Da li se zene muvaju na pricu ili je to iluzija?

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Zene se muvaju na pricu, da li je to stvarno tako ili je to zenski izgovor za dobro torbanje, a da to sve bude fino sakriveno, kao zaveo je pricom.

Cesto se cuju price kako muskarac zavede pricom, pa me zanima kad dodje do seksa i njemu se nece dici da li bi vas on i dalje zadovoljavao svojom pricom ili bi se vi trudile da dignete kitu?
 
Pa ne..pricha sluzi da se ti pospesh pepelom i laskash joj ali ne providno..kako je dobra u svim delovima ali naravno ti ne zelish nju samo zbog toga...bla,bla..itd.,itd.,...
Zene to uzbudjuje da im stalno kenjash kako su naj ali zavijeno u oblandu da deluje iskreno.
Mislim da u suhstini pricha joj dodje kao izgovor da joj se nisi samo dopao tek tako ili zbog necheg koristoljubivog....nego kao "pricha je navela"....
 
Enfroz2891.:
Pa ne..pricha sluzi da se ti pospesh pepelom i laskash joj ali ne providno..kako je dobra u svim delovima ali naravno ti ne zelish nju samo zbog toga...bla,bla..itd.,itd.,...
Zene to uzbudjuje da im stalno kenjash kako su naj ali zavijeno u oblandu da deluje iskreno.
Mislim da u suhstini pricha joj dodje kao izgovor da joj se nisi samo dopao tek tako ili zbog necheg koristoljubivog....nego kao "pricha je navela"....


E to si se malo zeznuo, nisu one toliko glupe. Ima fora koje prodju, ali ako iskreno to ne mislis to prodje samo par puta, a i cemu sve ako ti se ne svidja, samo mucis kitu.
 
Nekad i to .. ma nemam ja volje da se zamlacujem sa nekim chija mi kita ne ispunjava bar okvirno neke moje zelje ... retki su oni sa kojima cu da vodim prazne priche a da ne pozelim i seks, a chim mi se javi ta zelja odmah hocu da znam i kakvim argumentima gospodin raspolaze. Negde sam vec ranije pisala da je za mene mushkarac pre svega muzjak. Ne i jedino to, da se razumemo.
 
Sad mi nesto pade na pamet: ti bi zaradila grdne pare kao modni kreator...Krojila bi dzins koji bi u predelu shlica ima merne podeoke, tako da bi svima odmah bilo jasno kolika tu budza zapravo strci iz gacona.

Da se ja pitam muskarci ne bi ni nosili pantalone, a ni gace .. tako da se lepo odmah vidi shta ko ima ..

Dobar dan

Dobar dan

(bacam pogled na kitu)

Ako je kita po mojoj meri nastavljam razgovor .. ako nije .. zavrshim po kratkom postupku.
 
Moze prica i te kako da bude korisna.Ako imas dobru zvaku,uz to si smeker,svidis se devojci mozes da racunas da ces da je torbas samo tako.Koliko samo ja znam riba koje su pale na pricu........Ali tako to ide u zivotu.Treba godina i godina iskustva da naucis da pricas dobre pricice,i da provalis kada ti neko prica pricice.........
 
Pa, mislim, pitanje je previse suzeno... Koliko god mislila da kao laskanje mi nista ne znaci, ipak mi je lepo da cujem tako nesto o sebi... Ali, da bih samo zbog toga otisla s nekim u krevet-tesko, (a da prethodno i ja nisam imala tu ideju).
K'o sto kaze Enfroz: "U sushtini ako se ti njoj ne dopadnesh pricha je dzaba...a samo zbog priche da se dopadnesh-teshko."
Ali, ako sam imala tu nameru sama, nema potrebe da mi neko prica price itd...
 
Pa ne znam sta da ti kazem. Kad sam bio klinac, najbolje mi je bilo da cutim i ljubim. Ustvari, uglavnom je samo trebalo da joj dam priliku da mi se priblizi - i to je bilo to.

Kad sam odrastao, zvaka je postala bitna. Malo humora i - opa ;) Mada mislim da ako ne dobijes prolaznu ocenu na izgled i stav (preporucujem arogantan ali kavaljerski), nece je nikada ni zanimati sta imas u pantalonama.
 
sinnkе:
Zene se muvaju na pricu, da li je to stvarno tako ili je to zenski izgovor za dobro torbanje, a da to sve bude fino sakriveno, kao zaveo je pricom.

Cesto se cuju price kako muskarac zavede pricom, pa me zanima kad dodje do seksa i njemu se nece dici da li bi vas on i dalje zadovoljavao svojom pricom ili bi se vi trudile da dignete kitu?

kad porastes, kas`ce ti se ;)
 

Back
Top