iskasapili bi Siptare, ustvari, da mozemo, i moci cemo.

I Hrvate bi zgromili.

Ne znas zasto nas zovu Nebeski narod??

Србија ће се доле вратити заједно са Међународним снагама што произилизи из Резолуције 1244 СБ УН .

Da, da, da, i sa Vojskom, uglavnom.... z;)

Нисам русофил можда славенофил али то је нормално па и ти си Словен !?

On je presao u Siptarsku veru, pa mu oprosti, ne zna sta govori, a Siptari- nemaju veru. z:)

Mi sigurno necemo napadati dok ne vidimo da mozemo,to se podrazumeva.

A ko su te okolne drzave?Mislim vi sebe kapirate kao nekog protivnika,a i realno vi bi ste inicirali sukob sa Srbijom kada bi vam NATO naredio zbog shipaca?sumnjam.......doduse ja bih jedva docekao,taman da opet odete na drugu stranu,stranu fashizma......mislim to bi svet posmatrao,kako da ne.....prvo sto bi se desilo to bi bila zdrobljena i pregazena amerika a vi bi ste ispali kolateralna steta....:cepanje:

Em ste svi zajedno (okolni) slabiji 5 puta od Srbije,em sto je prica izvucena ko da je pisao ante pavelic o konacnom unistenju Srbije........z:mrgreen:....samo sanjaj hrvoje z:mrgreen:


Realno......mi sada sa ovom vojskom mozemo da upadnemo,proteramo shiptare,2,3 dana se ubedjujemo sa onih bednih 20 000 natovaca da se predaju i cvrc,neko ce da nas napadne......daaaaaaaaa kao sto su i Rusiju napali zbog onog ludaka iz Gruzije :cepanje:


A mi se necemo drznuti,to cemo uraditi svakako i to je sushta cinjenica.

Tooo batoo, to sam cekao da kazes!!!!! :super: :super: :zskace: z:mrgreen:

Ови вежбају, мад ни Руси ни Кинези нису познати да воле да бацају паре на маневре извођења Мировних операција ако не мисле да у будућности до њих неће доћи. Што значи да ће доћи, а кад живи били па видели !


Mi cemo da se pobrinemo za sipce, a Medvjedev nek radi s' americima sta hoce, njegovi su.... ;)

Interesantno kad god se pojavi neka tema o Kosovu , Hrvati odmah nesto komentarisu. Gledajte vasa posla ne mogu da ih razumem dobili svoju drzavu i cutite sta vas to boli sta ce Srbi da urade sa svojom drzavom nije mi jasno.

Kompleksi, su neizlecivi.. z;)

Kako je dirljiva ova veza između Adema i Zapadnog susjeda ?
Da to nije jedna od onih modernih ? z:)

NATO je velika sila. 20 zemalja junački je bombardovalo jednu zemlju skoro tri meseca. Stvarno za respekt. Kad su tako moćni, što ne pomogoše Gruziji ? Onaj njihov pion dobi po ušima za dva dana. Što ne podigoše bombardere ?
Ništa nije večno, od Rima do Britanske imperije propadali su vladari sveta. Ni ovi sadašnji neće večito. A kad ostanete bez zaštitinika...ne misli da smo zaboravili šta ste nam radili.

Sad shvatam zasto toliko mrze Srbiju!! :mrgreen:

Snaga Srbije,pravda i zelja za osvetom na jednoj strani i shipci na drugoj......neka budu i 10 puta naoruzaniji.........jos i kada dodamo da su jedini narod na planeti sa urodjenim kukaviclukom+ osecaj totalne nemoci i konfuzije kada ih ameri ostave,jer ce jedino tada Srbija krenuti........situacija se moze sasvim lucidno nazvati da je naucno dokazana cinjenica da ce Srbija vratiti suverenitet......da pomnovim,naucna cinjenica,nesto poput 1+1=2........:bye:

I naucna, i istorijska, i Bozja je racunica- DA VRATIMO KOSOVO!!!!! z;)

Potcjenjivanje svega nesrpskog vas je i dovelo na tako niske grane na kojima se trenutno nalazite. z:)

Mi samo zelimo svoje, kako bi ti reagovao dragi Susjede, kada bi ti Srbi sutra trazili Slavoniju, a ljudi odatle se slozili i zahtevali nezavisnost??? Ajde, odgovori mi.... z:)

То је нетачно у Београду сасвим нормално живе и Албанци и Хрвати, што је добро, шта мислиш колико од 40 000 Срба сад има у Приштини ?

