da li je sabac muzicki mrtav grad

-MISTER:
pazi ko mu kaze,pa od tebe niko ovde prisutan ne lici vise na psihopatu!

...ne razumem a i ne trudim se da razumem, tvoju potrebu i potrebu ovog drugog pacenika (burham, shaban,svevarski...) da vredja ljude na forumu...mogu da zamislim kolike ste nistarije u real life-u....
Vredjam? Sabane, jesi li ti ikada bio u onom stanu u kom je predstavnistvo grom neta ( mogu oni to da nazivaju kancelariom koliko god hoce to je samo malo preuredjen stan )? Ja sam bio jedno 20-ak puta, i tamo ima jedan uzasno mrsav i visok lik koji uvek, ali uvek nosi ray ban naocare koje mu stoje ... pa kao klasicnom psihopati ... Znas Manson ( Charles, ne ona budala Marylin ) je inace izgledao kao sasvim uobicajeni tip iz komsiluka ... a kako je samo ubijao ljude ...

Tako da prestani da lupetas gluposti, ja kada vredjam to radim direktno, nikada ne zaobilazim. A kolika sam nistarija neka ti kaze Dollar.
 
F@lcon:
Доларе, реци човеку је л ја личим на психопату, и да ли носим поменуте цвикере ?
Тј, да ли сам их икада носио ?


Evo da upadnem i ja,citam postove i pratim ih ali nisam hteo do sada da se ukljucujem jer atmosfera ovde nije bila bas najzdravija.
Da ti nisi mozda Milan Jokic?Ako jesi,a mislim da jesi,pratio sam neke tvoje postove na dizajn zoni-fotografski forumi imam pitanje kako si zadovoljan fudjijem 6500,koliko je brz aparat,koliko mu je brz bafer pri upisu na karticu i koliko moze fotki da okine za kratko vreme?
 
Ljudi, shta reci... U ovom gradu definitivno nema pravog provoda, jer sve se svodi na narodnjake (protiv kojih nemam nishta), ili vec proverene bendove. Gde je spao izbor ? Mada mislim da sve zavisi od ljudi koji izlaze, tako da su i propali svi kafici koji su bili drugaciji... Shapcani vole igranje na stolu,lupanje casha i flasha nekvalitetne trubadure itd... zato jeste takav smor "izaci" negde.
 
Што се тиче Fuji-ја ... Презадовољан сам, мада би ми више одговарао неки дСЛР. За то скупљам тек паре.

Сутра је утакмица па навратите ...

Градски стадион
16 часова

Полуфинале САФС лиге без опреме
Шабац - Ниш
 
Problem je sto niko nece da pokusa. Nebitno da li ce se ideja primiti ili ne. Bitno je pokusati. Kao da sam jednom pokusao da nesto promenim u gradu.
Pogledaj ovaj NFL klub o kojem Jole prica. Pocelo je sa njegovom idejom koju su podstakli on i par nasih drugara. Ne opstina, ne neki mocni ljudi, nego srednjoskolci. Moze ti i on potvrditi. Kao i nekoliko hiphop nastupa gde sam takodje sa drustvom pokusao da izvucem Sabac iz sivila koje su predstavljali tadasnjih par glupavih klubova. Da ima vise mladih ljudi koji bi hteli da promene nesto ovde, bilo bi mnogo bolje. Nije fora samo reci "sra*e je, znam, ali ne zelim nista da menjam".
 
dollar MC:
Pogledaj ovaj NFL klub o kojem Jole prica. Pocelo je sa njegovom idejom koju su podstakli on i par nasih drugara. Ne opstina, ne neki mocni ljudi, nego srednjoskolci. Moze ti i on potvrditi.Nije fora samo reci "sra*e je, znam, ali ne zelim nista da menjam".

Што се тиче клуба америчког фудбала, он постоји и истраја од 2002. године, а званично је регистрован пре 3 године скоро ... Покренули смо га пар мојих ортака и ја и видите докле се догурало ... У једној утакмици смо имали чак више публике на градском него што је Мачва имала и што ће имати ... Али то није толико битно ... Битно је да се нешто ради и да се нешто дешава у граду ... Слажем се са Доларо око другог дела цитата ... Зашто причати, а не покушати да окупиш људе око себе и пробаш нешто да промениш . Нисам ни ја сам ишао у све то ...
 

Back
Top