Da li je prva žena najbolja, svaka druga "našivena čarapa", lovac na novac

VolimNajlepšu

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.920
Autorsko-koautorska

gospođa mod mi je odobrila ovo.

Da se razjasnimo u startu.

Baba po majci, bila je sa 4 razreda, ali bila je prepametna, bistra, mudra,

Bogobojažljiva žena. U selu je pomagala ljude travama, bajalicama...za DŽ.

Ona me je skoro tajno, kidnapirala i krstili me u Sv. Nikolskoj crkvi.

Roditelji su mi bili u Partiji.
Otac ravnatelj u EI u više vojnih tvornica.
Mama načelnica mirovinskog fonda.
Crvena buržoazija, ateistička.

Stalno su nam u selu ljudi dolazili...

Ja sam do 12-13 g provodio zimske i letnje raspuste u Knez selu. Dok nisam krenuo sa djevojčicama i izlasci.

Baba Borika (Borka) uticala je puno na moje odrastanje, sazrevanje, svijetonadzor.

Po ženskoj liniji imam Božji dar.

INTUICIJU...

Mogu za 5 min u priči, na šalici kave da nanjušim ženu, kakva je...jel domaćica, karijeristkinja, normalna, raspad, pijandura, đanki, khurva, štrokava neradnici, vredna odana, lafčina, drugarima...

Taj moj RADAR, me je štitio i skrbio od loših žena sa svojim AGENDAMA.

Elem, stalno mi je pričala, nemoj nikada da se razvodiš. Žene su unuče mnogo lukavije, prepredenije, inteligentnije, od muškaraca....

Tvoj deda radi...ja ga kontrolišem da donese pare u kuću u fioku, njegovo vreme, nema birtija, švaleraja, da mu

ISPRAZNIM PUŠKU, ako negde ide, a posumnjam i ako mi se neće.

Nemoj nikada da se razvedeš.

Poštuj ženu, pomaži, skrbi, budi ok sa njenoj obitelji, ugađaj joj, neka ti je ona prioriteta, sve, tvoj život, ceo svjet.

Čak i ako saznam da te prevarila, nemoj da je ostaviš, mučiš, tučeš, vređaš.

Jer neće žena ništa loše uraditi ako je u svemu ispoštuješ...ljubav, maženje, sex, lepa i blaga reč...da je ne vrijeđaš i omalovažavaš, spustaš u društvu vaših prijatelja, familije...

Da svaki razvod, deca pate, ti ne znaš gde ćeš...mlad si...treba ti žena, novu porodicu ako radiš, decu će prva žena da okrene da te zamrznu.


Svaka druga, treća, gledaće da si joj Ti pečeni pevac na ražanj.

Da joj daješ pare i finansiraš prethodnu decu...i ako ti rodi uvek...se prvo dete najviše voli....

Imam 2 saveta za TEBE unuče ...

1....uzmeš ženu nerotkinju....

2.... mlađu ženu BEZ DECE (čist CV)...

Što kažete na ovo, jel baba Borka ok.

Pljujte, vređajte, sprdajte...

SVE JE DOZVOLJENO....
 
Autorsko-koautorska

gospođa mod mi je odobrila ovo.

Da se razjasnimo u startu.

Baba po majci, bila je sa 4 razreda, ali bila je prepametna, bistra, mudra,

Bogobojažljiva žena. U selu je pomagala ljude travama, bajalicama...za DŽ.

Ona me je skoro tajno, kidnapirala i krstili me u Sv. Nikolskoj crkvi.

Roditelji su mi bili u Partiji.
Otac ravnatelj u EI u više vojnih tvornica.
Mama načelnica mirovinskog fonda.
Crvena buržoazija, ateistička.

Stalno su nam u selu ljudi dolazili...

Ja sam do 12-13 g provodio zimske i letnje raspuste u Knez selu. Dok nisam krenuo sa djevojčicama i izlasci.

Baba Borika (Borka) uticala je puno na moje odrastanje, sazrevanje, svijetonadzor.

Po ženskoj liniji imam Božji dar.

INTUICIJU...

Mogu za 5 min u priči, na šalici kave da nanjušim ženu, kakva je...jel domaćica, karijeristkinja, normalna, raspad, pijandura, đanki, khurva, štrokava neradnici, vredna odana, lafčina, drugarima...

Taj moj RADAR, me je štitio i skrbio od loših žena sa svojim AGENDAMA.