Naravno da zive, nismo mi nastali i nismo mi pleme satansko, a u Pristini sad ima, verujem 50-tak koji su izolovani u svojim kucama i pod strahom....

I guslama cemo ih tuci po chontarama obuchenim :hahaha1:

I nogama cemo ih razbiti :zskace: :zskace:

Пааааа, кад воле да се..................... ТРПАЈУ И ДА ИХ ТОВАРИМО!!!:per::per::per:

Aaaaaaaaa!!!!!!! :per: :per: :per:

e obozavam ovo...
srbija silom da vrati kosovo...pa nedao bog da nas napadne lihtenstajn oduvace nas,pazi oduvali nas slovenci eeej slovenci,u celoj njihovoj istoriji samo nas i nikog vise,oduvali nas hrvati,400000 srba udarali u dupe sve do bgd i nikom nista,oduvali nas braca crnogorci nismo prstom makli,oduvali nas sa kosova,pre toga nam nato porusio pola infrastrukture ali mi smo sje bali jednog nevidljivog wau,i ?????????

Cuti brate i pokrij se, kad nisi ucio istoriju u skoli, ako si uopste i isao.... z;)
 
НATO је најавио повлачење из Авганистана, Ирака и Косова, они не мењају своју стратегију раде по шаблону, није сад XX век ако се удубимо дубље видећемо да Иран нису смели да нападну да је Русија у Венецуели послала два бомбардера Ту 160 да у Нишу гради Базу за ванредне ситуације, НАТО више није у стању да стекне консензус код свих чланица за поновну агресију на Србију, а и у стању је повлачења тако да само неко чудо може да помогне САД да се врати на трон главног полицајца у свету јер ипак од Кине узимају кредите што значи да полако постају зависни и од других фактора у светском одлучивању, иначе Кина је пре неки дан запретила ветом у случају увођења санкција Ирану.
Свет се променио XXI век ће бити сасвим другачији од XX века.

Cekaj, pa kako sad ovo??? KAD????????????????

Слажем се,само не би требало нашој деци да остављамо тај проблем!

E, to je sustina!!! NE SMEMO, SRBI MORAJU VRATITI KOSOVO KAKO ZNAJU I UMEJU!!!!!!!!

Шиптарске хорде се КОНТИНУИРАНО организују ради убијања и разбојништава према Србима ЈОШ ОД ПРИЗРЕНСКЕ ЛИГЕ - а то је било мЛого давно... тако да је 17.март 2004. само ФИНИШ уз НЕСЕБИЧНУ ПОМОЋ И АСИСТЕНЦИЈУ САД и НАТО.

Nije to finis, brate moj, nikako, za njih jos nije kraj, vec samo nekoliko puta pomenuo i s kojim razlogom, oni su zbog udavljenih decaka koji su kao "ubili Srpske dzukele" napravili haos, i samo napravili izgovor za novi egzodus, to su zivotinje, oni koji su prvi napali Srbe su i udavili tu decu!!! A sta smo mi trebali da napravimo za Gorazdevac??? DA IH ZATREMO!!!!!!!


Kakvi su oni srpski ?


Škorpioni četiri dana od početka NATO bombardovanja Jugoslavije, 28. marta 1999. godine, u gradu Podujevu, u prištinskom okrugu na severoistoku Kosova, masakrirano je 14-oro žena i dece albanske nacionalnosti...


Državne bezbednosti Srbije, MUP-a, vojske i organa vlasti: "Početkom aprila 1999. na našu teritoriju dolazi 175. pešadijska brigada iz Leskovca, sastavljena isključivo od rezervnog sastava, i od tada tu teritoriju drži pod kontrolom. Nekoliko dana potom u selo Žegra stižu tri autobusa dobrovoljaca, dovodi ih neki pukovnik Subotić, s crvenom beretkom. Prvog dana su zauzeli albanske kuće u zaseoku Žegre, u selu Šurlane, pobili nekoliko staraca koji su ostali da čuvaju kuće i silovali jednu trinaestogodišnju devojčicu."

Curo, alooo, citas li ti postove na temi ili si toliko "zaslepljena patriotizmom"??? Znas li ti sta STE nam radili??? I jos uvek nam radite??? I ne planirate zavrsiti????

srbi vec kontrolisu sever, koji je praktcino deo srbije, sada se treba skoncentrisati na ostale strateske tacke

Sa Sutanovcem, ni Kopnenu zonu (kako smo pre nekoliko dana i videli) ne mogu pravilno da osiguraju i zastite i ono malo Srba, kada se uspostavi kontrola nad CELOM MITROVICOM, Gnjilanom i Pristinom, e, to ce biti POVRATAK NA KOSOVO.....

