Da li postoje Mr. i Ms. Perfect?!

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.801
Okej postoji @PerfectOne, za nju znamo :cool:, ali da li po vama postoje baš uber savršeni muškarci i žene ili biste svima našli neku manu?!

Šta biste dodali ili oduzeli muškarcima i ženama koje poznajete?!
Ajde da vidimo.:ceka:

1704381489600.png
 
Okej postoji @PerfectOne, za nju znamo :cool:, ali da li po vama postoje baš uber savršeni muškarci i žene ili biste svima našli neku manu?!

Šta biste dodali ili oduzeli muškarcima i ženama koje poznajete?!
Ajde da vidimo.:ceka:

Pogledajte prilog 1475846
Meni moja stalno prica da sam lep, uspesan, inteligentan, dobar, veran, dobar u krevetu i pun ljubavi.
Ali mi cesto kaze i konju, idiote, neotesanko, seljaku jedan, i slicni epiteti.
Mora da postoji balans :D
 
Okej postoji @PerfectOne, za nju znamo :cool:, ali da li po vama postoje baš uber savršeni muškarci i žene ili biste svima našli neku manu?!

Šta biste dodali ili oduzeli muškarcima i ženama koje poznajete?!
Ajde da vidimo.:ceka:

Pogledajte prilog 1475846
svi mi volimo da upoznamo zenu koja nije sablon bas kao i sto one traze isto al' iz njihovog ugla gledanja.... problem je kad se pomesaju percepcije i kad se pomesa duhovno i telesno, trenutno i vecno, naklonost i strast, pomesa stvarni zivot i fantazija. onda ide laz, ide uobrazilja, ide tripovanje, ide ubedjenje, ide principijelna nekarakternost.... na kraju ide ocaj, pa onda besmisao, i u epitafu zaborav.... dok nas nesto mnogo kasnije, kada mislimo da je sve iza nas ne podseti..

e, onda ide pakao secanja.
 
Ovo dodali ili oduzeli...
Vašar.
Ono što je From pisao o prodoru tržišne svesti u ljis pre više decenija, to se danas usavršilo.
Da li ima ovo ono , kakva sve meni pitanja postavljaju online, oni su smislili šta žele i onda idu od jedne do druge , analiziraju, upoređuju, sise, dupe, picu, kosu, želi li ovakav ili onakav sex, prima li ga u sve rupe, kao u velikoj prodavnici. Imaju viziju i žele lutku koja će to da isporuči.
samo eto detalj iz pitanja teme.
 
Ovo dodali ili oduzeli...
Vašar.
Ono što je From pisao o prodoru tržišne svesti u ljis pre više decenija, to se danas usavršilo.
Da li ima ovo ono , kakva sve meni pitanja postavljaju online, oni su smislili šta žele i onda idu od jedne do druge , analiziraju, upoređuju, sise, dupe, picu, kosu, želi li ovakav ili onakav sex, prima li ga u sve rupe, kao u velikoj prodavnici. Imaju viziju i žele lutku koja će to da isporuči.
samo eto detalj iz pitanja teme.
savet za filozofiju... uvek je citaj izmedju redova, nikako sa svescu da razumes, ili jos gore da se uzivis u lik mislioca.

reci su hrana, a pravljenje hrane je za nekog samo nasusna potreba da ne crkne od gladi, a za druge najcistija forma umetnosti. takva je filozofija i ona govori o sustini ljubavi vise nego bilo koja druga naucna disciplina.

moj stav, ne mora da je tacan.
 
savet za filozofiju... uvek je citaj izmedju redova, nikako sa svescu da razumes, ili jos gore da se uzivis u lik mislioca.

reci su hrana, a pravljenje hrane je za nekog samo nasusna potreba da ne crkne od gladi, a za druge najcistija forma umetnosti. takva je filozofija i ona govori o sustini ljubavi vise nego bilo koja druga naucna disciplina.

moj stav, ne mora da je tacan.
ne znam za filozofiju. ali je taj opis tržišta muško ženskih odnosa vrlo dobro opisao. ništa tu nije nejasno. ljudi su roba.
ima na sreću i onih kojima se probudi nešto ka nekome.. oni više ne gledaju tako, ne sabiraju ni oduzimaju već zavole.
 
ne znam za filozofiju. ali je taj opis tržišta muško ženskih odnosa vrlo dobro opisao. ništa tu nije nejasno. ljudi su roba.
ima na sreću i onih kojima se probudi nešto ka nekome.. oni više ne gledaju tako, ne sabiraju ni oduzimaju već zavole.
normalno. nema filozofije.
ako te zena hoce, hoce te pa makar bio grbav, slep, bez cvonjka. ako te nece dzaba ti taj mahal da joj zidas. emocionalna inteligencija nije sistematsko pametovanje dok se upoznjete vec ona tisina gde niko ne govori, a oboje znate sta se desava.

metafora, ali razumes me.
 

Back
Top