Elem, stalno mi je pričala, nemoj nikada da se razvodiš. Žene su unuče mnogo lukavije, prepredenije, inteligentnije, od muškaraca....

Tvoj deda radi...ja ga kontrolišem da donese pare u kuću u fioku, njegovo vreme, nema birtija, švaleraja, da mu

ISPRAZNIM PUŠKU, ako negde ide, a posumnjam i ako mi se neće.

Nemoj nikada da se razvedeš.

Poštuj ženu, pomaži, skrbi, budi ok sa njenoj obitelji, ugađaj joj, neka ti je ona prioriteta, sve, tvoj život, ceo svjet.

Čak i ako saznam da te prevarila, nemoj da je ostaviš, mučiš, tučeš, vređaš.

Jer neće žena ništa loše uraditi ako je u svemu ispoštuješ...ljubav, maženje, sex, lepa i blaga reč...da je ne vrijeđaš i omalovažavaš, spustaš u društvu vaših prijatelja, familije...

Da svaki razvod, deca pate, ti ne znaš gde ćeš...mlad si...treba ti žena, novu porodicu ako radiš, decu će prva žena da okrene da te zamrznu.


Svaka druga, treća, gledaće da si joj Ti pečeni pevac na ražanj.

Da joj daješ pare i finansiraš prethodnu decu...i ako ti rodi uvek...se prvo dete najviše voli....

Imam 2 saveta za TEBE unuče ...

1....uzmeš ženu nerotkinju....

2.... mlađu ženu BEZ DECE (čist CV)...

Što kažete na ovo, jel baba Borka ok.

Pljujte, vređajte, sprdajte...

SVE JE DOZVOLJENO....

aj bre što si to ovo razvuko...o čem se radi jbt. ??
 
IMG_20240519_000722_125607~2.jpg
 
A ti si osoba koja daje sebi pravo da sudi čim joj neki komentar nije po volji
Ne bre, ne srdi se, ovo je virtuala🥰

Ja ništa osobno ne shvatam.
Na LJiS me 3 d zadnja psovali, vređali, harangirali, zvali ta.baa i 4 moda.

Oni psovke, ja njima blagoslove i ljepe blage riječi

Jer sam pisao pjesme jednoj moderatorici i kačio fotkice iz SPA
 
Ne bre, ne srdi se, ovo je virtuala🥰

Ja ništa osobno ne shvatam.
Na LJiS me 3 d zadnja psovali, vređali, harangirali, zvali ta.baa i 4 moda.

Oni psovke, ja njima blagoslove i ljepe blage riječi

Jer sam pisao pjesme jednoj moderatorici i kačio fotkice iz SPA
Ne srdim se samo ne kačim uvek propratne smajlije.
Kažeš da imaš intuiciju da proceniš...pa to manje-više svako ima, naročito da se nekom nađu mane. (Naravno, teže sebi)
Ali nije teško uvideti šta neko radi, poenta je razumeti motiv, da li ima nešto između redova, da li je to glavna poruka, razumeti neverbalnu komunkaciju. I videti svoj udeo.
Ti si npr. zaključio da ja delim dlaku na 4 dela i de se hvatam za efemenrne stvari. Dobro, svako (pa i ti) je mogao to da zaključi iz mog komentara na tvoj post.
Ali neko drugi bi u tome video šalu - baš zato što je to nebitnost u odnosu na ceo post. I čak bi cenio što je taj pročitao i izvukao nešto iz tolikog tuđeg ličnog pisanija.
I da ti kažem da ti je baba rekla neke ok stvari a neke nisu baš ok.
 
Ne srdim se samo ne kačim uvek propratne smajlije.
Kažeš da imaš intuiciju da proceniš...pa to manje-više svako ima, naročito da se nekom nađu mane. (Naravno, teže sebi)
Ali nije teško uvideti šta neko radi, poenta je razumeti motiv, da li ima nešto između redova, da li je to glavna poruka, razumeti neverbalnu komunkaciju. I videti svoj udeo.
Ti si npr. zaključio da ja delim dlaku na 4 dela i de se hvatam za efemenrne stvari. Dobro, svako (pa i ti) je mogao to da zaključi iz mog komentara na tvoj post.
Ali neko drugi bi u tome video šalu - baš zato što je to nebitnost u odnosu na ceo post. I čak bi cenio što je taj pročitao i izvukao nešto iz tolikog tuđeg ličnog pisanija.
I da ti kažem da ti je baba rekla neke ok stvari a neke nisu baš ok.
Koje su ok, koje nisu
 

Back
Top