Samo da te podsetim STA je Zabranjeno: "diskriminacija po bilo kom osnovu, a naročito po nacionalnom poreklu ili identitetu, veroispovesti, invaliditetu (psihičkom ili fizičkom), starosti, polu, seksualnoj orijentaciji, rasi ili etničkom poreklu, boji kože, političkom ili drugom uverenju, imovinskom stanju, kulturi, jeziku"

Ti si me prijavio, a???

Toliko je Sipama trn u oku kad je neko protiv njih, pa i u virtuelnom svetu se us.eru za svoju zastavu???!


Videcemo, videcemo, ako Tadic nesto ucini sa Kosovom, ja cu mu biti do kraja zivota zahvalan, i progutacu sve one lose reci o njemu.... Iako nemam tako duboko grlo za te reci, koje je zasluzio!!!!

Нема се капацитет за то, а ни власт која би потражила партнера у то име.

Vlast ce pasti... A Kosovo se dici.... z;)


ja mislim da je obrnutoz:poz:

Cekajte nas.... Mi dolazimo... Da nas pobijete.... z:poz:
 
Mi samo zelimo svoje, kako bi ti reagovao dragi Susjede, kada bi ti Srbi sutra trazili Slavoniju, a ljudi odatle se slozili i zahtevali nezavisnost??? Ajde, odgovori mi.... z:)

Vrlo jednostavno, pucao bih na vas kao i prošli put kad ste "tražili Slavoniju".

Isto kao što bi i Srbi pucali na mene da dođem tražiti Zemun, ili tako neke gluposti.
 
Vrlo jednostavno, pucao bih na vas kao i prošli put kad ste "tražili Slavoniju".

Isto kao što bi i Srbi pucali na mene da dođem tražiti Zemun, ili tako neke gluposti.

Ti bi sta........:eek:

Sto bi rekao onaj ShuNATOvac-nemoj da ti izvrnem te hulahopke i da te ishamaram po guzi:hahaha::hahaha1::cepanje:

A primer ti je :hahaha:

ja mislim da je obrnutoz:poz:

:cepanje:
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
nemora da bude. možda ratna sreća ovaj put bude na vašoj strani z:mrgreen:

Ти се поклопи о ратној срећи....уз помоћ америчке команде, авакса и остатка логистике..сте једва успели да шаку Срба (који су били наоружани) протерате...
Једини за шта сте били стручњаци...је убијање цивила (месићево помиловање)
z:hm:
 
Vrlo jednostavno, pucao bih na vas kao i prošli put kad ste "tražili Slavoniju".

Isto kao što bi i Srbi pucali na mene da dođem tražiti Zemun, ili tako neke gluposti.


Od koga to tražili !?

Sami od sebe ?

Ne preteruj sa tim briljantnim postovima. Nema šta da traže ni od koga ono što je Srbsko. Ono što ste oteli nožem, kamom i pištoljem biće isto sa tim zapečaćeno ali srbskom rukom.

To što si TI pucao..... znači da si tetrorista a nadam se da si upoznat kakve se sve mere danas upotrebljavaju protiv terorizama i terorista.

Moraš da znaš onu najbitniju činjenicu a koju pokušavaš da sakriješ sam od sebe. Od svih Hrvata danas, to jest od stanovništva Hrvatske koji tvrde da su Hrvati, 3/4 su pokatoličeni Srbi koji odlično znaju svoje poreklo i sasvim su svesni šta se sa njima sve dešavalo u prošlosti. Oni nemaju nikakve veze sa Srbima, poturčenim muslimanima u bivšoj Bosni i Hercegovini, jer se taj proces dešavao pre 300 i više godina, dok je pokatoličenje Srba vršeno sredinom i krajem XIX veka, i ceo XX vek što je bliska prošlost a samim tim nije potrebna neka naročita sloboda mišljenja i govora da bi se svi oni setlili svojih predaka, vere i ko su i šta su.
 
Poslednja izmena:
Od koga to tražili !?

Sami od sebe ?

Ne preteruj sa tim briljantnim postovima. Nema šta da traže ni od koga ono što je Srbsko. Ono što ste oteli nožem, kamom i pištoljem biće isto sa tim zapečaćeno ali srbskom rukom.

To što si TI pucao..... znači da si tetrorista a nadam se da si upoznat kakve se sve mere danas upotrebljavaju protiv terorizama i terorista.

