da li sam se udala za pogresnog

Ukoliko si sigurna (a očigledni jesi) da sa tvojim brakom nešto nije u redu, onda si se "udala za pogrešnog". To što ti svog supruga voliš na određen način, nije dovoljno da bi bila serćna. Ja sam u braku 9 god. i znam da sam napravila pogrešan izbor. ali nebih sad o meni. Pitanje je da li ti stvarno voliš BIVŠEG, ili ti je jednostavno potrebno da VOLIŠ, a bivši tu dođe kao neki izgovor( s obzirom da niste u nekom kontaktu).
Preporučujem ti da prvo sagledaš svoje odnose u braku, da vidiš da li želiš takvog čoveka pored sebe celog života, pa ako odlučiš da ti je bolje bez njega, ti mu to otvoreno reci. Nemoj živeti u lažima i zavaravati i sebe i druge. Imate dete i morate da mislite na njega i njegovu budućnost.A ako brak ne funkcioniše, možda je bolje razvesti se dok su deca mala.
Tvoj bivši dečko, ukoliko te zaista i dalje voli, imaće razumevanja i strpljenja.
NEKA LJUBAV POBEDI!
SREĆNO!

У сваком случају неко ће да нахебе и да пати. Дал ти, што би било некако најправедније, Дал твој садашњи муж, ... твоје дете у сваком случају.
Многе жене, кад крену да траже срећу, једноставно је прегазе првим кораком. Па после пате, ил унесрећују друге. Брак је дивна ствар.
 
Ne i mislim da necu nikada,jer i da hocu da se razidjemo ja nesmem

:dontunderstand:

Od njega...preti :(


A sigurne kuće, policija ???

U braku sam 3.5 godine, i imam dete od 2.5 godina.Kada sam se udala, mislila sam da je on taj pravi. Sada vise tako ne mislim. Volim drugog, i to ne bilo kojeg drugog, vec muskarca sa kojim sam se zabavljala dok sam studirala, cak smo ziveli zajedno godinu ipo dana. Ostavila sam ga tada, bez ikakvog posebnog razloga, jednostavno sam zelela da se provodim, a ne da budem vezana tinejdzerka. A voleli smo se ludacki, svi su iz okoline mislili da cemo zavrsiti zajedno zauvek.On je patio i zeleo je da me vrati, ali sam ja mislila da je sve to bezveze. Svaki dan mislim na njega vec vise od godinu dana, bukvalno ga sanjam svaku noc. Jedini kontakt koji imamo je sto jedan drugom obavezno cestitamo rodjendane preko poruka mobilnim telefonom. I to je sve. Ne zivimo u istom gradu, tako da nemamo priliku ni da se slucajno sretnemo.Volim svog muza na odredjeni nacin, slazemo se, postujemo se i ne svadjamo se skoro nikad, ali nije to ona vrsta ljubavi koju sam ocekivala u zivotu sa covekom sa kojim cu ziveti zauvek.A znam da je "bivsi" bas takav kakvog sam oduvek htela, samo to nisam ranije znala.On je jedini covek sa kojim bih mogla da budem potpuno srecna. Znam da je on tokom svih ovih godina imao samo dve devojke, i znam da je to zbog mene, mada on to nece da prizna (imamo jos uvek zajednicke prijatelje).I zaista ga volim, i svako jutro se budim nesrecna jer nije pored mene kao u snovima.Pomozite mi, posavetujte me, zaista mi je potrebno. Ne znam vise sta da mislim, kako da se ponasam, sta da radim, ocajna sam. :?:

Džabe saveti kada nećeš prihvatiti ...
Stisni i otkači se ....
 
U braku sam 3.5 godine, i imam dete od 2.5 godina.Kada sam se udala, mislila sam da je on taj pravi. Sada vise tako ne mislim. Volim drugog, i to ne bilo kojeg drugog, vec muskarca sa kojim sam se zabavljala dok sam studirala, cak smo ziveli zajedno godinu ipo dana. Ostavila sam ga tada, bez ikakvog posebnog razloga, jednostavno sam zelela da se provodim, a ne da budem vezana tinejdzerka. A voleli smo se ludacki, svi su iz okoline mislili da cemo zavrsiti zajedno zauvek.On je patio i zeleo je da me vrati, ali sam ja mislila da je sve to bezveze. Svaki dan mislim na njega vec vise od godinu dana, bukvalno ga sanjam svaku noc. Jedini kontakt koji imamo je sto jedan drugom obavezno cestitamo rodjendane preko poruka mobilnim telefonom. I to je sve. Ne zivimo u istom gradu, tako da nemamo priliku ni da se slucajno sretnemo.Volim svog muza na odredjeni nacin, slazemo se, postujemo se i ne svadjamo se skoro nikad, ali nije to ona vrsta ljubavi koju sam ocekivala u zivotu sa covekom sa kojim cu ziveti zauvek.A znam da je "bivsi" bas takav kakvog sam oduvek htela, samo to nisam ranije znala.On je jedini covek sa kojim bih mogla da budem potpuno srecna. Znam da je on tokom svih ovih godina imao samo dve devojke, i znam da je to zbog mene, mada on to nece da prizna (imamo jos uvek zajednicke prijatelje).I zaista ga volim, i svako jutro se budim nesrecna jer nije pored mene kao u snovima.Pomozite mi, posavetujte me, zaista mi je potrebno. Ne znam vise sta da mislim, kako da se ponasam, sta da radim, ocajna sam. :?:

To ne bira pamet nego srce....
Mnogi imaju takve dileme, ali sad je i dete tu, svakom roditelju je dete najvažnija stvar na svetu, mnoge stvari smo žrtvovali zarad toga. I sam pomislim na svakojake đakonije, provode i sl, ali kad bilo koje od moje dece obavije ruke oko mog vrata i kaže mi 'moj tata' - sve bivše (pa i one zbog kojih mi ponekad srce zadrhti I sekundarna pamet ukruti) su jednostavno - bivše.
Krenula si negde, ne vraćaj se, povratak je u glavnom bolan za nekoga.
 

Back
Top