Da li se zene muvaju na pricu ili je to iluzija?

Pa malo njih ces smuvati, ako odmah pokazes da si za ozbiljnu vezu. Makar bio i Apolon. Isto kao i sa vama. Uopste se ne razlikujemo toliko. Nalaze se svuda, a pocnes neobaveznim muvanjem, pa ako ste par onda ste par. Stvarno ne mogu da verujem da pisem ove stvari. Sta je vama muskarcima? Citala sam neke teme na forumu ovih dana i potpuno sam zbunjena. Poznavala sam neke likove, nimalo ruzni, niti glupi. Cak naprotiv. Ali su mi vrlo brzo pricali o takvim stvarima da sam ja, bukvalno, zbrisala. Bez opterecivanja, pa sta bude.
 
MYOB:
Pa malo njih ces smuvati, ako odmah pokazes da si za ozbiljnu vezu. Makar bio i Apolon. Isto kao i sa vama. Uopste se ne razlikujemo toliko. Nalaze se svuda, a pocnes neobaveznim muvanjem, pa ako ste par onda ste par. Stvarno ne mogu da verujem da pisem ove stvari. Sta je vama muskarcima? Citala sam neke teme na forumu ovih dana i potpuno sam zbunjena. Poznavala sam neke likove, nimalo ruzni, niti glupi. Cak naprotiv. Ali su mi vrlo brzo pricali o takvim stvarima da sam ja, bukvalno, zbrisala. Bez opterecivanja, pa sta bude.

Nudili ti ozbiljnu vezu a ti pobegla?

Verujem još jedno preterivanje. Mada ih nisi opisala u superlativima što je verujem posledica da nisu nešto.
Držaću se otvorene priče od početka, makar ispao najveći smarač.
 
Necete verovati ali zaista postoje devojke koje padaju na pricu. Moja najbolja drugarica je totalno otkacila za jednim tipom koji joj je sklopio neku (po mom misljenu) baljezgariju. A samo jedan dan pre toga smo nesto pricale o njemu i iz te price sam shvatila da je on uopste ne privlaci.
Covek joj je ispricao neku bajkicu i na kraju dobio ono sto je zeleo-sex
 
Enfroz2891.:
Pa ne..pricha sluzi da se ti pospesh pepelom i laskash joj ali ne providno..kako je dobra u svim delovima ali naravno ti ne zelish nju samo zbog toga...bla,bla..itd.,itd.,...
Zene to uzbudjuje da im stalno kenjash kako su naj ali zavijeno u oblandu da deluje iskreno.
Mislim da u suhstini pricha joj dodje kao izgovor da joj se nisi samo dopao tek tako ili zbog necheg koristoljubivog....nego kao "pricha je navela"....
nisam imala zivaca da citam dalje, pa ako je neko vec kometarisao navedeni post, zanemarite
ali
moram da primetim da je covek potpuno u pravu..zene uzbudjuje to da im se prica da su naj, ali zavijeno i td
jedina je kvaka sto i muskarci vole to isto
da li znate i jednog muskarca koji radije ne bi cuo nesto lepo, pozitivno i pohvalno o sebi, nego pokudu, ili ravnodusnost?
mislim..kako se zene muvaju..sam izraz aludira na neku prevaru..neki trik ..neku foru na koju ces da maznes nesto sto ti ne pripada...
nemam pojma da li u vasim zivotnim koncepcijama postoji uopste nesto kao potreba za kontaktom, za ljubavlju, za sexom, za druzenjem..potreba koja je i zenska i muska..potreba koja je ljudska...i ako pruzis onom drugom osecaj da cenjen i da vredi, on ce se osecati dobro i zelece ponovo da oseti isto ..i trazice isto drustvo
a ako si spreman da se potrudis, da pricas, ocito postoji nesto sto ti je zaista vredno truda pobogu, ne moze sve biti laz
(iz price su izuzeti pickopacenici i klinci koji kenjaju da bi se ogrebali za snosaj)
to je prirodan pocetak svake veze..u pocetku ne poznajemo one sa kim flertujemo..tek u njima trazimo sopstveni odraz..sto je taj odraz lepsi, to su veci izgledi da formira nekakav odnos, koji ce mozda dovesti do pravog upoznavanja i iskrenog vezivanja.a mozda i nece:)

problem i jese to mnogo ljudi nikad ne predje u tu drugu fazu..gde istinska zainteresovanost podrazumeva i prijateljstvo, i brigu, i neznost i jos kojesta..vec zauvek ostaje na nivou koristenja druge osobe kao sredstava da dodje do neke koristi-sexualne, materijalne, besplatne kucne pomocnice, itd, itd
 

Back
Top