Moraš da znaš onu najbitniju činjenicu a koju pokušavaš da sakriješ sam od sebe. Od svih Hrvata danas, to jest od stanovništva Hrvatske koji tvrde da su Hrvati, 3/4 su pokatoličeni Srbi koji odlično znaju svoje poreklo i sasvim su svesni šta se sa njima sve dešavalo u prošlosti. Oni nemaju nikakve veze sa Srbima, poturčenim muslimanima u bivšoj Bosni i Hercegovini, jer se taj proces dešavao pre 300 i više godina, dok je pokatoličenje Srba vršeno sredinom i krajem XIX veka, i ceo XX vek što je bliska prošlost a samim tim nije potrebna neka naročita sloboda mišljenja i govora da bi se svi oni setlili svojih predaka, vere i ko su i šta su.


Pa kako onda te 3/4 glasalo za HDZ onomad? :sanke:
 
Vrlo jednostavno, pucao bih na vas kao i prošli put kad ste "tražili Slavoniju".

Isto kao što bi i Srbi pucali na mene da dođem tražiti Zemun, ili tako neke gluposti.

Ti pucao?? Jedino mozda gasovima iz tvoje debele.... da neutralises i rasteras "neprijatelja". :hahaha:

No, ne vredi sa tobom, dobro je, i od tebe cemo se malo odmoriti, da ne nastavis da spominjes Zemun i njegovu nezavisnost.... z:)


Ti bi sta........:eek:

Sto bi rekao onaj ShuNATOvac-nemoj da ti izvrnem te hulahopke i da te ishamaram po guzi:hahaha::hahaha1::cepanje:

A primer ti je :hahaha:



:cepanje:

I oteras u cosak :hahaha:

I ja bi pisao nesto , ali se bojim od ovog glavonje da me ne prijavi :)

E, zato cu ja, kad nije on.... z:)

Koja si ti plačljiva sisa :lol:

Licemeru!


:cepanje:

Kakav je to shiptar koji se ne boji?
To nije shiptar.

To je neka poturica garant.. z;)


Ти се поклопи о ратној срећи....уз помоћ америчке команде, авакса и остатка логистике..сте једва успели да шаку Срба (који су били наоружани) протерате...
Једини за шта сте били стручњаци...је убијање цивила (месићево помиловање)
z:hm:

Naravno, ali platice za to, hoce bogami....


Od koga to tražili !?

Sami od sebe ?

Ne preteruj sa tim briljantnim postovima. Nema šta da traže ni od koga ono što je Srbsko. Ono što ste oteli nožem, kamom i pištoljem biće isto sa tim zapečaćeno ali srbskom rukom.

To što si TI pucao..... znači da si tetrorista a nadam se da si upoznat kakve se sve mere danas upotrebljavaju protiv terorizama i terorista.

Moraš da znaš onu najbitniju činjenicu a koju pokušavaš da sakriješ sam od sebe. Od svih Hrvata danas, to jest od stanovništva Hrvatske koji tvrde da su Hrvati, 3/4 su pokatoličeni Srbi koji odlično znaju svoje poreklo i sasvim su svesni šta se sa njima sve dešavalo u prošlosti. Oni nemaju nikakve veze sa Srbima, poturčenim muslimanima u bivšoj Bosni i Hercegovini, jer se taj proces dešavao pre 300 i više godina, dok je pokatoličenje Srba vršeno sredinom i krajem XIX veka, i ceo XX vek što je bliska prošlost a samim tim nije potrebna neka naročita sloboda mišljenja i govora da bi se svi oni setlili svojih predaka, vere i ko su i šta su.

Pa naravno, apsolutna istina. ;)

Pleme shvata samo silu.....

Trebace im dosta da razumeju.... Ali razumece.... :zskace: :zskace:
 
Pogresno sam se izrazio, posto ni prve 30 milijarde jos nisu legle na racun...
A i dosta smo ratovali, suvise.Dajte malo da se mnozimo.

Malo mi se smucio taj izgovor o (ne)ratovanju, ustvari,vracanju Svete Zemlje, ne nameravamo mi sad ponovo da ratujemo sa svima odjednom i pravimo se "sila", kad nismo, i kad nas je DOS dokrajcio apsolutno, ali da vratimo Kosovo, MORAMO....

Pa brate, ako ti je jeb.anje draze od toga, mnozi se, samo sto to ne znaci "mnozenje", vec obicna rec koju sam sad vec upotrebio, jer se godisnje na abortuse izgubi jedan Nis....

Ali, nemoj sada, molim te, da pocinjemo o tome, u jednoj ovakvoj temi.
 

Back
Top