da li je sabac muzicki mrtav grad

Festival je sranje,sabacki letnji festival,a ne gostuje ni jedna Sabacka grupa,vecito iz godine u godinu isti ljudi i ptice na granama znaju repertoar Van Goga,dajte nesto novo,nesto sto je malo ljudi videlo.i ko je ta likusa sto organizuje festival nikad nisam cuo za nju,narkomanka neka,dom kulture isto vodi narkomanka bivsa ili sadasnja svejedno je,da li to opstina pere stotine hiljada dinara koliko su objavili da ce kostati festival,a proci ce sa par desetina hiljada,kuda to idu nase pare???
 
natasha`:
ne ne ne..ja se ne mesham u to...
ladno .. ti se bavish prostitucijom ?
blaaaaah...
ja sam protiv ikakve..i zenske i mushke....niko nije rekao da vi ne mozete..ja nikog nisam diskriminisala...
samo kazem...chega ovde sve nema.......strashno...
Da, bavim se time. Moram da otplacujem faks na neki nacin. A i moze mi se, dobro izgledam ;).

Naravno da je festival ***** ... nema poente ici uopste.
 
bujrum_jajce:
Nego da vas ne pitam je li neko bio na stonsima,znam da ste sirotinja raja,da leba' nema da jedete a kamo li za ulaznicu na stonse!
Je li neko bio u subotu na Harisovom koncertu na krsmanovaci???
:lol: :lol:
ma beda..jad i beda...gde bre...
salim se..nisam bila...nisam...ni na jednom...ni na drugom..
na drugi ne bih isla i da imam milione...a prvi...za to bih razmislila...niko od mojih nije isao..a i nisma bila nesto preterano zainteresovana....eto tako..:lol:
 
za par desetina hiljada dinara nece niko da svira, sem mozda neke manje poznate grupe. Festival traje kratko i ponavljaju se isti izvodjaci ali sto je dzabe i bogu je drago. Mislim da su trebali da lepo naprave sedam dana svirke za neke nepoznate bendove koji bi svirali za male pare, imali bih sansu da pokazu sta znaju a mi bih slusali nesto novo za promenu. To je svojevremeno bilo u HRC-u svaki vikend i uvek je bilo puno.
Eto dao sam predlog bar za sledecu godinu, jos kada bih neko od organizatora citao ovo sto mi pishemo bilo bi super :)
 
bujrum_jajce:
Festival je sranje,sabacki letnji festival,a ne gostuje ni jedna Sabacka grupa,vecito iz godine u godinu isti ljudi i ptice na granama znaju repertoar Van Goga,dajte nesto novo,nesto sto je malo ljudi videlo.i ko je ta likusa sto organizuje festival nikad nisam cuo za nju,narkomanka neka,dom kulture isto vodi narkomanka bivsa ili sadasnja svejedno je,da li to opstina pere stotine hiljada dinara koliko su objavili da ce kostati festival,a proci ce sa par desetina hiljada,kuda to idu nase pare???

I ja bih vishe volela da nastupa neka shabachka grupa... npr Taboo
ili tako neki band...
 

Back
Top