Da li se SAD moze raspasti?

Askari

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.604
SAD je slozena drzava u kojoj jos vlada mrznja i netrpeljivost iz davnog gradjanskog rata Sjevera i Juga. To je velika polarizacija jer juznjaci i sjevernjaci nemaju istu kulturu, tako da posebno juznjaci ne vide zajednicku drzavu Ameriku jer je ona i Ustavom osnovana kao slozena drzava.
 
mi ameri dajemo nukl. podmornice osijima da napravimo ww3 kini, jer sa rusijom nemamo muda! - u toku je indoktrinacija osija, trebace vreme da se pripreme za rat koji je neminovan odavde https://www.zerohedge.com/geopoliti...managers-always-try-make-peace-seem-unnatural

... pitajte me, sve znam...
ali spremamo se za armagedon sto je moja zivotna mislija, da ga raskrinakam, lokacija -
[HAR]makedonija, STO JE TEK U NAJAVI, spremite se! - rusi moraju da dodju@!
 
SAD je slozena drzava u kojoj jos vlada mrznja i netrpeljivost iz davnog gradjanskog rata Sjevera i Juga. To je velika polarizacija jer juznjaci i sjevernjaci nemaju istu kulturu, tako da posebno juznjaci ne vide zajednicku drzavu Ameriku jer je ona i Ustavom osnovana kao slozena drzava.
Na dobrom su putu prema građanskom ratu ili raspadu na proste faktore!Ameriku je držao zakon i Berza a popušili su rodnu ideologiju i sad je sve u rasulu:(
 
Balkanizacija usa
Balkanizacija od USA.PNG
 

Back
Top