DA LI JE VAZNA SPOLJASNJA LEPOTA?

Ја сам безнадежни зависник "спољашње" лепоте.Презирем то.Али!Спољашња лепота није пресудна код избора девојке.
:nono:
Ne laze:lol:
Pffff:lol:
Ja sam Robin Hood, ebem kao lud, tuki mi je kao strela, cepa pedu na dva dela!:lol: I ti ces mi poverujes sve?:lol::lol::lol:
:hahaha::hahaha::hahaha:


Daj sliku:mrgreen:Ako si lepa...mozes da budes glupa koliko hoces:lol::lol::lol:
:rotf::rotf::rotf:
 
Ja takodje mislim da je vazna ali nije presudna, u 90% slucajeva momci bas izbegavaju najlepse devojke [oni prosecni momci, a to su priznacete najbolji jer prepucani frajeri i prepucane ribe ne vode nicemu] vec biraju one "prosecnije"... Tako da nemojte da vas cudi ako dobre ribe ili frajeri soliraju :bye:

Ja kad vidim predobru ribu pozdravim njen izgled ali skoro sigurno ne pokusavam nista jer me nervira kad je prepotentna... Vise volim mirne devojke skromne itd...
 
Ovde je bilo takvog LOOPETANJA da je to strashno!

Naravno da je vazna, hteli mi to da priznamo ili ne, to nam je u prirodi (ah opet taj odvratni kapitalistichko/neoliberalistichki izgovor). U nashim je genima da trazimo shto bolje ljude za svoje partnere/prijatelje (simetrichno lice, atletska gradja, da ne nabrajam sada)

Pitanje za mushkarce: vidite dve likushe, jedna izgleda extra (ali skroz prirodno, zato shto razni veshtachki tretmani ulepshavanja (chitaj: plastichna hirurgija) mogu dovesti do suprotnog efekta), a druga osrednje (ne mora ni osrednje, bitno je da je u vashim ochima ona prva fizichki lepsha), obe sede za shankom, kojoj tjete pritji da platite pitje?

Isto vazi za suprotni pol, ali ne znam shta vama prolazi kroz glavu kada vidite mushkarce, tako da tju se drzati sigurne teritorije!
 
Spoljasnja lepota je ono sto vidis onako na prvu loptu.....Nije presudna i sama po sebi ne znaci nista:o Nikada ne bih mogla da budem sa nekim samo zato sto je lep. Da bi mi se neko dopao mora da bude sarmantan,duhovit i inteligentan. O cemu da pricam sa lepuskastim glupakom? Uzgred,meni lepuskasti muskarci deluju blago feminizirano....:thumbdown:
 
Pitanje za mushkarce: vidite dve likushe, jedna izgleda extra (ali skroz prirodno, zato shto razni veshtachki tretmani ulepshavanja (chitaj: plastichna hirurgija) mogu dovesti do suprotnog efekta), a druga osrednje (ne mora ni osrednje, bitno je da je u vashim ochima ona prva fizichki lepsha), obe sede za shankom, kojoj tjete pritji da platite pitje?
Plaćam za obe da ne bi ispao p**er u očima tih likuša a kasnije kako se ko snađe u muvaži.;)
 
Iskreno......prwo sto swi mi primetimo jeste spoljasnja lepota........Jer,nemojmo se zawarawati, ne mozes znati nekog iznutra,nakon sto ga jednom widis..........Tako da i spoljasnja lepota igra weoma waznu ulogu...........Tako da u sustini,nije bas presudna,ali wazna jeste.......:!:
 

Back
Top