Da li se zene muvaju na pricu ili je to iluzija?

a neverovatno je kako muskarci padaju na komplimente, hihihi, UZAS!!!! kao male devojcice:) kad proradi muska tastina, muska sujeta...JAO....
prica meni drug: znas, rekla mi je- ti si musko kompletno, ne ko onaj moj bivsi, bla bla...kaze, ti si baja, u svakom smislu....
i onda nastavlja da mi prica sta mu je sve rekla, sav pun sebe i na desetom nebu. a ja ga slusam i smeskam se. a sta da mu kazem? riba mu se uvukla pod kozu, napravila da misli kako je u njenom zivotu naj naj naj naj musko koje je srela ikad..pa neka...njemu lepo i sav mi bude sladak kad tako odlepi za nekom..samo sto se do sada hiljadu puta ispostavilo da su mu samo pricale pricice:) hihih, aon, srculence, verovao:)
 
prica meni drug: znas, rekla mi je- ti si musko kompletno, ne ko onaj moj bivsi, bla bla...kaze, ti si baja, u svakom smislu....
i onda nastavlja da mi prica sta mu je sve rekla, sav pun sebe i na desetom nebu. a ja ga slusam i smeskam se. a sta da mu kazem? riba mu se uvukla pod kozu, napravila da misli kako je u njenom zivotu naj naj naj naj musko koje je srela ikad..pa neka...njemu lepo i sav mi bude sladak kad tako odlepi za nekom..samo sto se do sada hiljadu puta ispostavilo da su mu samo pricale pricice hihih, aon, srculence, verovao

Ma choveche, vidim ja gde greshim .. tako i ovaj sinoc, jedno pet puta mi je rekao - reci mi neshto lepo .. a ja se smeshkam, nemam pojma shta da mu kazem, a ne bih da izmishljam .. tako da bi trebalo da poradim na tom uvlachenju ..
 
Vesela_zena_beogradska:
Ma choveche, vidim ja gde greshim .. tako i ovaj sinoc, jedno pet puta mi je rekao - reci mi neshto lepo .. a ja se smeshkam, nemam pojma shta da mu kazem, a ne bih da izmishljam .. tako da bi trebalo da poradim na tom uvlachenju ..

ma nek oni porade na uvlacenju tebi ;) :D
salim se...nego, stvarno mi je jadno kako se tope, sepure, pomisle da je istina..ljudi moji...ovo ne pricam iz svog iskustva, ja ne delim komplimente i sl, nego iz indirektnih iskustava ljudi oko mene, sto muskaraca sto zena...
 
Warden_Assasin:
Tako cu i ja od sada.... nisam bas delila komplimente, niti volim da meni neko deli komplimente(uh, mrzim shlihtare....) ali cu poceti tako sa muskarcima, pa da vidim dokle ce to ici... samo da ne preteram :)
ej,znam jednu malu, tvoje godista,pankerka jedna,mnogo je lukava...sve je interesuje, nabija ti se pod facu,ne znas sta da pomislis..i samo prosipa komplimente..valjda ce tako dok je neko onako bas dobro ne prichepi.. ;)
 

Back
Top