da li je sabac muzicki mrtav grad

Da li je Šabac muzički mrtav grad?
Po meni - naravno da jeste, mada trenutno mi je jedino zanimljivo mesto na Sarom Gradu - "Akvarijus", lepa atmosfera, simpatična muzika - latino, house, drum, kako-kad, nema mnogo debila, napolju, prijatno je noću...A šta li ćemo preko zime pitam se ?
 
Nego jedno strucno pitanje za tebe ustvari 2!

Meni treba vise od petnaest metara kabla tj 19 moze li to znam da je duzi kabal vise gubitka signala,moze li se nadoknaditi jacom antenom,relativno sam blizu Ap-a nekih cetrdesetak metara vazdusnom linijom!
Kakav je to net koji nudite na 2 GHz?
 
ann_eazinak:
Nego jedno strucno pitanje za tebe ustvari 2!

Meni treba vise od petnaest metara kabla tj 19 moze li to znam da je duzi kabal vise gubitka signala,moze li se nadoknaditi jacom antenom,relativno sam blizu Ap-a nekih cetrdesetak metara vazdusnom linijom!
Kakav je to net koji nudite na 2 GHz?

1. Уколико си заиста 40ак метара ваздушном линијом од АП-а онда ти чак већа антена и не треба, али се за рад сваке сигурности може ставити .
2. Не разумем на шта тачно мислиш ...
 
Big Brown Beaver:
Hah, jesi li ti onaj lik koji nikada ne skida one ray ban avijaticarke ... i izgleda kao psihopata?

pazi ko mu kaze,pa od tebe niko ovde prisutan ne lici vise na psihopatu!

...ne razumem a i ne trudim se da razumem, tvoju potrebu i potrebu ovog drugog pacenika (burham, shaban,svevarski...) da vredja ljude na forumu...mogu da zamislim kolike ste nistarije u real life-u....

za sve ostale veliki pozdrav! mister rise again! :)
 

Back
Top