da li sam se udala za pogresnog

Svojevremeno si zeljela provod i dobila si ga !

Time si unistila svoje mogucnosti da izgradis, pravu vezu !

Sad sto je tu je, budi kao velika vecina zena, cangrizava, kucna krvopija!

Sanse da opet izgradis tu staru vezu na kvalitetan nacin su ti 0,00% !

Citiracu ti jednog Francuskog pisca:
"Znam da se izgubljena prilika ponovo ukazuje, ali da se prenaglo napravljeni korak ne moze ispraviti"




I moj potpis govori mnogo.Nema coveka koji se nikad nije pokajao za nesto sto je uradio ili nije u svom zivotu.

Kuku,ja sad tek vidim od kad je ova tema!
 
U braku sam 3.5 godine, i imam dete od 2.5 godina.Kada sam se udala, mislila sam da je on taj pravi. Sada vise tako ne mislim. Volim drugog, i to ne bilo kojeg drugog, vec muskarca sa kojim sam se zabavljala dok sam studirala, cak smo ziveli zajedno godinu ipo dana. Ostavila sam ga tada, bez ikakvog posebnog razloga, jednostavno sam zelela da se provodim, a ne da budem vezana tinejdzerka. A voleli smo se ludacki, svi su iz okoline mislili da cemo zavrsiti zajedno zauvek.On je patio i zeleo je da me vrati, ali sam ja mislila da je sve to bezveze. Svaki dan mislim na njega vec vise od godinu dana, bukvalno ga sanjam svaku noc. Jedini kontakt koji imamo je sto jedan drugom obavezno cestitamo rodjendane preko poruka mobilnim telefonom. I to je sve. Ne zivimo u istom gradu, tako da nemamo priliku ni da se slucajno sretnemo.Volim svog muza na odredjeni nacin, slazemo se, postujemo se i ne svadjamo se skoro nikad, ali nije to ona vrsta ljubavi koju sam ocekivala u zivotu sa covekom sa kojim cu ziveti zauvek.A znam da je "bivsi" bas takav kakvog sam oduvek htela, samo to nisam ranije znala.On je jedini covek sa kojim bih mogla da budem potpuno srecna. Znam da je on tokom svih ovih godina imao samo dve devojke, i znam da je to zbog mene, mada on to nece da prizna (imamo jos uvek zajednicke prijatelje).I zaista ga volim, i svako jutro se budim nesrecna jer nije pored mene kao u snovima.Pomozite mi, posavetujte me, zaista mi je potrebno. Ne znam vise sta da mislim, kako da se ponasam, sta da radim, ocajna sam. :?:
ovo je potpuno ista situacija od meni jedne drage prijateljice....pa cu ti preneti njen `recept` za potpunu srecu
sa muzem/porodicom je i dalje,sve super,stancuju kao i obicno,a sa tom starom ljubavi je postala ljubavnica.
i svima dobro.ona mi kaze da je potpuna i srecna
 
Ne vredi nikako..mislim da je svaki dan sve gore. Bebica mi ima 3 meseca on je ni jednom presvukao, a i kada je uzme kuka kako ga bole ledja i vecito je umoran.. Jesam mlada ali ne treba trpeti sve to i posle svake svadje uvrede...

Ovo bi bilo totalno nebitno, da vi na ostalim nivoima funcionišete kako treba. Međutim, kod vas toliko škripi, da je on izjavio da bi radije živeo sa mamom nego sa ženom, tako da ja uopšte nemam ideju kako ste rešili da napravite bebca. Odakle vam ideja da ulazite u brak?
 
U braku sam 3.5 godine, i imam dete od 2.5 godina.Kada sam se udala, mislila sam da je on taj pravi. Sada vise tako ne mislim. Volim drugog, i to ne bilo kojeg drugog, vec muskarca sa kojim sam se zabavljala dok sam studirala, cak smo ziveli zajedno godinu ipo dana. Ostavila sam ga tada, bez ikakvog posebnog razloga, jednostavno sam zelela da se provodim, a ne da budem vezana tinejdzerka. A voleli smo se ludacki, svi su iz okoline mislili da cemo zavrsiti zajedno zauvek.On je patio i zeleo je da me vrati, ali sam ja mislila da je sve to bezveze. Svaki dan mislim na njega vec vise od godinu dana, bukvalno ga sanjam svaku noc. Jedini kontakt koji imamo je sto jedan drugom obavezno cestitamo rodjendane preko poruka mobilnim telefonom. I to je sve. Ne zivimo u istom gradu, tako da nemamo priliku ni da se slucajno sretnemo.Volim svog muza na odredjeni nacin, slazemo se, postujemo se i ne svadjamo se skoro nikad, ali nije to ona vrsta ljubavi koju sam ocekivala u zivotu sa covekom sa kojim cu ziveti zauvek.A znam da je "bivsi" bas takav kakvog sam oduvek htela, samo to nisam ranije znala.On je jedini covek sa kojim bih mogla da budem potpuno srecna. Znam da je on tokom svih ovih godina imao samo dve devojke, i znam da je to zbog mene, mada on to nece da prizna (imamo jos uvek zajednicke prijatelje).I zaista ga volim, i svako jutro se budim nesrecna jer nije pored mene kao u snovima.Pomozite mi, posavetujte me, zaista mi je potrebno. Ne znam vise sta da mislim, kako da se ponasam, sta da radim, ocajna sam. :?:

Izbij tu ideju iz glave:

1) napravila si taj izbor- ako si mogla da ga ostavis, znaci da ti nije znacilo toliko....S vremenom imamo tendeciju da stvari vidimo boljim nego sto su bile...
Inace mi je moto - ako su osobe mogle da se razdvoje-znaci da ljubav nijebila prava. Ili, sto je puklo jednom-puce opet!

2) seti se zasto si se udala za muza.... i probaj da ga napravis brak sto boljim moguce^^

Sumnje ti nece doneti nista dobro.... Da li "pravi" postoji je opet pomalo iluzija. Sa svakim postoje bolje i losije stvari...

- - - - - - - - - -

Nikako ostaviti muza.... tvoj brak je DOBAR.
 

Back
Top