Da li je tacno da su sns, ne davimo beograd, moramo, muslimanski sda, psg...zajedno isli kod Marka Djurica u Vasington?

Izvinjavam ti se. 👍 Danas je teško razlikovati sarkazam od toga kako članovi SNS percipiraju stvari. A oni upravo tako i rade i zaluđuju ljude baš na način kako si opisao.
Ма опусти се брате, све ок. Тужно је на шта су свели овај народ. Вероватно овом мученику и ово грање нешто значи, још су му испрали мозак у фазону, да ли су ти жути нешто дали? Нису? Онда буди срећан, видиш да држава мисли на тебе. Јадан је овај побркани народ..
 
Pogledajte prilog 1271973
За време жутих ни грану нисмо добили!
ovo neka zaebancija...ove grane im donirali...da sam na mestu ovog matorca, skinuo bih gace ovim prdarama sa desne strane, sto se cerekaju...a onda uzeo jednu granu i izudarao bi po gu.zicama...posle bih uzeo koprive, pa bi koprivama raspalio po njihovim guzi.cama
 
ovo neka zaebancija...ove grane im donirali...da sam na mestu ovog matorca, skinuo bih gace ovim prdarama sa desne strane, sto se cerekaju...a onda uzeo jednu granu i izudarao bi po gu.zicama...posle bih uzeo koprive, pa bi koprivama raspalio po njihovim guzi.cama
Није спрдња нажалост.. где ћеш сад наћи коприву зими? :)
 
Није спрдња нажалост.. где ћеш сад наћи коприву зими? :)
imam osusene koprive, to sameljem i stavljam u sampon...imam bar stotinak kopriva, kao za herbarijum...ako ih kopriva ne ozari, onda cu rukama da ih izlupam po g.uzicama ili isamaram po tim guzi.cama...moraju biti kaznjene zbog ove zaebancije sa drvima
 

Back
Top