Da li partneru treba sve pruziti, ziveti za njega...

mala magdalena:
koliko god da pruzis na kraju ispadne da nisi dovoljno??????
tri meseca je malo,cak se i ne poznajete za taj period ,a sta kazes kad nekome pruzis sve ,apsolutno sve i kad si uvek tu za nekoga
i taj neko posle svega kaze"drago mi je sto sam te konacno upoznao" u negativnom smislu onog trena kad mu kazes sta ti smeta
sve treba samo * ako ti ne * tebe ce zezati
ali "to ne bira pamet nego srce"

Nije stvar da li je veza tri meseca ili manje, neko za tri meseca provede vise vremena zajedno nego neki par za godinu dana...
Pitanje je bilo jasno, ali kao i u vecini pitanja na ovu temu dobices hiljadu razlicitih odgovora jer se svi mi razlikujemo... To je donekle i dobro, ali stvar je u tome sto se kod nas ta razlika krece u sve gorem pravcu... Ljudi postaju "proevropskih" shvatanja a 99% njih nikad nije ni bilo u toj pisljivoj Evropi i nema pojma sta to znaci...
Ali ajde... mnogima su uzori glavni akteri u seriji " Sex i grad" ... zao mi ih je...
 
man_in_black:
treba ako si siguran. ako zavolis devojku daj joj bubreg ako treba! neke ce ceniti to sto im sve pruzas i volece te zbog toga. a neke ce bas zato da te iskoriste. imao sam oba slucaja. ali i u prvom moras zadrzati neke sitnice za sebe i nekad reci "NE" jer svaka devojka voli da je nekad i zeznes. da ne bi postao dosadan. surovo ali istinito.
Manje vise,da.Ali ja bih zadrzao svoj bubreg,ako nije problem...
 
Boban_bgd:
Znaci ovako... ja sam dosao do jednog zakljucka koji verovatno vecina od vas zna...ali bi hteo to da proverim...
Znaci da li partneru treba da tokom veze koja ima bar tri meseca da se pruzi sve...
Voleo bi da mi na ovo pitanje odgovara vise zenska populacija jer koliko se meni cini svet se vrti oko njih a ne oko nas...

Prvo svoja, pa tek onda necija... :wink:
Toliko.
 
Kada se zaljubis-to se jednostavno desi-spontano dajes sve-bar se meni tako desava.Ljuav ne merim kantarom.Uostalom ljude volimo ne onoliko koliko oni nama pruzaju, vec onoliko koliko mi njima dajemo..Za mene je recimo dovoljno malo paznje,malo vremena,malo posvecenosti......tek toliko da osecam da nekom nedostajem......A to je tesko naci!......Lakse je izmeriti kantarom..ili #SA KOLIKO NULA SE PISE LJUBAV?#
 
Boban_bgd:
Znaci ovako... ja sam dosao do jednog zakljucka koji verovatno vecina od vas zna...ali bi hteo to da proverim...
Znaci da li partneru treba da tokom veze koja ima bar tri meseca da se pruzi sve...
Voleo bi da mi na ovo pitanje odgovara vise zenska populacija jer koliko se meni cini svet se vrti oko njih a ne oko nas...

Ne ni posle 3 minuta,3 sata, 3 dana , 3 nedelje, 3 godine ni 30 godina
 
Boban_bgd:
Znaci ovako... ja sam dosao do jednog zakljucka koji verovatno vecina od vas zna...ali bi hteo to da proverim...
Znaci da li partneru treba da tokom veze koja ima bar tri meseca da se pruzi sve...
Voleo bi da mi na ovo pitanje odgovara vise zenska populacija jer koliko se meni cini svet se vrti oko njih a ne oko nas...


Zavisi od partnera.Veliku ulogu igra povjerenje,ako se dvoje istinski vole i vjeruju jedno drugome zasto
da ne.
 
Boban_bgd:
Znaci ovako... ja sam dosao do jednog zakljucka koji verovatno vecina od vas zna...ali bi hteo to da proverim...
Znaci da li partneru treba da tokom veze koja ima bar tri meseca da se pruzi sve...
Voleo bi da mi na ovo pitanje odgovara vise zenska populacija jer koliko se meni cini svet se vrti oko njih a ne oko nas...

"na primer???" :roll: elem,da.Sto veza za mesec?godinica=najsladjica :wink:
 

Back
Top